I WTK (młodzik, kadet) Lidzbark Warmiński 2017 – Faworyci nie zawiedli

Fot. LUKS Polmlek Lidzbark Warmiński facebook (ilustracja)

W Lidzbarku Warmińskim odbył się w niedzielę (10 września) pierwszy w nowym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików i kadetów w tenisie stołowym. Czołowa dwójka kwalifikowała się do rywalizacji ogólnopolskiej. Niespodzianek nie było. W kategorii młodzików zwyciężyli reprezentanci gospodarzy LUKS Warmia:Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek, którzy coraz lepiej radzą sobie także w turniejach krajowych.

W grupie kadetów też wygrali ci, na których stawiano: Marta Kawiak (MLKS Ostródzianka) i Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo). Cały czas brakuje nam większej frekwencji, bo ona na pewno wpłynęłaby za zaostrzenie rywalizacji.

Wyniki

młodziczka

1. Bogdanowicz Natalia   LUKS Warmia Lidzbark Warmiński awans na GP Polski

2. Góralska Anna MLKS Ostródzianka Ostróda awans na GP Polski

3. Madej Zofia KS Dekorglass Działdowo

4. Kamińska Zofia ITS Jeziorak Iława

5-6. Prostko Elżbieta UKS ''Konieczki'' Ełk

5-6.Skarżyńska Maria LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

7. Krynicka Alicja LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

młodzik

1. Gromek Artur LUKS Warmia Lidzbark Warmiński awans na GP Polski

2. Chilicki Dawid UKS Jantar Gołdap awans na GP Polski

3. Markowski Dominik LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

4. Anzel Jakub KS Dekorglass Działdowo

5-6. Ruciński Bartłomiej KS Dekorglass Działdowo

5-6.Łoziński Miłosz LKS "Wel'' Lidzbark Welski

7-8. Witkowski Paweł LKS "Wel'' Lidzbark Welski

7-8. Marcinkiewicz Mateusz UKS Jantar Gołdap

9-11. Ziarko Maciej LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

9-11. Stolarczyk Kryspin KS Dekorglass Działdowo

9-11. Lipowski Michał KS Dekorglass Działdowo

kadetka

1. Kawiak Marta MLKS Ostródzianka Ostróda awans na GP Polski

2. Archacka Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński awans na GP Polski

3. Pawłowska Zuzanna MKS Mrągowia Mrągowo

4. Bogdanowicz Natalia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

5-6. Ziarko Gabriela UKS ''Konieczki'' Ełk

5-6.Góralska Anna MLKS Ostródzianka Ostróda

7. Madej Zuzanna KS Dekorglass Działdowo

kadet

1. Rutkowski Mateusz KS Dekorglass Działdowo awans na GP Polski

2. Woźniak Szymon LUKS Warmia Lidzbark Warmiński awans na GP Polski

3. Jankowski Igor MLKS Ostródzianka Ostróda

4. Malinowski Kacper LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

5-6. Rutkowski Marcel LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

5-6. Gromek Artur LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

7-8. Święcki Dominik UKS Jantar Gołdap

7-8. Malinowski Mikołaj UKS ''Konieczki'' Ełk

9-12. Anzel Jakub KS Dekorglass Działdowo

9-12. Markowski Dominik LUKS ABC ''ŻAK'' Pisanica

9-12. Witkowski Paweł LKS "Wel'' Lidzbark Welski

9-12. Ruciński Bartłomiej KS Dekorglass Działdowo

13-14 Chojnacki Igor LKS "Wel'' Lidzbark Welski

13-14.Łoziński Miłosz LKS "Wel'' Lidzbark Welski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn