MP Kadetów OOM 2017 – Maksymilian Miastowski z Dekorglassu podwójnym medalistą, a w deblu złotym

Fot. organizator

W Drzonkowie zakończyła sie 21 maja Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym. Piękny sukces odniósł Maksymilian Miastowski (Deklorglass Działdowo), który został mistrzem Polski kadetów w deblu i brązowym w singlu.  Niedzielny finał działdowianin i jego parter wygrali 3:2. Dekorglass od kilku lat pracuje z młodzieżą i zbiera owoce. Niedawno na podium MP młodzików stanął Mateusz Rutkowski.

W singlu dobrze wyapdł również Patryk Lewandowski (Dekorlass), który walczył ambitnie do końca i znalazł sie w strefie 13/16. W turnieju drużynowym obaj zawodnicy zajęli miejsce 5/8. Tu liczyliśmy na trochę więcej. Mimo wszystko dwa medale na pewno nas satysfakcjonują. Zawodnicy innych klubów nie zdołali przebić sie do czołówki, ale tego można było sie spodziewać.

Turniej indywidualny

Gra pojedyncza kadetek

16939296 1138702946240843 4250672984793319175 n

Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda) - miejsce w turnieju 25/32

1/32 finału

- Gabriela Sokołowska (ZKS Drzonków) 4:2 (-8,6,10,12,-9,9)

1/16 finału

- Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny) 0:4 (-2,-4,-5,-4)

o miejsce 25/32

-  Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz Laskowice) 3:0 (7,10,3)

o miejsce 17/24

- Klaudia Franaszczuk (KTS Mysłowice) 1:3 (-9,-5,9,-11)

14390699 681469842010332 4099858537457145008 n

Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński) - miejsce w turnieju 33/48

1/32 finału

- Amelia Więcek (Warta Kostrzyń) 0:4 (-7,-8,-7,-6)

o miejsce 33/48

- Emilia Nagel (AZS Łomża) 3:1 (-8,10,2,1)

o miejsce 25/32

- Natalia Gajewska (Meble Anders Żywiec) 0:3 (-6,-5,-6)

17499579 107162596492530 7225429887837247857 n

Gra podwójna kadetek

Julia Archacka(Warmia Lidzbark Warmiński)/Marta Kawiak (Ostródzianka)

I runda

- Anna Lipska (Lewart Lubartów)/ Weronika Szewczak (Żaczek Fajsławice) 2:3 (-10,8,8,-10,-8)

17757543 1165720786872392 2745565252638015074 n

Gra pojedyncza kadetów

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) miejsce w turnieju 13/16

1/32 finału

- Dominik Kot (Odra Głoska Księgienice) 4:0 (5,6,7,8)

1/16 finału

- Patryk Dziuba (Politechnika Rzeszowska) 0:4 (-8,-3,-11,-8)

o miejsce 25/32

- Szymon Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:2 (-5,6,-8,9,4)

o miejsce 17/24

- Filip Lewaszkiewicz (Warta Kostrzyń) 3:1 (10,-10,10,13)

o miejsce 13/16

- Oskar Jadach (LZS Raszówka) 3:1 (8,5-2,5)

o miejsce 9/12

- Jakub Krzywniak (ZKS Drzonków) 0:3 (-6,-8,-6)

18556155 1218111998299180 3058126263630642411 n

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo)

1/32 finału

- Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice) 4:0 (6,3,6,13)

1/16 finału

- Adam Goleński (Odra Głoska Księgienice) 4:0 (10,6,4,5)

1/8 finału

- Michał Małachowski (MTS Kwidzyn) 4:1 (-7,9,8,4,7)

Ćwierćfinał

- Patryk Pyśk (LKTS Lubań) 4:1 (5,11,7,-10,5)

Półfinał

- Maciej Kubik (KSS Andromeda Warszawa) 0:4 (-2,-10,-6,-5)

12033139 700154796793086 41072967821362171 n

Szymon Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński - miejsce w turnieju 33/48

1/32 finału

- Maksymilian Kutaj (Rokicice Szczytniki) 1:4 (-5,12,-4,-5,-4)

o miejsce 33/48

- Michał Zieleniak (MTS Kwidzyn) 3:0 (2,10,7)

o miejsce 25/32

- Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) 2:3 (5,-6,8,-9,-4)

pobierz

Gra podwójna kadetów

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)/Adam Goleński (Odra Głoska Księgienice)

I runda

- Paweł Michata (Sparta Złotów)/ Filip Ludwiczak (Polonia Śmigiel) 3:1 (5,-8,9,9)

1/8 finału

- Maciej Kubik (Andromeda warszawa)/Łukasz Sokołowski (Spójnia Warszawa) 0:3 (-9,-9,-4)

18622130 1218111774965869 8845509338745433856 n

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo)/Michał Małachowski (MTS Kwidzyn)

I runda

- Michał Kuźbiński (Gorzovia Gorzów Wielkopolski)/Xavier Żurycki (Dojlidy Białystok) 3:0 (2,5,6)

1/8 finału

- Jakub Stecyszyn Martex Rybnik)/Marcin Lasota (Jedynka Pszów) 3:0 (6,3,6)

Ćwierćfinał

- Kuba Kwapis (Dwójka Rawa Mazowiecka)/Patryk Pyśk (LKTS Luboń) 3:0 (6,11,3)

Półfinał

- Maciej Kubik (Andromeda Warszawa)/Łukasz Sokolowski (Spójnia Warszawa) 3:0 (9,6,7)

Finał

- Jakub Jankowski/Andrzej Kopecki (ZKS Drzonków) 3:2 (2,10,-9,-12,7)

 fdg9783

Gra mieszana

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo) – Zuzanna Gaworska (AZS UE Wrocław)

I runda

Wolny los

II runda

Jakub Stecyszyn (Martex Rybnik)/Natalia Gajewska (Meble Anders Żywiec) 3:2 (-6,9,8,-6,10)

1/8 finału

Piotr Chłodnicki (Politechnika Rzeszowska)/Martyna Lis (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2 (-10,-6,1,7,9)

Ćwierćfinał

- Michał Małachowski (MTS Kwidzyn)/Kmaila Gryko (Dojlidy Białystok) 0:3 (-9,-8,-5)

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)/Marta Kawiak (Ostródzianka

I runda

- Maksymilian Kutaj (Rokicice Szczytniki)/Michalina Kasprzyk (LUKS Strzyszów) 3:0 (3,4,9)

II runda

- Patryk Pyśk/Zuzanna Sułek (LKTS Lubań) 3:0 (6,6,9)

1/8 finału

- Jakub Krzywniak/Gabriela Sokołowska (ZKS Drzonków) 1:3 (-5,4,-8,-9)

Szymon Woźniak/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

- Jakub Stecyszyn (Martex Rybnik)/Natalia Gajewska (Meble Anders Żywiec) 1:3 (-5,9,-8,-4)

17883761 1765165687146932 6508058197207558929 n

Turniej drużynowy kadetów

Kadeci Dekorglassu Działdowo (Maksymilian Miastowski, Patryk Lewandowski) zajęli w turnieju miejsce w strefie 5/8.  Działdowianie po dwóch zwycięstwach  3:0 w grupie jako pierwsi zameldowali sie w ósemce, ale w ćwierćfinale przegrali z ZKS II Drzonków 1:3.

Grupa D

Dekorglass Działdowo (Maksymilian Miastowski, Patryk Lewandowski)

- LUKS Straszyn 3:0

Maksymilian Miastowski - Szymon Trocka 3:0 (3,3,6)

Patryk Lewandowski – Adam Rudo 3:0 (9,4,4)

Maksymilian Miastowski/Patryk Lewandowski – Szymon Trocka/Adam Rudo 3:0 (4,3,9)

- Sokół Orzesze 3:0

Patryk Lewandowski – Adam Piątek 3:0 (8,11,5)

Maksymilian Miastowski – Ksawery Zętara 3:0 (4,8,7)

Maksymilian Miastowski/Patryk Lewandowski –Adam Piątek/Ksawery Ziętara 3:0 (9,2,6)

Kolejność

1 Dekorglass Działdowo  2  4  6:0

2 Sokół Orzesze  2  2  3:3

3 LUKS Straszyn  2  0  0:6

Ćwierćfinały

Maksymilian Miastowski – Damian Korczak 0:3 (-5,-8,-8)

Patryk Lewandowski – Jakub Krzywniak 3:0 (4,4,11)

Maksymilian Miastowski/Patryk Lewandowski – Damian Korczak/Jakub Krzywniak 1:3 (-7,-8,8,-8)

Patryk Lewansowski – Damian Korczak 2:3 (-6,-12,6,8-12)

ZKS I Drzonków – Odra Gloska Księgienice 3:1

AZS Politechnika Rzeszowska – MTS Kwidzyn 2:3

UKS Rokicice Szczytniki – KSS Andromeda Warszawa 0:3

Półfinały

ZKS I Drzonków – ZKS II Drzonków 3:0

MTS Kwidzyn – KSS Andromeda Warszawa 2:3

Finał

ZKS I Drzonków - Andromeda Warszawa 3:1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn