II Grand Prix Województwa Młodzików i kadetów Ostróda 2017 – Faworyci dali sobie radę

Fot.luks polmlek lidzbark warmiński facebook

W niedzielę (5 listopada) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ostródzie odbyło się 2 GRAND PRIX Województwa w kategorii Młodzik oraz Kadet. Starsza grupę wiekową wygrali podwójnie zawodnicy LUKS Warmia Lidzbark Warmiński: Julia Archacka i Szymon Woźniak. W grupie młodzików zwycięstwa odnieśli: Anna Góralska (Morliny Ostróda) i Dawid Chilicki (UKS Jantar Gołdap).

W rywalizacji nie startowali zawodnicy, którzy mają zapewniony start w Grand Prix Polski z listy centralnej. Oganizatorem zawodów był Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego.

WYNIKI

KADETKI

1. ARCHACKA Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński - awans na 2 GPP kadetek

2. PAWŁOWSKA Zuzanna - MKS MRĄGOWIA Mrągowo - awans na 2 GPP kadetek

3. CEGLIŃSKA Wiktoria - MKS MRĄGOWIA Mrągowo

4. GOLDER Patrycja - LZS Lubawa

5-6. KAMIŃSKA Zofia - ITS JEZIORAK Iława

5-6. GÓRALSKA Anna - MORLINY Ostróda

7-8. SKARŻYŃSKA Maria - LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. MADEJ Zuzanna - KS DEKORGLASS Działdowo

9. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica

12033139 700154796793086 41072967821362171 n

KADECI

1. WOŹNIAK Szymon - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński - awans na 2 GPP kadetów

2. RUTKOWSKI Mateusz - KS DEKORGLASS Działdowo - awans na 2 GPP kadetów

3. JANKOWSKI Igor - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. ŚWIĘCKI Dominik - UKS JANTAR Gołdap

5-6. MALINOWSKI Kacper - LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. RUTKOWSKI Marcel - LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. MARKOWSKI Dominik - LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. CHOJNACKI Igor - LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. ANZEL Jakub - KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. WITKOWSKI Szymon - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-12. ŁOZIŃSKI Miłosz - LKS WEL Lidzbark Welski

9-12. RUCIŃSKI Bartłomiej - KS DEKORGLASS Działdowo

13325518 1718983171673053 7212817183341080643 n

MŁODZICZKI

1. GÓRALSKA Anna - MORLINY Ostróda - awans na 2 GPP młodziczek

2. SKARŻYŃSKA Maria - LUKS ABC ŻAK Pisanica

3. BRZEZIŃSKA Natalia - KS DEKORGLASS Działdowo

4. KAMIŃSKA Zofia - ITS JEZIORAK Iława

5-6. PIECKOWSKA Maria - KS DEKORGLASS Działdowo

5-6. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica

BOGDANOWICZ Natalia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński - awans na 2 GPP młodziczek - decyzja Zarządu WMZTS/ udział w GPP żaczek

MADEJ Zofia - KS DEKORGLASS Działdowo - zaliczone punkty z I WTK - udział w GPP żaczek

tenis 4

MŁODZICY

1. CHILICKI Dawid - UKS JANTAR Gołdap - awans na 2 GPP młodzików

2. ANZEL Jakub - KS DEKORGLASS Działdowo

3. MARKOWSKI Dominik - LUKS ABC ŻAK Pisanica

4. LIPOWSKI Michał - KS DEKORGLASS Działdowo

5-6. ŁOZIŃSKI Miłosz - LKS WEL Lidzbark Welski

5-6. RUCIŃSKI Bartłomiej - KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. MARCINKIEWICZ Mateusz - UKS JANTAR Gołdap

7-8. STOLARCZYK Kryspin - KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. ZIARKO Maciej - LUKS ABC ŻAK PIsanica

9-12. SMURZYŃSKI Mateusz - MORLINY Ostróda

9-12. GOLUBSKI Stanisław - MORLINY Ostróda

9-12. PAŹDZIORKO Igor - MORLINY Ostróda

13-15. KOPEĆ Tomasz - MORLINY Ostróda

13-15. ZIULEWSKI Adam - MORLINY Ostróda

13-15. CZOSSEK Wiktor - MORLINY Ostróda

GROMEK Artur - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński - awans na 2 GPP młodzików - decyzja Zarządu WMZTS/ udział w GPP żaków

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn