Turniej Mikołajkowy Giżycko 2017 – Sportowe prezenty zawsze miłe

Fot.archiwum prywatne (ilustracja)

Ponad 70 osób wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w sobotę (9 grudnia) w Giżycku. Oprócz gospodarzy startowali m. in. zawodnicy z Gołdapi, Mrągowa, Ełku, Pisanicy i Nawiad. Uczestników podzielono na kategorie wiekowe od skrzata do open. W najbardziej prestiżowej grupie otwartej wygrał Grzegorz Wesołowski (Gołdap) przed Stanisławem Malinowskim (Ełk) i Markiem Różyckim (Gołdap).

Wyniki

Kategoria Skrzatki

1 Alicja Krynicka Pisanica

2 Julia Aftyka Giżycko

3 Maja Matelska Giżycko

4 Magdalena Klein Giżycko

5 Maja Konieczna Giżycko

6 Kinga Jurewicz Giżycko

Kategoria Skrzat

1 Bartosz Ziemba Giżycko

2 Hubert Ziarko Ełk

3 Bartosz Popławski Giżycko

4 Szymon Sawiński Giżycko

5-6 Kacper Sławiński Giżycko

5-6 Krzysztof Zera Giżycko

7 Konrad Kulmaczewski Giżycko

Kategoria Żaczki

1 Maria Skarżyńska Pisanica

2 Alicja Krynicka Pisanica

3 Paulina Pawłowska Pisanica

4 Milena Lisek Nawiady

5-6 Patrycja Kijania Giżycko

5-6 Lena Targońska Giżycko

7-8 Milena Filipek Giżycko

7-8 Julia Ozygała Giżycko

9-12 Maja Konieczna Giżycko

9-12 Gabriela Kulmaczewska Giżycko

9-12 Anna Matelska Giżycko

9-12 Karolina Jurewicz Giżycko

Kategogoria Żak

1 Bartosz Ziemba Giżycko

2 Kacper Święcki Gołdap

3 Maciej Ziarko Pisanica

4 Artur Dziergowski Nawiady

5-6 Artur Krymski Pisanica

5-6 Dawid Ozygała Giżycko

7-8 Jakub Kozłowski-Danieluk Giżycko

7-8 Karol Kopcych Giżycko

Kategoria Młodziczki

1 Elżbieta Prostko Ełk

2 Julia Jankowska Gołdap

3 Maria Skarżyńska Pisanica

4 Marcelina Dziergowska Nawiady

5-6 Wiktoria Chilicka Ełk

5-6 Paulina Pawłowska Pisanica

Kategoria Młodzik

1 Dawid Chilicki Gołdap

2 Dominik Markowski Pisanica

3 Mateusz Marcinkiewicz Gołdap

4 Wojciech Gajewski Ełk

5-6 Maciej Ziarko Pisanica

5-6 Kacper Święcki Gołdap

7-8 Marek Kieżuk Nawiady

7-8 Artur Krymski Pisanica

9-12 Szymon Domurad Nawiady

9-12 Michał Marzec Giżycko

9-12 Michał Fil Giżycko

9-12 Tomasz Jurewicz Giżycko

Kategoria Gimnazjum Dziewczęta

1 Wiktoria Ceglińska Mrągowo

2 Zuzanna Pawłowska Mrągowo

3 Gabriela Ziarko Ełk

4 Elżbieta Prostko Ełk

5-6 Wiktoria Chilicka Ełk

5-6 Gabriela Zaczek Giżycko

7-8 Paulina Krysztofik Giżycko

7-8 Oliwia Ozygała Giżycko

Kategoria Gimnazjum Chłopcy

1 Kacper Malinowski Pisanica

2 Dawid Chilicki Gołdap

3 Mikołaj Malinowski Ełk

4 Mateusz Marcinkiewicz Gołdap

5-6 Dominik Święcki Gołdap

5-6 Marcel Rutkowski Pisanica

7-8 Wojciech Gajewski Ełk

7-8 Jakub Puzio Giżycko

9-10 Igor Skarżyński Pisanica

9-10 Damian Jarzyna Gołdap

Szkoły Średnie Dziewczęta

1 Zuzanna Pawłowska Mrągowo

2 Wiktoria Ceglińska Mrągowo

3 Gabriela Ziarko Ełk

4 Julia Jankowska Gołdap

5 Natalia Stępniak Giżycko

Kategoria Szkoły Średnie Chłopcy

1 Dominik Święcki Gołdap

2 Kacper Misiun Gołdap

3 Marcel Rutkowski Pisanica

4 Kacper Malinowski Pisanica

5-6 Mikołaj Malinowski Ełk

5-6 Damian Jarzyna Gołdap

7 Igor Skarżyński Pisanica

Kategoria Open

1 Grzegorz Wesołowski Gołdap

2 Stanisław Malinowski Ełk

3 Marek Różycki Gołdap

4 Dawid Chilicki Gołdap

5-6 Eugeniusz Barczak Giżycko

5-6Dominik Święcki Gołdap

7-8 Mateusz Marcinkiewicz Gołdap

7-8 Damian Jarzyna Gołdap

9-11 Wojciech Gajewski Ełk

9-11 Kacper Misiun Gołdap

9-11 Kacper Święcki Gołdap

Open Kobiety

1 Julia Jankowska Gołdap

2 Maria Skarżyńska Pisanica

3 Krystyna Witkowska Giżycko

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn