W III lidze tylko młodzież Dekorglassu bez strat – Remis LZS Lubawa z Jezioranami

Fot. morliny ostroda facebook

W minioną (3 grudnia) niedziele obyły się trzy mecze 5 kolejki spotkań III ligi tenisa stołowego. Morliny III i Mrągowia odniosły bardzo pewne zwycięstwa odpowiednio nad Bałgą Górowo Ił. i rezerwami Mlexera, natomiast bardzo zacięte spotkanie stoczyli pingpongisci LZS Lubawa z Jezioranami. Remis jest sukcesem gości. Młodzież Dekorglassu zaangażowana w indywidualne rozgrywki dobrze radzi sobie w III lidze.

W weekend działdowianie odrobili zaległości pokonując Lubawę 14:4, ale nie zagrali w terminie z Piłeczka w Piszu (najciekawsza potyczka rundy) i na ten mecz czekamy z dużą niecierpliwością.

KS DEKORGLASS Działdowo – LZS Lubawa 14:4

BIELICKI Jakub – SURDYKOWSKI Michał 3:1 (9, 3, -9, 5)

LEWANDOWSKI Patryk – ŻURALSKI Szymon 3:0 (6, 7, 6)

GRZEBSKA Aleksandra – GOLDER Tomasz 3:1 (-7, 7, 8, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – ZIELIŃSKI Marcin 3:1 (-7, 6, 7, 9)

RUTKOWSKI Mateusz/LEWANDOWSKI Patryk – GOLDER Tomasz/SURDYKOWSKI Michał 3:0 (8, 9, 7)

GRZEBSKA Aleksandra/BIELICKI Jakub – ZIELIŃSKI Marcin/ŻURALSKI Szymon 3:0 (7, 8, 8)

BIELICKI Jakub – ŻURALSKI Szymon 3:1 (9, -4, 4, 7)

LEWANDOWSKI Patryk – SURDYKOWSKI Michał 3:0 (7, 8, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – GOLDER Tomasz 3:0 (5, 7, 9)

GRZEBSKA Aleksandra – ZIELIŃSKI Marcin 2:3 (-8, -7, 8, 9, -8)

BIELICKI Jakub – GOLDER Tomasz 3:0 (5, 7, 4)

GRZEBSKA Aleksandra – SURDYKOWSKI Michał 1:3 (-8, -7, 7, -9)

LEWANDOWSKI Patryk – ZIELIŃSKI Marcin 3:0 (7, 9, 7)

RUTKOWSKI Mateusz – ŻURALSKI Szymon 3:0 (6, 8, 9)

BIELICKI Jakub – GOLDER Patrycja 3:0 (6, 7, 8)

RUTKOWSKI Mateusz – SURDYKOWSKI Michał 2:3 (8, -8, 7, -7, -9)

LEWANDOWSKI Patryk – GOLDER Tomasz 3:1 (9, 8, -8, 6)

GRZEBSKA Aleksandra – ŻURALSKI Szymon 1:3 (-8, -9, 9, -7)

LZS Lubawa – OSIR Jeziorany 9:9

GOLDER Tomasz – FRĄCZEK Piotr 0:3 (-4, -2, -3)

SURDYKOWSKI Michał – SAMSEL Mariusz 3:2 (10, -9, 9, -3, 9)

ŻURALSKI Szymon – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (7, -10, 5, 13)

ZIELIŃSKI Marcin – ZŁAKOWSKI Wiesław 1:3 (-5, 5, -3, -9)

GOLDER Tomasz/SURDYKOWSKI Michał – FRĄCZEK Piotr/ZŁAKOWSKI Wiesław 3:2 (3, -7, -9, 8, 9)

ŻURALSKI Szymon/ZIELIŃSKI Marcin – SAMSEL Mariusz/GROCHOWSKI Leszek 3:2 (4, 4, -7, -9, 5)

GOLDER Tomasz – SAMSEL Mariusz 1:3 (5, -11, -9, -9)

SURDYKOWSKI Michał – FRĄCZEK Piotr 2:3 (6, -6, -5, 8, -9)

ZIELIŃSKI Marcin – GROCHOWSKI Leszek 3:2 (-9, 7, -22, 8, 7)

ŻURALSKI Szymon – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-7, -14, -7)

GOLDER Tomasz – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (2, 8, 10)

ŻURALSKI Szymon – FRĄCZEK Piotr 1:3 (6, -9, -5, -9)

SURDYKOWSKI Michał – ZŁAKOWSKI Wiesław 3:2 (-6, -4, 7, 5, 8)

ZIELIŃSKI Marcin – SAMSEL Mariusz 2:3 (-8, 6, 10, -3, -6)

GOLDER Tomasz – ZŁAKOWSKI Wiesław 1:3 (-6, 8, -5, -4)

ZIELIŃSKI Marcin – FRĄCZEK Piotr 3:2 (10, 13, -8, -9, 6)

SURDYKOWSKI Michał – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (5, 8, -8, 2)

ŻURALSKI Szymon – SAMSEL Mariusz 1:3 (-6, -6, 10, -8)

MKS MRĄGOWIA Mrągowo – EKS MLEXER II Elbląg 12:6

PAWŁOWSKI Krzysztof – GROMKO Artur 3:1 (7, 8, -6, 9)

JURCZYK Mariusz – KACZMARZYK Arkadiusz 3:0 (6, 8, 9)

RATUSZNIAK Zbigniew – CIEŚLIŃSKI Radosław 3:2 (10, -9, 7, -6, 8)

BACZEWSKI Jacek – HARACZ Andrzej 1:3 (-7, -6, 8, -9)

PAWŁOWSKI Krzysztof/RATUSZNIAK Zbigniew – GROMKO Artur/HARACZ Andrzej 3:1 (10, -9, 6, 7)

JURCZYK Mariusz/BACZEWSKI Jacek – KACZMARZYK Arkadiusz/CIEŚLIŃSKI Radosław 1:3 (-9, -8, 10, -7)

PAWŁOWSKI Krzysztof – KACZMARZYK Arkadiusz 3:0 (6, 8, 8)

JURCZYK Mariusz – GROMKO Artur 3:1 (10, 10, -7, 6)

BACZEWSKI Jacek – CIEŚLIŃSKI Radosław 3:2 (7, -10, 9, -6, 7)

RATUSZNIAK Zbigniew – HARACZ Andrzej 3:0 (6, 5, 7)

PAWŁOWSKI Krzysztof – CIEŚLIŃSKI Radosław 1:3 (-11, -9, 8, -7)

RATUSZNIAK Zbigniew – GROMKO Artur 3:2 (-7, 8, 8, -9, 6)

PAWŁOWSKA Zuzanna – HARACZ Andrzej 1:3 (-6, -5, 9, -7)

BACZEWSKI Jacek – KACZMARZYK Arkadiusz 3:1 (7, 8, -8, 6)

PAWŁOWSKI Krzysztof – HARACZ Andrzej 3:1 (-8, 6, 5, 9)

CEGLIŃSKA Wiktoria – GROMKO Artur 0:3 (-6, -5, -7)

PAWŁOWSKA Zuzanna – CIEŚLIŃSKI Radosław 0:3 (-8, -8, -9)

RATUSZNIAK Zbigniew – KACZMARZYK Arkadiusz 3:1 (9, 8, -7, 10)

Morliny III Ostróda – MGS Bałga Górowo Iławeckie 13:5

Punkty dla Morlin: Wojeiech Chrząszcz i Jakub Klimczewski po 4.5, Jędrzej Żebrowski-4, Marta Kawiak -2.

Wyniki

V KOLEJKA - 03.12.2017 r

LZS Lubawa - OSIR Jeziorany 9:9

MKS MRĄGOWIA Mrągowo - EKS MLEXER II Elbląg 12:6

MORLINY III Ostróda - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 15:3

MUKS PIŁECZKA w Piszu - KS DEKORGLASS Działdowo - mecz przełożony

Zaległy

KS DEKORGLASS Działdowo - LZS Lubawa 14:4

Tabela

1 KS DEKORGLASS Działdowo 8 4 57:15

2 LZS Lubawa 7 5 53:37

3 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 6 4 40:32

4 MUKS PIŁECZKA Pisz 5 3 38:16

5 MORLINY III Ostróda 5 5 53:37

6 OSIR Jeziorany 3 5 37:53

7 EKS MLEXER II Elbląg 0 4 16:56

8 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 0 4 12:60

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn