MP Krajowego Zrzeszenia LZS Białystok 2017 – Mocny akord Działdowa i Ostródy, mamy trzech mistrzów: Rutkowski, Miastowski i Petaś

Fot. Dekorglass Działdowo facebook

W Białymstoku odbyły się w miniony weekend Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Rywalizowano tylko w kategoriach młodzieżowych (młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec). Świetnie wypadli reprezentanci Warmii i Mazur, ściśle zawodnicy KS Dekorglass Działdowo i MLKS Ostródzianka zdobywając w sumie pięć medali w tym trzy złote.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: młodzik Mateusz Rutkowski (Dekorglass), kadet Maksymilian Miastowski (Dekorglass) i Kacper Petaś (Ostródzianka). Brązowe krążki wywalczyli: Mateusz Lipiński (Ostródzianka) i Kamil Jarmołowicz (Ostródzianka) w kat. młodzieżowiec.  Patryk Lewandowski (Dekorglass) – kadet zajął 4 miejsce W czołówce na miejscach: 5/6 sklasyfikowano juniora Krystiana Kawiaka i Igora Jankowskiego (obaj Ostródzianka) – młodzik

Wyniki

Młodzicy

Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 1

II runda

- Franciszek Serafiński (Smecz Konin) 3:0 (9,5,7)

Ćwierćfinał

- Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn) 3:1 (8,-9,7,10)

Półfinał

- Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn) 3:0 (8,11,4)

Finał

- Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) 3:2 (7,-10,5,-10,8)

19260481 1804260179904149 360948082433033708 n

Igor Jankowski (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 5/6

II runda

- Marcel Błaszczyk (Dwójka Rawa Mazowiecka) 0:3 (-10,-9,-10)

o miejsce 13/16

- Bartłomiej Martyka 3:0 (8,7,8)

o miejsce 9/12

- Karol Winiarski (Żak Gierałtowiec) 3:0 (2,7,7)

o miejsce7/8

- Michał Piekarczyk (LKS Piotrowice) 3:2 (-7,10,-5,7,10)

o miejsce 5/6

- Maksymilian Nawarski (GLKS Nadarzyn) 3:1 (-6,9,9,7)

o miejsce 4

- Alan Kulczycki (Gorzovia) 0:3 (-5,-7,-11)

18301666 1199407420170395 6947013546944135606 n

Fot. Krzysztof Jarmolowicz

Kadetki

Marta Kawiak (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 9/12

II runda

- Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz Laskowice) 2:3 (9,-7,4,-6,-6)

o miejsce 13/16

- Wiktoria Paluch (LKS Szynczyce) 3:0 (7,9,4)

o miejsce 9/12

- Zuzanna Węglińska (Fala Piotrawin) 3:1 (7,4,-7,10)

o miejsce 7/8

- Daria Panek (LUKS Chełmno) 1:3 (-8,8,-6,-9)

18528028 1210067099104427 8632188646515518330 n

Kadeci

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 1

II runda

- Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice) 3:2 (3,-10,-9,4,4)

Ćwierćfinał

- Stanisław Lemański (Krajna Sepólno Krajeńskie) 3:1 (-8,5,5,6)

Półfinał

- Filip Ludwiczak (Polonia Śmigiel) 3:0 (4,8,8)

Finał

- Kuba Kwapiś (Dwójka Rawa Mazowiecka) 3:0 (7,8,8)

19420489 1804263103237190 8891652560742551280 n

Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 4

II runda

- Bartłomiej Mielcarz (Burza Borowa Wieś Mikołów) 3:0 (11,3,2)

Ćwierćfinał

- Kuba Kwapiś (Dwójka Rawa Mazowiecka) 1:3 (-11,8,-10,-4)

o miejsce7/8

- Michal Kuźbiński (Gorzovia) 3:2 (-10,8,-12,6,9)

o miejsce 5/6

- Leon Kunaszewski (MOKSiR Zawadzkie) 3:0 (5,6,5)

o miejsce 4

- Filip Ludwiczak (Polonia Śmiegiel) 3:2 (-9,-8,10,8,9)

o miejsce 3

- Oskar Jadach (LZS Raszówka) 2:3 (-2,5,-3,10,-9)

19424569 1804260336570800 3037394368407788974 n

Juniorki

Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo) – miejsce w tunieju 13/16

I runda

Wiktoria Walowska (Sokół Jerzmanowa) 3:0 (2,5,8)

II runda

- Julia Bartoszek (MOKSiR Zawadzkie) 1:3 (-4,-5,6,-5)

o miejsce 13/16

- Angelika Klimek (Zenit Międzybórz) 3:0 (9,7,4)

o miejsce 9/12

- Magdalena Włodarczyk ( (ULKS Moszczenica) 2:3 (8,-7,7,-7,-8)

Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo) – miejsce w turnieju 17/24

I runda

- Magda Kozubek (Victoria Chróścice) 0:3 (-5,-4,-8)

o miejsce 13/16

- Katarzyna Płotka (GOSRiT Luzino) 0:3 (-7,-4,-8)

Juniorzy

Kacper Petaś (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 1

II runda

- Bartosz Sobel (Meble Anders Żywiec) 3:0 (6,6,7)

Ćwierćfinał

- Mikołaj Szaliński (Dojlidy Białystok) 3:2 (-5,5,-5,10,7)

Półfinał

- Jakub Chojnacki (Dojlidy Białystok) 3:2 (10,-7,7,-4,12)

Finał

- Przemysław Walaszek (Dojlidy Białystok) 3:2 (-14,8,8,-8,9)

18342438 1202167303227740 770846719553298017 n

Krystian Kawiak (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 5/6

II runda

- Krzysztof Pawłowski (Sokół Orzesze) 3:0 (8,9,3)

Ćwierćfinał

- Maciej Malecha (MOKSiR Zawadzkie) 3:0 (5,4,5)

Półfinał

- Przsemysław Walaszek (Dojlidy Białystok) 0:3 (-9,-6,-10)

o miejsce 4

- Mateusz Lipinski (Ostródzianka) 0:3 (-9,-5,-9)

17951929 1187896374654833 3325739707159304508 n

Mateusz Lipiński (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 3

II runda

Dariusz Sałamaszek (Stella Gniezno) 3:0 (10,9,5)

Ćwierćfinał

- Jakub Chojnacki (Dojlidy Białystok) 2:3 (9,7,-8,-4,-7)

o miejsce 7/8

- Mateusz Galus (LUKS Skrzyszów) 3:0 (4,7,8)

o miejsce 5/6

- Krzysztof Pawłowski (Sokół Orzesze) 3:2 (-8,5,4,-7,4)

o miejsce 4

- Krystian Kawiak (Ostródzianka) 3:0 (9,5,9)

o miejsce 3

- Jakub Chojnacki (Dojlidy Białystok) 3:2 (-8,5,-5,9,9)

19247623 1244299445681192 3504656815943720861 n

Młodzieżowcy

Jacek Barbachowski (Ostródzianka) miejsce w turnieju 9/12

II runda

- Marcin Świrski (Żak Gierałtowiec)3:0 (5,7,13)

Ćwierćfinał

- Dawid Połoszczański (Victoria Chróścice) 1:3 (-8,8,-5,-7)

o miejsce 7/8

- Maciej Makajew (Salos dzierżoniów) 1:3 (-10,6,-6,-8)

18058176 1188763454568125 3106158935374215451 n

Kamil Jarmołowicz (Ostródzianka) – miejsce w turnieju 3

II runda

- Karol Gryko Ósemka Białystok) 3:0 (wo)

Ćwierćfinał

- Jakub Polański (Dwójka Rawa Mazowiecka) 2:3 (-5,3,8,-9,-9)

o miejsce 7/8

- Filip Witczak (Victoria Chróścice) 3:0 (7,9,16)

o miejsce 5/6

- Maciej Makajew (Salos Dzierżoniów) 3:0 (5,6,8)

o miejsce 4

- Wojciech Głuszek (LZS Kujakowice) 3:0 (9,4,5)

o miejsce 3

- Jakub Różak (Stella Gniezno) 3:2 (-7,-9,7,7,3)

18268664 1200365900074547 7217895167651756436 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn