Grand Prix Polski Żaków Kwidzyn 2017 – Dzielna Natalia na 16 miejscu

Fot. LUKS Polmlek Lidzbark Warmiński facebook (ilustracja)

W weekend (21/23 kwietnia) w Kwidzynie odbywa się Grand Prix Polski Żaków.  Do turnieju przystapili:: Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński), Natalia Brzezińska (Dekorglasds Działdowo) i Dawid Chilicki (Jantar Gołdap). Awans z eliminacji zapewnili sobie Michał Lipowski i Mateusz Marcinkiewicz. Do turnieju głównego awansowała Natalia Bogdanowicz i zajęła 16 miejsce

Grand Prix Polski

Żaczki

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 16

Grupa

- Zofia Sliwka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-7,-8,-8)

- Aleksandra Gołębiowska (Dwójka Kraśnik) 3:0 (6,3,3)

- Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice) 3:0 (10,9,8)

Turniej główny

I runda

- Zuzanna Dąbrzał (Noteć Inowrocław) 3:2 (-8,9,-5,6,7)

1/8 finału

-  Liliana Przybył (Wolavia Wołów) 0:3 (-6,-7,-7)

o miejsce 13/16

- Maja Kurzawska (Energa Manekin Toruń) 3:2 (-3,-7,7,4,6)

o miejsce 9/12

- Karolina Hołda (RMDEK Bydgoszcz) 0:3 (-7,-4,-6)

o miejsce 14

- Zuzanna Syrda (Bronowianka Kraków) 0:3 (-5,-9,-5)

o miejsce 15

- Martyna  Draczyńska (Rokita Brzego Dolny) 1:3 (-7,7,-10,-11)

Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 57/64

Grupa

- Anna Strzałka (Niedźwiada Dolna) 0:3 (-7,-5,-6)

- Aleksandra Oskiera (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 0:3 (-10,-8,-7)

- Liliana Przybył (Wolavia Wołów) (0:3 (-3,-3,-0)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Natalia Słuchocka (Remik Stary Folwark) 0:3 (-7,-2,-9)

Żaki

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Bartosz Hoffmann (The Best Bestwinka) 3:0 (7,9,9)

- Szymon Zgutczyński (SMS Włodawa) 0:3 (-5,-3,-2)

- Piotr Biernacki (PMDK Miastko) 1:3 (-8,-8,6,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

-  Piotr Goszczyński (AZS UMCS Lublin) 3:0 (2,2,4)

Michał Lipowski (Deklorglass Działdowo) miejsce w turnieju 57/64

Grupa

- Patryk Kaszuba (Noteć Inowrocław) 2:3 (-5,8,-9,8,-6)

- Bartosz Ludwiczak (Polonia Smigiel) 0:3 (-8,-5,-13)

- Kacper Turecki (Rokicice Szczytniki) 0:3 (-4,-3,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Tomasz Płachta (Sygnal Lublin) 0:3 (-9,-9,-11)

Dawid Chilicki (Jantar Gołdap) miejsce w turnieju 33/40

Grupa

- Damian Pyśk (LKTS Luboń) 0:3 (-5,-6,-7)

- Tomasz Ciaston (AZS PWSZ Nysa) 3:1 (7,-8,3,4)

- Kacper Weikum (SKS 40 Warszawa) 2:3 (-5,7,-6,7,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 33/40

- Dawid Żurawski (AZS UE Wrocław) 3:1 (9,-9,8,8)

Mateusz Marcinkiewicz (Jantar Gołdap) miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Kacper Szurlej (AZS Politechnika Rzeszowska) 0:3 (-4,-3,-6)

- Kamil Cichoński (AZS PWSZ Nysa) 0:3 (-5,-9,-7)

- Mateusz Jagodziński (LUKS Chełmno)  0:3 (-8,-8,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Olaf Then (MKS Czechowice Dziedzice) 3:0 walkower

15056439 817489925059572 4564153803133630026 n

 Eliminacje do Grand Prix Polski

W piątek jak zwykle odbywały się eliminacje, w których wystąpiła czwórka reprezentantów Warmii i Mazur: Zofia Madej, Krispin Stolarczyk i Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) oraz Mateusz Marcinkiewicz (Jantar Gołdap). Dwa czołowe miejsca w grupie były premiowane awansem do GPP. Awans zapewnili sobie Michał Lipowski i Mateusz Marcinkiewicz.

Żaczki

Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) bilans (1-2) 3 miejsce w grupie brak awansu

Grupa

- Aleksandra Oskiera (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 1:3 (-9,-6,10,-7)

- Zuzanna Bronikowska (MKS Czechowice Dziedzice) 3:2 (-7,-11,8,9,8)

- Paulina Holodniuk (Wolavia Wołów) 0:3 (-4,-6,-2)

Żaki

Grupa

Mateusz Marcinkiewicz (Jantar Gołdap) - bilans (3-1) 2 miejsce w grupie - awans do GPP

- Jakub Kowalczyk (MTS Kwidzyn) 3:0 (1,7,2)

- Krispin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) 3:0 (7,2,2)

- Borys Massalski (Return Piaseczno) 0:3 (-4,-6,-8)

- Mateusz Jesse (Karjna Sępólno Krajeńskie) 3:0 (2,4,7)

Krispin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) bilans (1-3) - 4 miejsce w grupie brak awansu

Grupa

- Mateusz Jesse (Karjna Sępólno Krajeńskie) 0:3 (-6,-6,-8)

- Mateusz Marcinkiewicz (Jantar Gołdap) 0:3 (-7,-2,-2)

- Jakub Kowalczyk (MTS Kwidzyn) 3:0 (8,3,8)

- Borys Massalski (Return Piaseczno) 0:3 (-3,-6,-9)

Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo) bilans (3-0) 1 miejsce w grupie awans do GPP

Grupa

- Rafał Majdak (KSOS Kraków) 3:1 (-5,5,10,12)

- Maciek Rękas (Energa Manekin Toruń) 3:0 (6,3,8)

- Piotr Sekowski (GKTS Gdańsk) 3:0 (6,9,11)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn