Ciekawa inauguracja III ligi – OSiR Jeziorany pierwszym liderem, zacięte mecze w Rożentalu (FOTO) i Piszu

Fot. lzs lubawa

W niedzielę (22 października) rozegrano pierwsza kolejkę spotkań warmińsko-mazurskiej III ligi tenisa stołowego. Pierwszym liderem został OSiR Jeziorany po wysokim zwycięstwie 13:5 w Elblągu nad Mlexerem II. Dwa pozostałe mecz były bardzo zacięte. Druzyna LZS Lubawa wygrała z Morlinami II Ostróda 10:8, a Mrągowia dość niespodziewanie zremisowała w Piszu z mistrzem województwa – Piłeczką.

Inauguracja była interesująca i zapowiada spore emocje w tym sezonie. W Lubawie zapowiadało się na zwycięstwo ostródzkiej młodzieży, ale gospodarze opanowali sytuację i ostatecznie zgarnęli komplet punktów. W Piszu poszczególne pojedynki były bardzo zacięte i remis odzwierciedla przebieg wydarzeń. W Elblągu najlepszy zawodnikiem meczu był Piotr Frączek, który wygrał wszystkie spotkania singlowe.

Mecz Dekorglassu Działdowo z Bałgą Górowo Iławeckie zostal przełożony ze względu na udział zawodników z Działdowa w Grand Prix Polski Juniorów.

Wyniki

LZS Lubawa – MORLINY III Ostróda 10:8

SURDYKOWSKI Michał – ŻEBROWSKI Jędrzej 1:3 (-12, -7, 12, -6)

ŻURALSKI Szymon – KLIMCZEWSKI Jakub 0:3 (-8, -8, -7)

ZIELIŃSKI Marcin – JANKOWSKI Igor 0:3 (-12, -1, -5)

GOLDER Tomasz – KAWIAK Marta 2:3 (-9, -6, 8, 4, -7)

SURDYKOWSKI Michał/GOLDER Tomasz – ŻEBROWSKI Jędrzej/KLIMCZEWSKI Jakub 3:2 (-6, 6, 2, -8, 8)

ŻURALSKI Szymon/ZIELIŃSKI Marcin – JANKOWSKI Igor/KAWIAK Marta 2:3 (6, -8, -10, 11, -5)

SURDYKOWSKI Michał – KLIMCZEWSKI Jakub 3:1 (-5, 1, 7, 8)

ŻURALSKI Szymon – ŻEBROWSKI Jędrzej 3:1 (9, -9, 8, 9)

GOLDER Tomasz – JANKOWSKI Igor 1:3 (-8, -7, 8, -11)

ZIELIŃSKI Marcin – KAWIAK Marta 3:0 (8, 5, 11)

SURDYKOWSKI Michał – JANKOWSKI Igor 3:2 (9, 5, -10, -10, 9)

ZIELIŃSKI Marcin – ŻEBROWSKI Jędrzej 1:3 (-4, 10, -9, -5)

ŻURALSKI Szymon – KAWIAK Marta 3:2 (9, 8, -7, -8, 9)

GOLDER Tomasz – KLIMCZEWSKI Jakub 3:1 (7, 9, -11, 9)

SURDYKOWSKI Michał – KAWIAK Marta 3:1 (3, -9, 8, 8)

GOLDER Tomasz – ŻEBROWSKI Jędrzej 3:2 (12, -7, 10, -9, 9)

ŻURALSKI Szymon – JANKOWSKI Igor 0:3 (-5, -9, -8)

ZIELIŃSKI Marcin – KLIMCZEWSKI Jakub 3:1 (-7, 6, 7, 10)

MUKS PIŁECZKA Pisz – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 9:9

MIKUCKI Łukasz – PAWŁOWSKI Krzysztof 1:3 (7, -10, -6, -8)

ZIELIŃSKI Paweł – JURCZYK Mariusz 2:3 (-6, 5, -9, 9, -8)

NOGACKI Sebastian – BACZEWSKI Jacek 3:0 (7, 3, 6)

SIELAWA Robert – RATUSZNIAK Zbigniew 1:3 (-4, 14, -8, -7)

MIKUCKI Łukasz/ZIELIŃSKI Paweł – PAWŁOWSKI Krzysztof/JURCZYK Mariusz 0:3 (-8, -9, -6)

NOGACKI Sebastian/PAWELCZYK Waldemar – BACZEWSKI Jacek/RATUSZNIAK Zbigniew 3:0 (2, 7, 7)

MIKUCKI Łukasz – JURCZYK Mariusz 2:3 (-5, 7, -7, 9, -9)

ZIELIŃSKI Paweł – PAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (9, -10, 8, 10)

SIELAWA Robert – BACZEWSKI Jacek 3:0 (6, 9, 7)

NOGACKI Sebastian – RATUSZNIAK Zbigniew 3:0 (15, 3, 7)

MIKUCKI Łukasz – BACZEWSKI Jacek 3:0 (4, 7, 3)

NOGACKI Sebastian – PAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (8, -9, 10, 4)

ZIELIŃSKI Paweł – RATUSZNIAK Zbigniew 1:3 (-8, 11, -8, -2)

SIELAWA Robert – JURCZYK Mariusz 1:3 (-9, -10, 9, -10)

MIKUCKI Łukasz – RATUSZNIAK Zbigniew 3:0 (7, 9, 9)

SIELAWA Robert – PAWŁOWSKI Krzysztof 1:3 (-9, 9, -9, -9)

PAWELCZYK Waldemar – BACZEWSKI Jacek 0:3 (-9, -9, -9)

NOGACKI Sebastian – JURCZYK Mariusz 3:1 (7, -7, 7, 7)

EKS MLEXER Elbląg – OSIR Jeziorany 5:13

HARACZ Andrzej – FRĄCZEK Piotr 1:3 (-9, 8, -7, -8)

GROMKO Artur – SAMSEL Mariusz 3:0 (9, 7, 8)

GRZEGORZ Daniel – GROCHOWSKI Leszek 0:3 (-4, -9, -7)

OKULUS Adam – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-1, -1, -4)

HARACZ Andrzej/GROMKO Artur – ZŁAKOWSKI Wiesław/FRĄCZEK Piotr 3:1 (-9, 9, 9, 7)

GRZEGORZ Daniel/KACZMARZYK Arkadiusz – SAMSEL Mariusz/GROCHOWSKI Leszek 0:3 (-9, -9, -9)

HARACZ Andrzej – SAMSEL Mariusz 0:3 (-12, -9, -9)

GROMKO Artur – FRĄCZEK Piotr 2:3

KACZMARZYK Arkadiusz – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (4, 6, -7, 6)

GRZEGORZ Daniel – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-9, -9, -8)

HARACZ Andrzej – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (9, 5, 5)

GRZEGORZ Daniel – FRĄCZEK Piotr 0:3 (-8, -6, -7)

GROMKO Artur – ZŁAKOWSKI Wiesław 2:3

KACZMARZYK Arkadiusz – SAMSEL Mariusz 1:3 (9, -9, -12, -9)

HARACZ Andrzej – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-8, -6, -7)

KACZMARZYK Arkadiusz – FRĄCZEK Piotr 0:3 (-4, -7, -9)

GROMKO Artur – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (4, 9, 9)

GRZEGORZ Daniel – SAMSEL Mariusz 0:3

DEKORGLASS Działdowo – MGS BAŁGA GÓROWO IŁAWECKIE - przełożony

Tabela po I kolejce

1 OSIR Jeziorany 2 1 13:5

2 LZS Lubawa 2 1 10:8

3 MUKS PIŁECZKA Pisz 1 1 9:9

4 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 1 1 9:9

5 KS DEKORGLASS Działdowo 0 0 0:0

6 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 0 0 0:0

7 MORLINY III Ostróda 0 1 8:10

8 EKS MLEXER II Elbląg 0 1 5:13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn