Północna Liga Regionalna (7,8) 2017/18 – Grom i Jantar nie zwalniają tempa

Fot. nadesłane

W ostatnich tegorocznych spotkaniach w Północnej Lidze Regionalnej tenisa stołowego faworyci umocnili swe pozycje. Przodownik tabeli: Grom Bakałarzewo wygrał dwa spotkania i umocnił się na czele i ma nadal trzy punkty przewagi nad Jantarem Gołdap, który mimo kłopotów w Lenartach też wzbogacił się o cztery oczka. Tu jednak każdy walczy o swoje cele z zaciętością i sympatią zarazem, bo liga jest wspólnym projektem miłośników sportu.

VII kolejka

LUKS ABC Żak Pisanica – UKS Gawliki Wielkie

Ełk – LKS Amators Pozezdrze

Grom Bakałarzewo- 14 dywizjon Suwałki 10:2

UKS Tygrysy Słobódka - Oldboy Bagbud Giżycko 10:5

OSP Grom Lenarty - UKS Jantar Gołdap 8:10

VIII kolejka

UKS Gawliki Wielkie - UKS Jantar Gołdap 2:10

Oldboy Bagbud Giżycko - OSP Grom Lenarty

14 dywizjon Suwałki - UKS Tygrysy Słobódka

LKS Amators Pozezdrze - Grom Bakałarzewo 1:10

LUKS ABC Żak Pisanica – Ełk 2:10

Tabela

1 Grom Bakałarzewo 8 15 79:38 (+41)

2 UKS Jantar Gołdap 8 12 75:53 (+22)

3 OSP Grom Lenarty 7 9 64:44 (+20)

4 Ełk 7 9 65:53 (+12)

5 UKS Tygrysy Słobódka 7 7 58:54 (+4)

6 14 dywizjon Suwałki 7 7 55:60 (-5)

7 Oldboy Bagbud Giżycko 6 5 43:46 (-3)

8 LUKS ABC Żak Pisanica 6 4 34:53 (-19)

9 LKS Amators Pozezdrze 7 2 32:68 (-36)

10 UKS Gawliki Wielkie 7 0 34:70 (-36)

yu1

Ranking indywidualny (liczna spotkań, zwycięstwa, porażki, procent skuteczności)

1 Karniej Robert (Lenarty) 25 25 0 100%

2 Czarniawski Marcin (Ełk) 27 25 2 93%

3 Różycki Marek (Gołdap) 28 22 6 79%

4-5 Staszkiewicz Dariusz (Bakałarzewo) 26 20 6 77%

4-5 Żyliński Kazimierz (Bakałarzewo) 26 20 6 77%

6 Wesołowski Grzegorz (Gołdap) 29 20 9 69%

7 Zieliński Bogdan ( Suwałki) 25 18 7 72%

8 Szymański Karol (Bakałarzewo) 26 18 8 69%

9 Domalewski Damian (Słobódka) 25 17 8 68%

10-11 Barszczewski Jakub (Słobódka) 24 15 9 62%

10-11 Gąsior Stanisław (Gawliki Wielkie) 24 15 9 62%

12 Wojciechowski Wojciech (Giżycko) 18 14 4 78%

13 Sasiński Zbigniew (Ełk) 26 14 12 54%

14 Staniszewski Artur ( Suwałki) 17 12 5 71%

15-16 Cudnowski Bartosz (Pisanica) 19 12 7 63%

15-16 Rososiński Janusz (Giżycko) 19 12 7 63%

17-18 Brylowski Dariusz (Ełk) 22 12 10 54%

17-18 Karniej Andrzej (Lenarty) 22 12 10 54%

19 Wikarski Bogdan (Gołdap) 17 11 6 65%

20 Ścięgaj Adam (Bakałarzewo) 22 11 11 50%

21 Orłów Janusz ( Suwałki) 14 10 4 71%

22 Malinowski Kacper (Pisanica) 19 9 10 47%

23 Aksinowicz Piotr (Słobódka) 22 9 13 41%

24 Kozłowski Kamil (Słobódka) 24 9 15 37%

25 Dudziński Dariusz (Pozezdrze) 20 8 12 40%

26 Jasińska Marzena (Lenarty) 13 7 6 54%

27 Śwircz Zdzisław (Giżycko) 18 7 11 39%

28 Ziółkowski Dariusz (Pozezdrze) 15 6 9 40%

29 Gnap Krzysztof (Gawliki Wielkie) 21 6 15 29%

30 Wieliczko Robert (Gawliki Wielkie) 22 6 16 27%

31 Deneka   Jarosław (Pozezdrze) 16 5 11 31%

32 Wójtowicz Tomasz (Pozezdrze) 17 5 12 29%

33 Rutkowski Marcel (Pisanica) 18 5 13 28%

34 Waszkiewicz Rafał ( Suwałki) 22 5 17 23%

35-36 Misiun Kacper (Gołdap) 14 4 10 29%

35-36 Niewiarowski Mariusz (Lenarty) 14 4 10 29%

37 Norr Łukasz (Gawliki Wielkie) 23 4 19 17%

38 Kupovec Roman (Gołdap) 4 3 1 75%

39 Święcki Dominik (Gołdap) 6 3 3 50%

40-41 Bieńkowski Dariusz (Pozezdrze) 7 3 4 43%

40-41 Omilian Wojciech (Lenarty) 7 3 4 43%

42 Bryzwicz Sebastian (Ełk) 14 3 11 21%

43 Markowski Dominik (Pisanica) 18 3 15 17%

44-45 Nawrot Jan (Lenarty) 4 2 2 50%

44-45 Boroziniec Dimitri (Gołdap) 4 2 2 50%

46 Kwiatkowski Jarosław (Ełk) 5 2 3 40%

47 Bagan Kamil ( Suwałki) 6 2 4 33%

48-50 Chilicki Dawid (Gołdap) 8 2 6 25%

48-50 Skrocki Tomasz (Lenarty) 8 2 6 25%

48-50 Kozyra Łukasz ( Suwałki) 8 2 6 25%

51 Pietrołaj Tadeusz (Lenarty) 1 1 0 100%

52 Kozakiewicz Bernard (Giżycko) 4 1 3 25%

53 Osowski Andrzej (Ełk) 8 1 7 12%

54 Jurczyk Janusz (Giżycko) 15 1 14 7%

55-56 Matelak Cezary (Bakałarzewo) 1 0 1 0%

55-56 Ziarko Maciej (Pisanica) 1 0 1 0%

57-58 Dracewicz Dariusz (Ełk) 2 0 2 0%

57-58 Aleksiejew Andrej (Gołdap) 2 0 2 0%

59-61 Legenzow Igor ( Suwałki) 3 0 3 0%

59-61 Barczak Eugeniusz (Giżycko) 3 0 3 0%

59-61 Franczak Michał (Słobódka) 3 0 3 0%

62 Botsch Robert (Pozezdrze) 4 0 4 0%

63 Goworowski Karol ( Suwałki) 6 0 6 0%

64 Deneka   Bogdan (Pozezdrze) 7 0 7 0%

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn