Grand Prix Polski Weteranów Białystok (3) (wyniki szczegółowe) 2017 – Na podium tylko Ryszard Grzelak

Fot. ilustracja

W Białymstoku odbył się w weekend (11/12 listopada) trzeci w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Wystąpiła spora grupa reprezentantów Warmii i Mazur. Na podium (3/4 lokata) stanął tylko Ryszard Grzelak (Elbląg) w kategorii M40. Miejsca 5/6 zajęli Mirosław Smółka (Olsztyn) w kat. M65/69 oraz Marian Gęsicki (Działdowo) M75/79.

Miejsca zawodników Warmii i Mazur

M40/49

Ryszard Grzelak (Elbląg) miejsce 3/4

Sebastian Główczyk (Olsztyn) miejsce 9/12

Przemysław Wawrzyniak (Olsztyn) 19/20

M50/59

Tadeusz Czyczel (Ostróda) miejsce 9/12

Jarosław Czerwienko (Olsztyn) miejsce 17

Waldemar Wojsz (Olsztyn) miejsce 18

Janusz Góralczyk (Olsztyn) 23/24

Grzegorz Gumiński (Morąg) miejsce 25

M60/64

Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn) miejsce 9/12

Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) miejsce 15/16

Mirosław Skrzypczyk (Olsztyn) miejsce 15/16

Waldemar Bucholc (Olsztyn) miejsce 19/20

Henryk Tadejewski (Ostróda) miejsce 19/20

M65/69

Mirosław Smółka (Olsztyn) miejsce 5/6

Henryk Prusiński (Olsztyn) miejsce 7/8

Bolesław Krawczyk (Olsztyn) miejsce 9

70/44

Tadeusz Krajewski (Ostróda) miejsce 9/10

Zygmunt Fleszar (Ostróda) miejsce 11

75/79

Marian Gęsicki (Działdowo) miejsce 5/6

Eliminacje grupowe

M40

Ryszard Grzelak (Elbląg) bilans (3-0) 1 miejsce awans do turnieju głównego

- Sławomir Wawryło (Myszkow) 3:0 (6,7,5)

- Stanisław Ruciński (Piastów) 3:0 (1,3,4)

- Czesław Morzy (Białystok) (4,1,6)

M40

Marek Unruh (Olsztyn) bilans (2-0) 1 miejsce awans do turnieju głównego

- Marcin Chwojko (Białystok) 3:2 (-9,5,-7,5,7)

- Krzysztof Kamiński (Płońsk) 3:0 (7,4,7)

M40

Sebastian Główczyk (Olsztyn) bilans (1-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

- Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) 0:3 (-7,-6,-8)

- Robert Strzelczak (Ostrów Wielkopolski) 3:1 (10,9,-9,9)

M40

Przemysław Wawrzyniak (Olsztyn) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Marek Gabski (Grodzisk) 1:3 (4,-10,-8,-8)

- Marian Balak (Góra Kalwaria) 1:3 (10,-5,-2,-5)

- Krzysztof Piórkowski (Toruń) 0:3 (-6,-3,-6)

M50

Tadeusz Czyczel (Ostróda) bilans (1-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

- Jan Molęda (Radom) 1:3 (4,-12,-7,-1)

- Sylwester Wójcik (Warszawa) 3:2 (4,4,-9,-10,5)

M50

Jarosław Czerwienko (Olsztyn) bilans (0-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Artur Zieliński (Warszawa) 0:3 (-7,-9,-8)

- Janusz Tomczak (Opalenica) (1:3 (9,-12,-7,-11)

M50

Janusz Góralczyk (Olsztyn) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Adam Kleczkowski (Lublin) 0:3 (-3,-4,-2)

- Roman Piechnik (Lublin) 0:3 (-2,-9,-8)

- Grzegorz Gumiński (Morąg) 0:3 (-1,-12,-9)

M50

Grzegorz Gumiński (Morąg) bilans (1-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Adam Kleczkowski (Lublin) 2:3 (10,10,-1,-7,-4)

- Roman Piechnik (Lublin) 1:3 (4,-9,-5,-7)

- Janusz Góralczyk (Olsztyn) 3:0 (1,12,9)

M50

Waldemar Wojsz (Olsztyn) bilans (0-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Jarosław Żołądkowski (Białystok) 0:3 (-5,-1,-10)

- Zbigniew Prokurat (Siedlce) 0:3 (-6,-5,-4)

M60

Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) bilans (0-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Bogusław Madej (Węgierska Górka) 2:3 (-7,-9,4,11,-11)

- Dariusz Skrocki (Kwidzyn) 2:3 (8,-10,-4,6,-8)

M60

Mirosław Skrzypczyk (Olsztyn) bilans (0-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Waldemar Józaka 0:3 (-9,-4,-9)

- Władysław Zybult (Koszalin) 0:3 (-4,-5,-3)

M60

Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn) bilans (2-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

- Hanryk Tadejewski (Ostróda) 3:0 (5,9,10)

- Tadeusz Zdzienicki (Białystok) 2:3 (7,-8,7,-11,-7)

- Kazimierz Popławski (Białystok) 3:2 (7,-10,-13,4,8)

M60

Henryk Tadejewski (Ostróda) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn) 0:3 (-5,-9,-10)

- Tadeusz Zdfzienicki (Białystok) 0:3 (-2,-4,-8)

- Kazimierz Popławski (Białystok) 0:3 (-8,-4,-10)

M60

Waldemar Bucholc (Olsztyn) bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Marek Pyzik (Kielce) 0:3 (-8,-8,-8)

- Jerzy Kiełbik (Warszawa) 1:3 (-7,7,-8,-7)

- Marek Andrzejczak (Gdynia) 0:3 (-4,-5,-4)

M65

Henryk Prusiński (Olsztyn) bilans (3-0) 1 miejsce awans do turnieju głównego

- Jerzy Tokarski (Bielsko Biała) 3:0 (10,8,9(

- Marek Grzybowski (Warszawa) 3:2 (6,-10,-6,4,6)

- Andrzej Jaworski (Inowrocław) 3:1 (9,-7,7,5)

M65

Mirosław Smółka (Olsztyn) bilans (2-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

- Janusz Żukowski (Szczecin) 0:3 (-7,-5,-1)

- Marek Wlekliński (Bydgoszcz) 3:1 (-10,6,5,12)

- Stanisław Sadowski (Legionowo) 3:0 (4,10,5)

M65

Bolesław Krawczyk (Olsztyn) bilans (2-1) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Stefan Żochowski (Ciechanów) 3:0 (6,0,6)

- Sylwester Żywotek (Łódź) 1:3 (-7,-9,6,-9)

- Jerzy Głuchowski (Siedlce) 3:2 (-8,6,8,-2,7)

M70

Zygmunt Fleszar (Ostróda) bilans (0-2) 3 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Bronisław Kurzak (Dabrowa) 0:3 (-8,-6,-6)

- Eugeniusz Tomaszewski (Leśna Podlaska) 0:3 (-6,-9,-6)

M70

Tadeusz Krajewski (Ostróda) – bilans (0-3) 4 miejsce udział w turnieju pocieszenia

- Janusz Olbiński (Łódź) 1:3 (7,-7,-9,-6)

- Marian Finkowski (Lublin) 0:3 (-3,-10,-9)

- Eugeniusz Górecki (Gdańsk) 0:3 (-9,-6,-9)

M75

Marian Gęsicki (Działdowo) bilans (2-1) 2 miejsce awans do turnieju głównego

- Janusz Malarz (Tarnobrzeg) 3:0 (9,7,8)

- Adzisław Orzechowski (Łomża) 1:3 (-6,7,-6,-8)

- Benedykt Budrewicz (Gdańsk) 3:0 (6,7,3)

Uczestnicy turnieju głównego

M40

Ryszard Grzelak (Elblag)

I runda

- Roman Skrzekut (Bryzgiel) wo

Ćwierćfinał

- Aleksander Cichocki (Kwidzyn) 3:2 (-4,-12,7,8,8)

Półfinał

- Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) 2:3 (-4,-3,9,10,-17)

o 3 miejsce

- Michał Wojewódka (Grudziądz 3:2 (-8,9,8,-11,12)

M40

Sebastian Główczyk (Olsztyn)

I runda

- Marian Lach (Grudziądz) 0:3 (-5,-7,-7)

o miejsce 9/12

- Sławomir Wawryło (Myszków) 3:1 (12,9,-11,5)

o miejsce 7/8

- Aleksander Cichocki (Kwidzyn) 0:3 (-9,-11,-1)

M50

Tadeusz Czyczel (Ostróda)

I runda

- Adam Kleczkowski (Lublin) 2:3 (8,-6,9,-5,-8)

o miejsce 9/12

- Janusz Tomczak (Opalenica) 3:2 (6,-11,5,-6,6)

o miejsce 7/8

- Jarosław Żołądkowski (Białystok) 1:3 (-4,-8,11,-6)

M60

Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn)

I runda

Stanisław Zagajewski (Świebodzice) 1:3 (6,-4,-4,-4)

o miejsce 7/8

- Marek Andrzejczak (Gdynia) 0:3 (-6,-3,-2)

M65

Mirosław Smółka (Olsztyn)

I runda

- Marian Strzałka (Gliwice) 0:3 (-7,-6,-3)

o miejsce 5/6

- Andrzej Jaworski (Inowrocław) 3:0 (7,7,9)

o miejsce 3/4

- Janusz Żukowski (Szczecin) 0:3 (-2,-7-6)

M65

Henryk Prusiński (Olsztyn)

I runda

- Jerzy Głuchowski (Siedlce) 0:3 (-11,-8,-2)

o miejsce 5/6

- Adam Rozwadowski (Szczebrzeszyn) 1:3 (-9,-9,7,-5)

M75

Marian Gęsicki (Działdowo)

Ćwierćfinał

- Marian Piński (Gdańsk) 2:3 (-9,9,-7,5,-10)

o miejsce 3/4

- Marian Wyrzykowski (Świnoujście) 2:3 (9,-11,-14,7,-10)

Uwaga! Marek Unruh (M40) nie przystapil do turnieju głównego

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn