W III lidze (wyniki szczegółowe)– Zacięty mecz w Mrągowie, w pozostałych dominacja gospodarzy

Fot. nadesłane

W trzeciej kolejce spotkań III ligi tenisa stołowego najciekawszy mecz odbył się w Mrągowie, gdzie gospodarze zremisowali 9:9 z Morlinami III Ostróda. W składach obu drużyn były dziewczęta, natomiast wśród mężczyzn rywalizowały różne generacje. Rywalizacja była zacięta, a wynik ważył się do ostatnich piłek. Pozostałe spotkania miały jednostronny przebieg. Piłeczka, LZS Lubawa I Dekorglass miały wyraźną przewagę.

W spotkaniu LZS Lubawa – Mlexer dwa punkty zdobyła Patrycja Golder, która wygrała z mężczyznami.

Wyniki

LZS Lubawa – EKS MLEXER II Elbląg 17:1

1. SURDYKOWSKI Michał - HARACZ Andrzej 3:0 (6, 5, 4)

2. ŻURALSKI Szymon - JABŁONKA Aleksandra 3:0 (7, 2, 9)

3. ZIELIŃSKI Marcin - OKULUS Adam 3:0 (7, 4, 2)

4. GOLDER Tomasz - NALAZEK Dariusz 3:0 (2, 2, 6)

5. SURDYKOWSKI Michał/GOLDER Tomasz - HARACZ Andrzej/JABŁONKA Aleksandra 3:0 (5, 7, 2)

6. ŻURALSKI Szymon/ZIELIŃSKI Marcin - OKULUS Adam/NALAZEK Dariusz 3:0 (5, 6, 5)

7. SURDYKOWSKI Michał - JABŁONKA Aleksandra 3:0 (2, 5, 6)

8. ŻURALSKI Szymon - HARACZ Andrzej 3:1 (4, -8, 8, 9)

9. GOLDER Tomasz - OKULUS Adam 3:0 (2, 4, 4)

10. ZIELIŃSKI Marcin - NALAZEK Dariusz 3:0 (3, 4, 5)

11. GUZOWSKI Andrzej - OKULUS Adam 3:0 (8, 4, 3)

12. ZIELIŃSKI Marcin - HARACZ Andrzej 3:1 (5, 8, -1, 8)

13. GOLDER Patrycja - NALAZEK Dariusz 3:0 (6, 8, 9)

14. GOLDER Tomasz - JABŁONKA Aleksandra 3:0 (2, 4, 5)

15. GUZOWSKI Andrzej - NALAZEK Dariusz 3:0 (4, 6, 5)

16. GOLDER Tomasz - HARACZ Andrzej 2:3 (-8, 7, 6, -4, -6)

17. GOLDER Patrycja - OKULUS Adam 3:0 (3, 7, 7)

18. ZIELIŃSKI Marcin - JABŁONKA Aleksandra 3:0 (5, 1, 4)

MKS MRĄGOWIA Mrągowo – MORLINY III Ostróda 9:9

Pawłowski Krzysztof – Żebrowski Jędrzej 2:3 (8, -8, 4, -7, -10)

Pawłowska Zuzanna – Jankowski Igor 0:3 (-7, -8, -9)

Ratuszniak Zbigniew – Klimczewski Jakub 3:1 (4, 7, -8, 9)

Baczewski Jacek – Kawiak Marta 3:0 (8, 8, 10)

Baczewski Jacek/Pawłowska Zuzanna – Żebrowski Jędrzej/Klimczewski Jakub 0:3 (-7, -5, -7)

Pawłowski Krzysztof/Ratuszniak Zbigniew – Jankowski Igor/Kawiak Marta 3:0 (6, 6, 9)

Pawłowski Krzysztof – Jankowski Igor 3:1 (8, 7, -8, 4)

Pawłowska Zuzanna – Żebrowski Jędrzej 0:3 (-1, -5, -4)

Baczewski Jacek – Klimczewski Jakub 3:1 (8, -8, 7, 4)

Ratuszniak Zbigniew – Kawiak Marta 3:0 (5, 6, 7)

Pawłowski Krzysztof – Klimczewski Jakub 3:2 (9, -9, 8, -7, 9)

Ratuszniak Zbigniew – Żebrowski Jędrzej 2:3 (7, 8, -9, -7, -1)

Pawłowska Zuzanna – Kawiak Marta 1:3 (8, -9, -7, -7)

Baczewski Jacek – Jankowski Igor 1:3 (-8, 9, -10, -5)

Pawłowski Krzysztof – Kawiak Marta 3:2 (9, -8, -9, 9, 9)

Baczewski Jacek – Żebrowski Jędrzej 0:3 (-9, -10, -8)

Ceglińska Wiktoria – Klimczewski Jakub 0:3 (-3, -5, -4)

Ratuszniak Zbigniew – Jankowski Igor 3:2 (8, -9, -9, 6, 3)

img 3071 277851

KS DEKORGLASS Działdowo – OSIR Jeziorany 15:3

GRZEBSKA Aleksandra – FRĄCZEK Piotr 2:3 (-10, 6, -8, 8, -9)

KOSEWSKI Witold – SAMSEL Mariusz 3:2 (8, -8, 9, -7, 9)

LEWANDOWSKI Patryk – ZŁAKOWSKI Wiesław 3:0 (9, 8, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (8, 9, 9)

RUTKOWSKI Mateusz/LEWANDOWSKI Patryk – FRĄCZEK Piotr/ZŁAKOWSKI Wiesław 3:1 (7, 8, -8, 7)

KOSEWSKI Witold/GRZEBSKA Aleksandra – GROCHOWSKI Leszek/SAMSEM Mariusz 3:2 (-7, -9, 8, 7, 8)

GRZEBSKA Aleksandra – SAMSEL Mariusz 3:1 (8, 7, -8, 9)

KOSEWSKI Witold – FRĄCZEK Piotr 3:1 (7, -7, 9, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – ZŁAKOWSKI Wiesław 3:0 (9, 11, 9)

LEWANDOWSKI Patryk – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (7, 6, -7, 9)

GRZEBSKA Aleksandra – ZŁAKOWSKI Wiesław 3:1 (8, -8, 7, 9)

LEWANDOWSKI Patryk – FRĄCZEK Piotr 3:0 (18, 8, 9)

KOSEWSKI Witold – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (9, 9, 11)

RUTKOWSKI Mateusz – SAMSEL Mariusz 3:0 (7, 8, 9)

GRZEBSKA Aleksandra – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (7, 9, 7)

RUTKOWSKI Mateusz – FRĄCZEK Piotr 3:1 (7, 8, -8, 9)

KOSEWSKI Witold – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-8, -9, -9)

LEWANDOWSKI Patryk – SAMSEL Mariusz 2:3 (-9, 9, -8, 7, -9)

23244333 1869456930051140 5667903052608304752 n

MUKS PIŁECZKA Pisz – MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 18:0

MIKUCKI Łukasz – SZYPCZYŃSKI Rafał 3:1 (4, 8, -14, 10)

NOGACKI Sebastian – WACIAK Jakub 3:0 (4, 4, 7)

ZIELIŃSKI Paweł – CICHOWSKI Dariusz 3:1 (-8, 8, 7, 7)

PAWELCZYK Waldemar – PAWLAK Marek 3:0 (1, 3, 2)

ZIELIŃSKI Paweł/MIKUCKI Łukasz – SZYPCZYŃSKI Rafał/WACIAK Jakub 3:0 (6, 6, 4)

NOGACKI Sebastian/PAWELCZYK Waldemar – CICHOWSKI Dariusz/PAWLAK Marek 3:1 (-9, 5, 2, 6)

MIKUCKI Łukasz – WACIAK Jakub 3:0 (5, 6, 12)

NOGACKI Sebastian – SZYPCZYŃSKI Rafał 3:0 (6, 6, 1)

PAWELCZYK Waldemar – CICHOWSKI Dariusz 3:0 (8, 7, 5)

ZIELIŃSKI Paweł – PAWLAK Marek 3:0 (7, 2, 5)

MIKUCKI Łukasz – CICHOWSKI Dariusz 3:0 (3, 6, 7)

SIELAWA Robert – SZYPCZYŃSKI Rafał 3:1 (-8, 7, 8, 9)

WOJSŁAW Andrzej – PAWLAK Marek 3:0 (14, 8, 6)

PAWELCZYK Waldemar – WACIAK Jakub 3:0 (4, 7, 4)

MIKUCKI Łukasz – PAWLAK Marek 3:0 (8, 6, 10)

PAWELCZYK Waldemar – SZYPCZYŃSKI Rafał 3:0 (7, 2, 7)

WOJSŁAW Andrzej – CICHOWSKI Dariusz 3:1 (-9, 4, 8, 12)

SIELAWA Robert – WACIAK Jakub 3:0 (4, 5, 4)

167790 192823964068533 1824132 n

Wyniki III kolejki

LZS Lubawa – EKS MLEXER II Elbląg 17:1

MKS MRĄGOWIA Mrągowo – MORLINY III Ostróda 9:9

KS DEKORGLASS Działdowo – OSIR Jeziorany 15:3

MUKS PIŁECZKA Pisz – MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 18:0

Tabela

1 KS DEKORGLASS Działdowo 6 3 43:11

2 LZS Lubawa 6 3 40:14

3 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 4 3 28:26

4 MUKS PIŁECZKA Pisz 3 2 27:9

5 OSIR Jeziorany 2 3 24:30

6 MORLINY III Ostróda 1 2 17:19

7 EKS MLEXER II Elbląg 0 3 10:44

8 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 0 3 9:45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn