Ciekawy turniej w węgorzewskim Liceum – Powtórka mile widziana

Fot. nadesłane

W miniony czwartek (6 października) w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Zaruskiego w Węgorzewie odbył się coroczny turniej tenisa stołowego. Rywalizację dziewcząt i chłopców z uwagą obserwował trener tenisa stołowego Piotr Lewko. Wszyscy walczyli bardzo ambitnie i zasłużyli na uznanie, ale największe gratulację należą się zwycięzcom. Zostali nimi: Alicja Kulinek i Kacper Szewczyk.

Turniej miał uroczystą oprawę. Zawodnicy nim rozpoczęli walkę o punkty ustawili się przy stołach, aby wysłuchać krótkich wystąpień: dyrektora szkoły Pana Waldemara Czapskiego oraz Pana Piotra Lewko. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko i zawzięcie walczył o miejsce na podium. W finale dziewcząt Alicja Kulinek po interesującym pojedynku pokonała Karolina Waraksa i zdobyła główne trofeum.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Kacper Szewczyk wygrywając decydujące spotkanie z Wiktorem Szalastem. Mecz był bardzo wyrównany i do końca trzymał w napięciu.

- Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani , wielu ujawniło talent, a o to w takich imprezach chodzi. Turniej z całą pewnością spełnił oczekiwania. powiedział trener Piotr Lewko.

Wszystkim bardzo podobała się rywalizacja, oraz organizacja całego turnieju. Z niecierpliwością czekają na kolejne zawody.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn