Ogólnopolski Turniej Uczniowski Warszawa – Dziewczęta SP 2 Działdowo tuż za podium

W weekend (2 i 3 grudnia) w Warszawie rozegrano finał ogólnopolskiego drużynowego turnieju uczniowskiego w tenisie stołowym w kategorii młodszej dziewcząt. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Działdowie. W składzie drużyny były dwie zawodniczki KS Dekorglass: Zofia Madej i Natalia Brzezińska. Ostatecznie zajęły wysokie czwarte miejsce

Wystąpiło dziewięć drużyn podzielonych na trzy grupy po trzy. W eliminacjach działdowianki pokonały UKS Rokicie Szczytniki 3:2 i UKS Gim-Tim Stalowa Wola 3:0 zajmując pierwsze miejsce. W ćwierćfinale zwyciężyły MKS Lewart AGS Lubartów 3:0 i dopiero w półfinale GUKS Gorzkowice okazał się lepszy, wygrywając 3:1. W meczu o brąz działdowianki znów zmierzyły się UKS Rokicie Szczytniki, rywalkom udał się rewanż (3:1) i ostatecznie drużyna SP Nr 2 wylądowała na czwartej pozycji