III Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – Cezary Bossowski i Anita Rutkowska

Fot. ilustracja

W sobotę (6 maja )odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym. Ponad 100 osób rywalizowało w 8 kategoriach. W najbardziej prestiżowej (Mężczyźni OPEN) zwyciężył Cezary Bossowski na co dzień reprezentujący barwy KS AZS English Perfect UWM Olsztyn, który po ciekawym meczu finałowym pokonał Tomasza Goliana.

Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Libura (EKS „MLEXER” Elbląg). Wśród pań triumfowała Anita Rutkowska wygrywając w finale Aleksandrę Grzebską (Dekorglass Działdowo) a w małym finale zwyciężyła Wiktoria Piórkowska ( Dekorglass Działdowo)

Wyniki

Żacy (dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 2006 i młodsi):

1. Madej Zofia

2. Brzezińska Natalia

3. Dzięcioł Tadeusz

4. Noskowska Zofia

5. Stachowiak Kajetan

6. Wawrzyniak Julia

Młodzicy (dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 2004-2005):

1. Golder Patrycja

2. Madej Zuzanna

3. Czossek Wiktori

Kadeci (dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 2002-2003):

1. Lewandowski Patryk

2. Kawiak Marta

3. Klimczewski Jakub

4. Baran Filip

5. Korejwo Faustyna

6. Lobert Krzysztof

Juniorzy(dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 1999-2001):

1. Skoneczko Mikołaj

2. Grzebska Aleksanda

3. Piórkowska Wiktoria

4. Rabij Grzegorz

5. Turkowski Paweł

6. Szymańśki Jakub

7. Czossek Oliwia

8. Macyra Piotr

9. Piotrowski Cezary

Studenci (kobiety i mężczyźni):

1. Dobrzyński Wojciech

2. Jurkiewicz Kamil

3. Ossowski Jacek

4. Naleziński Szymon

5. Gisicz Maciej

6. Lewko Joanna

7. Karczewska Ewelina

8. Madejczyk Danuta

9. Niko Robert

10. Grzeszczyk Michał

Mężczyźni „50+”:

1. Kosewski Witold

2. Ratuszniak Zbigniew

3. Czerwienko Jarosław

4. Gumiński Grzegorz

5. Góralczyk Janusz

6. Prusiński Henryk

7. Złakowski Wiesław

8. Aleksiejczyk Tomasz

9. Madej Sławomir

10. Gruszkiewicz Ryszard

11. Kuczyński Edmund

Kobiety OPEN:

1. Rutkowska Anita

2. Grzebska Aleksanda

3. Piórkowska Wiktoria

4. Pieńczewska Magda

5. Kawiak Marta

6. Czossek Oliwia

7. Karczewska Ewelina

8. Madej Zofia

9. Golder Patrycja

10. Madej Zuzanna

11. Madejczyk Danuta

12. Lewko Joanna

13. Brzezińska Natalia

Mężczyźni OPEN:

1. Bossowski Cezary

2. Golian Tomasz

3. Libura Tomasz

4 Lewandowski Patryk

5. Ogrodniczak Michał

6. Molenda Adam

7. Surdykowski Michał

8. Dost Łukasz

9. Główczyk Sebastian

10. Szymański Jakub

11. Wawrzyniak Przemysław

12. Mazurkiewicz Piotr

13. Jurkiewicz Kamil

14. Unruh Marek

15. Krasicki Radosław

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn