W III lidze – Piłeczka goni, Dekorglass się nie daje (wyniki szczegółowe)

Fot. nadesłane

W III lidze tenisa stołowego w czołówce bez zmian. Faworyci wygrali swoje spotkania. Piłeczka Pisz dość pewnie pokonała na wyjeździe LZS Lubawa 14:4, natomiast Dekorglass wygrał w Działdowie z Mrągowią 11:7, ale w przeciwieństwie do poprzednich spotkań gospodarze tym razem trafili na wymagających rywali. Morliny II Ostróda bez kłopotów uporały się w Elblągu z rezerwami Mlexera 16:2

LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz 4:14

Golder Tomasz – Mikucki Łukasz 0:3 (-4, -3, -13)

Zieliński Marcin – Sielawa Robert 0:3 (-7, -6, -2)

Żuralski Szymon – Nogacki Sebastian 0:3 (-7, -5, -8)

Guzowski Andrzej – Zieliński Paweł 0:3 (-2, -5, -7)

Golder Patrycha/Golder Tomasz – Nogacki Sebastian/Wojsław Andrzej 1:3 (7, -8, -6, -3)

Żuralski Szymon/Zieliński Marcin – Zieliński Paweł/Mikucki Łukasz 0:3 (-11, -10, -6)

Golder Tomasz – Sielawa Robert 3:0 (7, 6, 11)

Zieliński Marcin – Mikucki Łukasz 1:3 (-8, 9, -9, -6)

Guzowski Andrzej – Nogacki Sebastian 0:3 (-5, -6, -8)

Żuralski Szymon – Wojsław Andrzej 3:0 (2, 3, 8)

Golder Tomasz – Nogacki Sebastian 0:3 (-8, -7, -8)

Żuralski Szymon – Mikucki Łukasz 0:3 (-8, -8, -8)

Zieliński Marcin – Wojsław Andrzej 3:2 (7, -8, 8, -8, 9)

Guzowski Andrzej – Sielawa Robert 1:3 (-7, 5, -4, -3)

Golder Tomasz – Wojsław Andrzej 3:1 (-11, 10, 6, 10)

Golder Przemysław – Mikucki Łukasz 0:3 (-1, -7, -2)

Golder Patrycja – Nogacki Sebastian 0:3 (-3, -4, -8)

Żuralski Szymon – Sielawa Robert 1:3 (8, -8, -10, -9)

KS DEKORGLASS Działdowo – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 11:7

Bielicki Jakub – Pawłowski Krzysztof 3:0 (5, 8, 5)

Kosewski Witold – Baczewski Jacek 3:2 (-9, -9, 6, 8, 9)

Skoneczka Mikołaj – Jurczyk Mariusz 0:3 (-8, -7, -9)

Rutkowski Mateusz – Ratuszniak Zbigniew 3:1 (8, -5, 5, 8)

Rutkowski Mateusz/Bielicki Jakub – Pawłowski Krzysztof/Ratuszniak Zbigniew 3:1 (6, 9, -8, 7)

Chojnowski Wojciech/Skoneczka Mikołaj – Jurczyk Mariusz/Baczewski Jacek 0:3 (-8, -9, -7)

Bielicki Jakub – Baczewski Jacek 3:0 (4, 5, 7)

Kosewski Witold – Pawłowski Krzysztof 3:1 (11, 8, -8, 9)

Rutkowski Mateusz – Jurczyk Mariusz 3:1 (4, 8, -8, 7)

Skoneczka Mikołaj – Ratuszniak Zbigniew 2:3 (-8, -9, 9, 8, -6)

Bielicki Jakub – Jurczyk Mariusz 2:3 (-15, 9, 6, -8, -6)

Chojnowski Wojciech – Pawłowski Krzysztof 1:3 (8, -8, -9, -8)

Kosewski Witold – Ratuszniak Zbigniew 3:2 (9, -8, 8, -9, 9)

Rutkowski Mateusz – Baczewski Jacek 3:1 (7, -7, 8, 6)

Bielicki Jakub – Ratuszniak Zbigniew 3:1 (-7, 6, 10, 7)

Rutkowski Mateusz – Pawłowski Krzysztof 3:0 (7, 8, 6)

Kosewski Witold – Jurczyk Mariusz 1:3 (-8, 7, -9, -8)

Chojnowski Wojciech – Baczewski Jacek 2:3 (7, -7, 8, -8, -9)

EKS MLEXER II Elbląg – MORLINY III Ostróda 2:16

Kaczmarzyk Arkadiusz – Chrząszcz Wojciech 1:3 (7, -2, -9, -8)

Haracz Andrzej – Żebrowski Jędrzej 2:3 (8, -3, 10, -6, -7)

Okulus Adam – Jankowski Igor 0:3 (-2, -3, -4)

Nalazek Dariusz – Kawiak Marta 0:3 (-6, -8, -3)

Kaczmarzyk Arkadiusz/Haracz Andrzej – Chrząszcz Wojciech/Żebrowski Jędrzej 1:3 (-4, 10, -8, -3)

Nalazek Dariusz/Gromko Artur – Jankowski Igor/Kawiak Marta 0:3 (-8, -7, -9)

Kaczmarzyk Arkadiusz – Żebrowski Jędrzej 2:3 (-8, 10, 7, -6, -8)

Haracz Andrzej – Chrząszcz Wojciech 0:3 (-2, -4, -5)

Nalazek Dariusz – Jankowski Igor 0:3 (-5, -2, -5)

Gromko Artur – Kawiak Marta 3:1 (8, -7, 10, 9)

Kaczmarzyk Arkadiusz – Jankowski Igor 0:3 (-10, -8, -8)

Gromko Artur – Chrząszcz Wojciech 0:3 (-5, -6, -6)

Haracz Andrzej – Kawiak Marta 1:3 (-7, 6, -8, -13)

Nalazek Dariusz – Żebrowski Jędrzej 0:3 (-1, -1, -3)

Kaczmarzyk Arkadiusz – Kawiak Marta 3:0 (8, 5, 6)

Nalazek Dariusz – Chrząszcz Wojciech 0:3 (-1, -0, -4)

Haracz Andrzej – Jankowski Igor 0:3 (-6, -9, -4)

Gromko Artur – Żebrowski Jędrzej 1:3 (2, -8, -8, -9)

EKS MLEXER II Elbląg – MUKS PIŁECZKA Pisz 8:10

Bojanowski Krzysztof – Mikucki Łukasz 1:3 (-2, -16, 6, -10)

Libura Tomasz – Sielawa Robert 3:0 (8, 11, 9)

Cieśliński Radosław – Nogacki Sebastian 1:3 (-6, 7, -8, -9)

Kaczmarzyk Arkadiusz – Zieliński Paweł 1:3 (-10, -7, 7, -11)

Bojanowski Krzysztof/Cieśliński Radosław – Mikucki Łukasz/Zieliński Paweł 0:3 (-7, -8, -5)

Libura Tomasz/Kaczmarzyk Arkadiusz – Nogacki Sebastian/Sielawa Robert 2:3 (9, -11, 10, -9, -10)

Bojanowski Krzysztof – Sielawa Robert 3:0 (6, 4, 6)

Libura Tomasz – Mikucki Łukasz 3:0 (7, 9, 3)

Kaczmarzyk Arkadiusz – Nogacki Sebastian 0:3 (-10, -5, -4)

Cieśliński Radosław – Zieliński Paweł 3:0 (6, 8, 3)

Bojanowski Krzysztof – Nogacki Sebastian 2:3 (-7, 10, 6, -7, -4)

Cieśliński Radosław – Mikucki Łukasz 3:1 (-7, 4, 9, 7)

Libura Tomasz – Zieliński Paweł 3:0 (11, 7, 8)

Gromko Artur – Sielawa Robert 1:3 (-0, -10, 14, -11)

Bojanowski Krzysztof – Zieliński Paweł 3:1 (-7, 1, 4, 6)

Gromko Artur – Mikucki Łukasz 0:3 (-7, -2, -5)

Libura Tomasz – Nogacki Sebastian 1:3 (-4, 9, -6, -8)

Cieśliński Radosław – Sielawa Robert 3:2 (8, 5, -9, -8, 5)

Wyniki VI kolejki

EKS MLEXER II Elbląg – MORLINY III Ostróda 2:16

LZS Lubawa – MUKS PIŁECZKA Pisz 4:14

KS DEKORGLASS Działdowo – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 11:7

OSIR Jeziorany – MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - mecz przełożony

Mecz zaległy (IV kolejka)

EKS MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz 8:10

Tabela rozgrywek

1 KS DEKORGLASS Działdowo 5 10 pkt. bilans 68:22

2 MUKS PIŁECZKA Pisz 5 9 pkt. bilans 62:28

3 LZS Lubawa 6 7 pkt. bilans 57:51

4 MORLINY III Ostróda 6 7 pkt. bilans 69:39

5 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 5 6 pkt. bilans 47:43

6 OSIR Jeziorany 5 3 pkt. bilans 37:53

7 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 4 0 pkt. bilans 12:60

8 EKS MLEXER II Elbląg 0 pkt. bilans 26:82

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn