W III lidze: Lider z Działdowa regularny do bólu, LZS Lubawa i Mrągowia pogrążyły gospodarzy (komplet gier)

Fot. lzs lubawa

Po dwóch kolejkach rozgrywek III ligi tenisa stołowego liderem jest Dekorglass Działdowo, który odniósł dwa zwycięstwa, oba po 14:4. W niedziele (5 listopada) młodzież z Działdowa wypunktowała w Elblągu rezerwy Mlexera. Lubawianie (też komplet zwycięstw) bardzo pewnie pokonali na wyjeździe Bałgę Górowo Iławeckie. Najbardziej zacięty mecz rozegrano w Jezioranach, gdzie bardzo cenne punkty zdobyła Mrągowia.

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie – LZS Lubawa 5:13

Szewczyk Szymon – Surdykowski Michał 3:1 (9, 7, -9, 3)

Jastrzębowski Franciszek – Żuralski Szymon 2:3 (-10, 5, 14, -11, -4)

Cichowski Dariusz – Zieliński Marcin 2:3 (8, -8, -12, 8, -10)

Głębocki Janusz – Golder Tomasz 2:3 (4, -10, 7, -3, -7)

Szewczyk Szymon/Jastrzębowski Franciszek – Surdykowski Michał/Golder Tomasz 3:2 (-10, 6, -8, 6, 9)

Cichowski Dariusz/Głębocki Janusz – Żuralski Szymon/Zieliński Marcin 0:3 (-5, -8, -8)

Szewczyk Szymon – Żuralski Szymon 3:0 (8, 9, 6)

Jastrzębowski Franciszek – Surdykowski Michał 1:3 (10, -8, -7, -10)

Głębocki Janusz – Zieliński Marcin 1:3 (-7, -5, 10, -6)

Cichowski Dariusz – Golder Tomasz 0:3 (-4, -11, -7)

Szewczyk Szymon – Zieliński Marcin 3:0 (8, 3, 8)

Cichowski Dariusz – Surdykowski Michał 1:3 (-6, 11, -3, -7)

Jastrzębowski Franciszek – Golder Tomasz 1:3 (-8, 6, -10, -6)

Głębocki Janusz – Żuralski Szymon 0:3 (-1, -10, -13)

Szewczyk Szymon – Golder Tomasz 3:0 (8, 4, 8)

Głębocki Janusz – Penkala Kornel 1:3 (-10, -9, 7, -9)

Jastrzębowski Franciszek – Zieliński Marcin 2:3 (4, -7, 5, -5, -9)

Cichowski Dariusz – Żuralski Szymon 0:3 (-7, -7, -6)

OSIR Jeziorany – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8:10

Frączek Piotr – Jurczyk Mariusz 2:3 (-5, 5, -9, 7, -12)

Samsel Mariusz – Baczewski Jacek 1:3 (7, -8, -9, -5)

Złakowski Wiesław – Lipka Dariusz 3:0 (6, 5, 6)

Grochowski Leszek – Ratuszniak Zbigniew 0:3 (-7, -8, -5)

Złakowski Wiesław/Frączek Piotr – Ratuszniak Zbigniew/Lipka Dariusz 3:1 (-7, 8, 9, 5)

Grochowski Leszek/Samsel Mariusz – Jurczyk Mariusz/Baczewski Jacek 0:3 (-7, -7, -7)

Frączek Piotr – Baczewski Jacek 3:1 (5, -8, 7, 9)

Samsel Mariusz – Jurczyk Mariusz 1:3 (-7, -7, 7, -5)

Grochowski Leszek – Lipka Dariusz 3:0 (9, 4, 6)

Złakowski Wiesław – Ratuszniak Zbigniew 0:3 (-10, -8, -6)

Frączek Piotr – Lipka Dariusz 3:0 (8, 7, 3)

Złakowski Wiesław – Jurczyk Mariusz 2:3 (-4, -8, 4, 6, -7)

Samsel Mariusz – Ratuszniak Zbigniew 3:1 (7, 8, -6, 14)

Grochowski Leszek – Baczewski Jacek 0:3 (-7, -7, -7)

Frączek Piotr – Ratuszniak Zbigniew 1:3 (7, -7, -8, -8)

Grochowski Leszek – Jurczyk Mariusz 0:3 (-7, -8, -6)

Samsel Mariusz – Lipka Dariusz 3:0 (7, 8, 6)

Złakowski Wiesław – Baczewski Jacek 3:0 (1, 9, 2)

EKS MLEXER II Elbląg – KS DEKORGLASS Działdowo 4:14

Cieśliński Radosław – Bielicki Jakub 0:3

Gromko Artur – Lewandowski Patryk 2:3

Kaczmarzyk Arkadiusz – Rutkowski Mateusz 3:2

Haracz Andrzej – Grzebska Aleksandra 2:3

Cieśliński Radosław/Gromko Artur – Rutkowski Mateusz/Lewandowski Patryk 1:3

Kaczmarzyk Arkadiusz/Haracz Andrzej – Bielicki Jakub/Grzebska Aleksandra 1:3

Cieśliński Radosław – Lewandowski Patryk 3:1

Gromko Artur – Bielicki Jakub 1:3

Haracz Andrzej – Rutkowski Mateusz 2:3

Kaczmarzyk Arkadiusz – Grzebska Aleksandra 1:3

Cieśliński Radosław – Rutkowski Mateusz 1:3

Kaczmarzyk Arkadiusz – Bielicki Jakub 0:3

Gromko Artur – Grzebska Aleksandra 3:1

Haracz Andrzej – Lewandowski Patryk 1:3

Cieśliński Radosław – Grzebska Aleksandra 3:0

Haracz Andrzej – Bielicki Jakub 2:3

Gromko Artur – Rutkowski Mateusz 1:3

Kaczmarzyk Arkadiusz – Lewandowski Patryk 2:3

Komplet wyników

EKS MLEXER II Elbląg – KS DEKORGLASS Działdowo 4:14

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie – LZS Lubawa 5:13

OSIR Jeziorany – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8:10

MORLINY III Ostróda – MUKS PIŁECZKA Pisz – przełożony na 19.11.2017 15:30

Tabela

1 KS DEKORGLASS Działdowo 4 2 2 28:8

2 LZS Lubawa 4 2 2 23:13

3 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 3 2 19:17

4 OSIR Jeziorany 2 2 21:15

5 MUKS PIŁECZKA Pisz 1 1 9:9

6 MORLINY III Ostróda 0 1 8:10

7 EKS MLEXER II Elbląg 0 2 9:27

7 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 0 2 9:27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn