W II lidze – Owocny wypad Mlexera na Mazowsze w Wiązownej (5:5), w Józefowie (9:1), English Perfect powalczył z Halsem, Morliny II i Warmia mocno obite

Fot. ilustracja

Pracowitą niedzielę (3 grudnia) mieli tenisiści stołowi II ligi. Zawodnicy Mlexera Elbląg zaplanowali dwa wyjazdowe mecze i mogą być zadowoleni. Po ponad trzygodzinnym boju zremisowali z liderem GKTS Wiązowna 5:5 i wynik jest sprawiedliwym odzwierciedleniem wydarzeń.Szybko przemiescili sie do Józefowa, gdzie pokonali gospodarzy 9:1. UWM English Perfect po bardzo zaciętym meczu przegrał z Halsem W-wa 4:6.

Morliny II bardzo wysoko przegrały w Gąbinie 1:9 i ten wynik nas niepokoi, bowiem młodzież z Ostródy z pewnością stać na więcej. Warmia Lidzbark Warmiński uległa na w Józefowie gospodarzom 2:8, ale to można było przewidzieć. To nie koniec emocji.

GKTS Wiązowna – Mlexer Elbląg 5:5

Michał Murawski – Georgij Rubinstejn 3:2

Kamil Sitek – Ryszard Grzelak 3:2

Michał Murawski – Ryszard Grzelak 3:2

Kamil Sitek – Georgij Rubinstejn 0:3

Michał Murawski/Maciej Chojnicki – Ryszard Grzelak/Geotgij Rubinstejn 2:3

Maciej Chojnicki – Wojciech Tebecio 2:3

Tomasz Grzybowski – Kamil Urbanowicz 0:3

Maciej Chojnicki – Kamil Urbanowicz 3:2

Tomasz Grzybowski – Wojciech Tebecio 0:3

Kamil Sitek/Tomasz Grzybowski – Wojciech Tebecio/Kamil Urbanowicz 3:1

Fructoplant Gąbin – Morliny II Ostróda 9:1

Dmitrij Fareitarau – Krystian Kawiak 3:0

Maciej Brodzki – Kacper Petaś 3:2

Dmitrij Fareitarau – Kacper Petaś 3:0

Maciej Brodzki – Krystian Kawiak 1:3

Robert Wojnarski/Dmitrij Fareitarau – Kacper Petaś/Krystian Kawiak 3:0

Robert Wojnarski – Igor Jankowski 3:0

Jacek Sachnowski – Mateusz Lipiński 3:0

Jacek Szachnowski - - Mateusz Lipiński 3:0

Robert Wojnarski – Igor Jankowski 3:0

Jacek Szachnowski/Maciej Brodzki – Mateusz Lipiński/Igor Jankowski 3:0

Artengo IKRTS Józefów – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 8:2

Marian Balak – Jacek Świtalski 2:3

Kamil Smoliński – Szymon Woźniak 3:1

Filip Soszyński – Szymon Woźniak 0:3

Kamil Smoliński – Jacek Świtalski 3:1

Kamil Smoliński/Mateusz Pawlik – Jacek Świtalski/Szymon Woźniak 3:1

Mateusz Pawlik – Natalia Bogdanowicz 3:0

Michał Markowski – Artur Gromek 3:0

Mateusz Pawlik – Artur Gromek 3:0

Michał Markowski – Natalia Bogdanowicz 3:0

Michał Markowski/Marian Balak – Natalia Bogdanowicz/Artur Gromek 3:0

Artengo IKRTS Józefów – Mlexer Elbląg 1:9

Marian Balak – Georgij Rubinstejn 0:3

Kamil Smoliński – Ryszard Grzelak 3:0

Mateusz Pawlik – Ryszard Grzelak 2:3

Kamil Smoliński – Georgij Rubinstejn 1:3

Kmail Smoliński/Mateusz Pawlik – Georgij Rubinstejn/Ryszard Grzelak 2:3

Filip Suszyński – Wojciech Tebecio 1:3

Adam Władysiuk – Kamil Urbanowicz 0:3

Michał Markowski – Kamil Urbanowicz 1:3

Adam Władysiuk - - Wojciech Tebecio 1:3

Marian Balak/Michał Markowski – Wojciech Tebecio/Georgij Rubinstejn 1:3

KS AZS UWM English Perfect Olsztyn – SCKiS Wadwich Hals Warszawa 4:6

Kamil Jarmołowicz – Mikołaj Szaliński 2:3 (-11,-11,11,8,-9)

Jacek karcz – Tomasz Makowski 3:1 (-9,8,10,9)

Kamil Jarmiłowicz/Jacek Karcdz – Mikołaj Szaliński/Tomasz Makowski 2:3 (10,-7,7,-11,-8)

Kamil jarmolowicz – Tomasz Makowski 3:1 (6,9,-13,8)

Jacek karcz – Mikołaj Szaliński 0:3 (-9,-10,-5)

Cezary Bossowski – Michał Kwaśniewski 3:2 (-6,-8,6,6,6)

Michał Ogrodniczak – Jakub Dudziński 0:3 (-6,-4,-8)

Cezary Bossowski/Michał Ogrodniczak – Michał Kwaśniwski/Jakub Dudziński 3:2 (-9,5,7,-8,5)

Cezary Bossowski – Jakub Dudziński 1:3 (-9,-12,9,-4)

Michał Ogrodniczak – Michał Kwaśniewski 1:3 (-12,-10,10,-6)

Wyniki

MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MORLINY II Ostróda 9:1

GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg 5:5

BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki 1:9

ARTENGO IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2

KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6

KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 Warszawa 7:3

Zaległy mecz

ARTENGO IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 1:9

Tabela

1. GKTS Wiązowna 8 14 55:25

2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7 13 53:17

3. EKS MLEXER Elbląg 7 10 49:21

4. KS SPÓJNIA II Warszawa 6 8 38:22

5. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 6 8 34:26

6. MORLINY II Ostróda 8 8 42:38

7. ARTENGO IKRTS Józefów 7 7 35:35

8. UKS Sanniki 7 5 28:42

9. SKS 40 Warszawa 7 4 32:38

10. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6 3 22:38

11. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4 0 6:34

12. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 7 0 6:64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn