I Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk 2017 – Młody kwartet w dalekim planie.

Fot. morliny ostroda facebook (ilustracja)

W weekend (27/29 października) w Gdańsku odbywał się I Grand Prix Polski Seniorów. Udział w imprezie zasadniczej brali: Marta Kawiak (Ostródzianka), Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński),  Cezary Bossowski ( UWM Olsztyn), Kamil Urbanowicz (Mlexer Elbląg), którzy mieli niewiele do powiedzenia. Panowie znaleźle się w strefie 49/56, panie 57/64. Do turnieju głównego złoszony był Paweł Fertikowski (Dekorglass Działdowo), ale nie stanął do gry.

Grand Prix Polski

Klasyfikacja kobiet

1. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 300

2. KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 275

3-4. 0 GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna 1989-04-30 SKTS Sochaczew mazowieckie 250

3-4 KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 250

....................

57-64. ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark warmiński warmińsko-mazurskie 95

57-64 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95

Klasyfikacja mężczyzn

1. WOŚ Alan 1984-08-29 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 300

2. ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 275

3-4. PEREK Jakub 1986-08-04 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 250

3-4 CHODORSKI Piotr 1991-12-10 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 250

.................

49-56. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 100

49-56 BOSSOWSKI Cezary 1995-11-11 UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 100

Wyniki reprezentantów Warmii i Mazur

Seniorki

Marta Kawiak (Ostródzianka) miejsce w turnieju 57/64

Grupa

- Katarzyna Hennig (LUKS Chełmno) 0:3 (-3,-3,-4)

- Alicja Łebek (Bronowianka Kraków) 0:3 (-2,-2,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Dominika Gilewska (Jedynka Łódź) 1:3 (-6,-5,4,-4)

14390699 681469842010332 4099858537457145008 n

Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński) - miejsce w turnieju 57/64

Grupa

- Joanna Kiedrowska (Bronowianka Kraków) 0:3 (-4,-4,-5)

- Agara Paszek (JKTS Jastrzębie Zdrój) 0:3 (-6,-4,-2)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Patrycja Waszczuk (SMS Włodawa) 0:3 (-5,-6,-6)

z393001

Seniorzy

Cezary Bossowski (UWM Olsztyn) - miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Łukasz Nadolski (UKS Olesno) 0:3 (-13,-8,-6)

- Mateusz Jurewicz (Ogniwo Chełm) 1:3 (-2,-8,8,-9)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- zwycięstwo (brak przeciwnika)

kamil

Kamil Urbanowicz (Mlexer Elbląg) - miejsce w turnieju 49/56

Grupa

- Jakub Różak (Stella Gniezno) 0:3 (-0,-0,-0)

- Nestor Wasylkowski (Odra Głoska Księgienice) 1:3 (10,-3,-2,-6)

Turniej pocieszenia

o miejsce 49/56

- Bartosz Majcher (STS Orlicz 1924 Suchedniów) 3:1 (10,9,-8,8)

 

22310713 1340244466086689 6307531067969347302 n

Aż dziesięć osób przystąpiło w piątek do eliminacji.. To głównie młodzi i bardzo młodzi zawodnicy, których obecność w Trójmieście ma raczej charakter rekonesansu. Ale tacy zawodnicy jak Kacper Petaś, Krystian Kawiak (obaj Ostródzianka) czy Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo) mogą już powalczyć o awans. Do II fazy eliminacji awansowali: Krystian Kawiak, Kacper Petaś, Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka) i Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo). Tu jednak rywale byli zbyt wymagający. Najbliżej awansu był Wojciech Chrząszcz, który przegrał dwa pojedynki po 2:3, Pozostali mieli w grupach rutyniarzy. Tacy rywale jak Marcin Kusiński czy Adrian Więcek to jeszcze za wysokie progi. A Kacper Petaś trafił na Kamila Dziadka,z którym od dawna nie może sobie poradzić.

I faza eliminacji grupowych

Kobiety

Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3) 4 miejsce brak awansu

- Julia Witkowska (MRKS Gdańsk) 1:3 (-8,6,-2,-12)

- Agata Łożyńska ((ULKS Barcin) 0:3 (-7,-4,-8)

- Natalia Młynek (Skarbek Tarnowskie Góry) 1:3 (-9,-10,8,-7)

Mężczyźni

Kacper Petaś (Ostródzianka) bilans (2-1) 2 miejsce awans do II tury

- Adam Dudzicz ((MRKS Gdańsk) 3:1 (6,-10,6,5)

- Dawid Pelczar (KSTS Krosno) 3:1 (-7,2,5,3)

- Zhihao Geng (AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-7,-3,-3)

Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-2) 3 miejsce brak awansu

- Piotr Ferenc (AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-2,-6,-2)

- Tomasz Tomaszuk (Gwiazda Bydgoszcz) 0:3 (-5,-7,-9)

Jacek Świtalski (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3) 4 miejsce brak awansu

- Adrian Więcek (Strzelec Frysztak) 0:3 (-3,-7,-7)

- Bartłomiej Szymanek ((Energa Manekin Toruń) 0:3 (-9,-14,-6)

- Piotr Garbino (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (-5,-9,6,-6)

Maciej Kucharski (Warmia Lidzbark Warmiński) bilans (0-3) 4 miejsce brak awansu

- Jan Olek (Victoria Płock) 0:3 (-5,-8,-8)

- Mateusz Wozbanowicz ((AZS AWFiS Gdańsk) 0:3 (-5,-8,-7)

- Dariusz Wróbel (Sokół Orzesze) 0:3 (-7,-8,-4)

Jakub Kuźmicz (Ostródzianka) bilans (0-3) 4 miejsce brak awansu

- Carlos Ishida (Energa Manekin Toruń) 0:3 (-6,-2,-9)

- Przemysław Sałaciński (Victoria Płock) 2:3 (9,11,-9,-6,-9)

- Michał Małachowski (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (-7,-6,8,-9)

Krystian Kawiak (Ostródzianka) bilans (2-1) 1 miejsce awans do II tury

- Anton Ratukhin (Grot Michał Werblowice) 3:0 (5,8,5)

- Maciej Wiśniewski ( (LKTS Luboń) 1:3 (-7,9,-6,-4)

- Dawid Wozbanowicz ((AZS AWFiS Gdańsk) 3:1 (9,-9,5,8)

Mateusz Lipiński (Ostródzianka) bilans (1-2) 3 miejsce brak awansu

- Bartosz Czerwiński (MRKS Gdańsk) 2:3 (-7,3,5,-9,-4)

- Kacper Makowski (Gwiazda Bydgoszcz) 0:3 (-8,-5,-5)

- Marek Maślak (Orlęta Czacz) 3:0 (4,7,5)

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo) bilans (3-0) 1 miejsce awans do II tury

- Adrian Dudkiewicz (LUKS Straszyn) 3:1 (6,-10,9,6)

- Mikołaj Szaliński (Hals Warszawa) 3:2 (-8,10,2,-11,5)

- Sebastian Musiał (AZS AWFiS Gdańsk) 3:2 (9,8,-7,-12,8)

Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka) bilans (2-1) 2 miejsce - awans do II tury

- Adam Drzyzga (Skarbek Tarnowskie Góry) 3:2 (4,-7,-7,6,7)

- Jakub Witkowski (AZS AWFiS Gdańsk) 1:3 (-8,11,-6,-5)

- Tomasz Dubniak (UKS Sanniki) 3:1 (-7,13,9,7)

z393016

II faza eliminacji grupowych (awansuje tylko zwycięzca)

Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka) bilans (0-2) 3 miejsce - brak awansu

- Patryk Bożek (Między Innymi Wołomin) 2:3 (6,12,-6,-9,-10)

- Maciej Kotarski (niestowarzyszony) 2:3 (3,-13,7,-10,-7)

Maksymilian Miastowski (Dekorglass Działdowo) bilans (1-1) 2 miejsce brak awansu

- Piotr Stepien (Victoria Płock) 3:0 (6,4,9)

- Marcin Kusiński (Broń Radom) 0:3 (-8,-6,-3)

Kacper Petaś (Ostródzianka) bilans (1-1) 2 miejsce brak awansu

- Kamil Dziadek (Olimpia Unia Grudziądz) 0:3 (-8,-9,-9)

- Bartosz Czerwiński (MRKS Gdańsk) 3:1 (3,-7,7,9)

Krystian Kawiak (Ostródzianka) bilans (0-2) 3 miejsce brak awansu

- Adrian Więcek (Strzelec Frysztak) 0:3 (-7,-6,-6)

- Tomasz Tomaszuk ( (Gwiazda Bydgoszcz) 2:3 (-6,7,-8,8,-6)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn