W III lidze (szczegółowe wyniki) – Piłeczka wykorzystała potknięcie Dekorglassu

Fot. ilustracja

W weekend (16/17 grudnia) odbyła się ostatnia kolejka I rundy rozgrywek III ligi tenisa stolowego. Pierwszej porazki doznali zawodnicy Dekorglassu Działdowo, którzy przegrali w Ostródzie z Morlinami III 8:10 i stracili przodownictwo na rzecz Piłeczki. Piszanie wcześniej zremisowali w zaległym spotkaniu na szczycie z Dekorglassem, ale wobec potknięcia działdowian zostali mistrzami tej fazy rywalizacji, bowiem pokonali OSiR Jeziorany 17:1.

Mecze VII kolejki

MORLINY III Ostróda – KS DEKORGLASS Działdowo 10:8

Żebrowski Jędrzej – Bielicki Jakub 0:3 (-6, -7, -7)

Jankowski Igor – Grzebska Aleksandra 3:2 (-7, 6, 5, -6, 7)

Chrząszcz Wojciech – Lewandowski Patryk 3:2 (5, -8, 7, -8, 2)

Klimczewski Jakub – Rutkowski Mateusz 3:2 (6, -7, 6, -8, 6)

Żebrowski Jędrzej/Chrząszcz Wojciech – Rutkowski Mateusz/Lewandowski Patryk 3:0 (7, 6, 8)

Jankowski Igor/Klimczewski Jakub – Grzebska Aleksandra/Bielicki Jakub 3:0 (8, 6, 7)

Żebrowski Jędrzej – Grzebska Aleksandra 3:2 (12, -6, -7, 5, 6)

Jankowski Igor – Bielicki Jakub 0:3 (-1, -7, -8)

Klimczewski Jakub – Lewandowski Patryk 0:3 (-6, -7, -6)

Chrząszcz Wojciech – Rutkowski Mateusz 3:1 (-8, 7, 4, 6)

Żebrowski Jędrzej – Lewandowski Patryk 0:3 (-7, -8, -6)

Chrząszcz Wojciech – Bielicki Jakub 3:0 (8, 6, 7)

Jankowski Igor – Rutkowski Mateusz 0:3 (-9, -7, -5)

Klimczewski Jakub – Grzebska Aleksandra 3:1 (4, -5, 7, 8)

Żebrowski Jędrzej – Rutkowski Mateusz 0:3 (-8, -7, -9)

Klimczewski Jakub – Bielicki Jakub 2:3 (6, -7, -6, 5, -8)

Jankowski Igor – Lewandowski Patryk 0:3 (-7, -9, -7)

Chrząszcz Wojciech – Grzebska Aleksandra 3:0 (1, 1, 3)

MGS Bałga Górowo Iławeckie – EKS Mlexer Elbląg 11:7

Jastrzębowski Franciszek - Kaczmarzyk Arkadiusz 3:0 ( 8 6 7)

Jastrzębowski Rafał - Gromko Artur 1-3 (-9 7 -8 -7)

Głębocki Janusz - Jabłonka Aleksandra 3-0 (2 2 4)  

Pawlak Marek Okulus Adam 3-0 (6 5 5)  

Jastrzębowski Franciszek/Jastrzębowski Rafał - Jabłonka Aleksandra-Okulus Adam 3-0 (4 4 2)  

Głębocki Janusz/Waciak Jakub - Kaczmarzyk Arkadiusz/Gromko Artur 1-3 (-9 -9 7 -7)

Jastrzębowski Franciszek - Gromko Artur 3-2 (-7 -9 9 14 6)

Jastrzębowski Rafał - Kaczmarzyk Arkadiusz 0-3 (-7 -7 -5)  

Pawlak Marek - Jabłonka Aleksandra 3-0 (3 1 6)

Waciak Jakub - Okulus Adam 3-0 (3 3 6)  

Jastrzębowski Franciszek - Jabłonka Aleksandra 3-0 (3 4 5)  

Waciak Jakub - Kaczmarzyk Arkadiusz 0-3 (-10 -9 -7)  

Jastrzębowski Rafał - Okulus Adam 3-0 (3 3 4)  

Pawlak Marek - Gromko Artur 0-3 (-3 -10 -3)  

Jastrzębowski Franciszek - Okulus Adam 3-0 (6 6 5)  

Głębocki Janusz - Kaczmarzyk Arkadiusz 0-3 (-3 -10 -3)  

Jastrzębowski Rafał - Jabłonka Aleksandra 3-0 (4 4 6)  

Waciak Jakub - Gromko Artur 0-3 (-3 -7 -8) 

MKS Mrągowia Mrągowo – LZS Lubawa 11:7

Pawłowski Krzysztof – Surdykowski Michał 0:3 (-9, -6, -6)

Jurczyk Mariusz – Golder Tomasz 3:2 (9, -9, 8, -10, 7)

Ratuszniak Zbigniew – Żuralski Szymon 1:3 (-8, 9, -8, -7)

Baczewski Jacek – Guzowski Andrzej 3:0 (4, 5, 6)

Jurczyk Mariusz/Baczewski Jacek – Żuralski Szymon/Penkala Kornel 3:1 (-4, 6, 6, 3)

Pawłowski Krzysztof/Ratuszniak Zbigniew – Golder Tomasz/Surdykowski Michał 2:3 (-9, 4, 4, -11, -9)

Pawłowski Krzysztof – Golder Tomasz 2:3 (7, -8, -9, 3, -4)

Jurczyk Mariusz – Surdykowski Michał 3:0 (7, 8, 9)

Baczewski Jacek – Żuralski Szymon 0:3 (-8, -9, -8)

Ratuszniak Zbigniew – Penkala Kornel 3:1 (10, -9, 10, 6)

Pawłowski Krzysztof – Żuralski Szymon 3:1 (9, 8, -7, 8)

Ratuszniak Zbigniew – Surdykowski Michał 1:3 (-7, 9, -7, -8)

Jurczyk Mariusz – Penkala Kornel 3:0 (9, 8, 4)

Baczewski Jacek – Golder Tomasz 2:3 (-9, -10, 9, 6, -6)

Pawłowski Krzysztof – Penkala Kornel 3:0 (2, 3, 11)

Baczewski Jacek – Surdykowski Michał 3:0 (8, 11, 5)

Ceglińska Wiktoria – Golder Patrycja 3:1 (-7, 8, 9, 9)

Ratuszniak Zbigniew – Golder Tomasz 3:2 (-7, -5, 8, 7, 9)

Mecze zaległe

MUKS PIŁECZKA Pisz – KS DEKORGLASS Działdowo 9:9

Mikucki Łukasz – Bielicki Jakub 2:3 (9, -2, 8, -10, -8)

Nogacki Sebastian – Kosewski Witold 3:1 (-8, 7, 8, 7)

Zieliński Paweł – Lewandowski Patryk 3:2 (-4, 7, -7, 3, 9)

Sielawa Robert – Rutkowski Mateusz 0:3 (-6, -8, -9)

Zieliński Paweł/Mikucki Łukasz – Rutkowski Mateusz/Lewandowski Patryk 3:2 (9, -9, -6, 9, 9)

Nogacki Sebastian/Sielawa Robert – Bielicki Jakub/Kosewski Witold 2:3 (-7, 8, 5, -8, -3)

Mikucki Łukasz – Kosewski Witold 3:1 (2, 4, -5, 9)

Nogacki Sebastian – Bielicki Jakub 1:3 (-9, 10, -9, -3)

Sielawa Robert – Lewandowski Patryk 2:3 (-6, 10, -11, 9, -6)

Zieliński Paweł – Rutkowski Mateusz 0:3 (-10, -9, -4)

Mikucki Łukasz – Lewandowski Patryk 3:0 (5, 5, 7)

Zieliński Paweł – Bielicki Jakub 0:3 (-7, -10, -5)

Nogacki Sebastian – Rutkowski Mateusz 3:2 (-9, -8, 9, 3, 9)

Sielawa Robert – Kosewski Witold 3:2 (-9, 10, 6, -4, 7)

Mikucki Łukasz – Rutkowski Mateusz 3:1 (9, 8, -9, 6)

Sielawa Robert – Bielicki Jakub 2:3 (-11, 9, -5, 7, -7)

Nogacki Sebastian – Lewandowski Patryk 0:3 (-11, -8, -9)

Zieliński Paweł – Kosewski Witold 3:1 (7, 8, -8, 6)

BGS Bałga Górowo Iławeckie – MKS Mrągowia 2:16

Waciak Jakub- Jurczyk Mariusz 2-3 (7 -9 9 -8 -9)

Jastrzębowski Franciszek - Pawłowski Krzysztof 3-1 (7 9 -11 5)

Głębocki Janusz - Ratuszniak Zbigniew 0-3 (-4 -5 -3)  

Pawlak Marek - Baczewski Jacek 0-3 (-6 -7 -8)  

Waciak Jakub/Głębocki Janusz - Pawłowski Krzysztof /Ratuszniak Zbigniew 0-3 (-8 -8 -7)  

Jastrzębowski Franciszek/Pawlak Marek - Jurczyk Mariusz/Baczewski Jacek 0-3 (-10 -8 -10)  

Waciak Jakub - Pawłowski Krzysztof 0-3 (-4 -4 -9)  

Jastrzębowski Franciszek - Jurczyk Mariusz 3-0 (6 8 10)  

Pawlak Marek - Ratuszniak Zbigniew 0-3 (-7 -9 -6)  

Głębocki Janusz -Baczewski Jacek 0-3 (-8 -9 -7)  

Waciak Jakub Ratuszniak Zbigniew 0-3 (-9 -6 -6)  

Głębocki Janusz - Jurczyk Mariusz 0-3 (-8 -7 -9)  

Jastrzębowski Franciszek - Baczewski Jacek 0-3 (-8 -9 -11)  

Pawlak Marek - Pawłowski Krzysztof0-3 (-7 -7 -6)  

Waciak Jakub - Baczewski Jacek1-3 (7 -9 -8 -20)

Pawlak Marek - Jurczyk Mariusz 0-3 (-5 -7 -9)  

Jastrzębowski Franciszek - Ratuszniak Zbigniew 1-3 (9 -9 -10 -3)

Głębocki Janusz - Pawłowski Krzysztof 0-3 (-7 -5 -6)

Wyniki VII kolejki

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie – EKS MLEXER II Elbląg 11:7

MKS MRĄGOWIA Mrągowo – LZS Lubawa 11:7

MORLINY III Ostróda – KS DEKORGLASS Działdowo 10:8

MUKS PIŁECZKA Pisz – OSIR Jeziorany 17:1

Spotkania zaległe

MUKS PIŁECZKA Pisz – KS DEKORGLASS Działdowo 9:9

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie – MKS MRĄGOWIA Mrągowo 2:16

Tabela po VII kolejkach

1 MUKS PIŁECZKA Pisz 7 12 pkt. bilans 88:38

2 KS DEKORGLASS Działdowo 7 11 pkt. bilans 85:41

3 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 7 10 pkt. bilans 74:52

4 MORLINY III Ostróda 7 9 pkt. bilans 79:47

5 LZS Lubawa 7 pkt. bilans 7 64:62

6 OSIR Jeziorany 6 3 pkt. bilans 38:70

7 MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 6 2 pkt. bilans 25:83

8 EKS MLEXER II Elbląg 7 0 pkt. bilans 33:93

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn