"Pingpongowy PGE Narodowy" Warszawa 2017 – A nasza Natalia bez kompleksów zbiera laury

Fot. nadesłane

W sobotę (14 października) w Warszawie odbyła się impreza pod hasłem "Pingpongowy PGE Narodowy" - promująca tenis stołowy w Polsce. W programie było wiele atrakcji, wystąpiły gwiazdy światowe w tej dyscyplinie , ale również rozegrano turniej młodych tenisistów, gdzie znakomicie zaprezentowała się Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński). Okazała się najlepsza w gronie startujących dziewcząt.

Natalia potrafiła się skoncentrować, choć wokół atrakcja goniła atrakcję. W meczu zagranicznych gwiazd z polskimi lepsi okazali się goście (126:125) przy czym punktacja była nietypowa. Spotkanie rozgrywane było w nowatorskiej formule, tzn. na czas. Każdy z 11 pojedynków trwał po 5 minut, a wynik końcowy był sumą zdobytych punktów przez wszystkich zawodników. W role coachów wcielili się: Piotr Kołaciński (Reszta Świata) i Kamil Dziukiewicz (Polska), a jednym z sędziów był Leszek Kucharski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy. W meczy wystąpili m.in. Jiri Vrablik (Dekorgalss Działdowo) i Bartosz Such (Morliny Ostróda).

Wielką atrakcją była pokazówka w wykonaniu multimedalisty ME Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego. Swoje umiejętności zaprezentowali tez Joergen Persson i Petr Korbel.

W imprezie uczestniczyła duża grupa młodzieży z Ostródzianki. Widać to za zdjęciach, które znaleźliśmy na klubowym facebooku

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn