II liga wznowiła rozgrywki – Spacerek Mlexera i Morlin II, wysokie porażki English Perfect i Warmii

Fot. ilustracja

Po świątecznej przerwie tenisiści stołowi II ligi (mazowiecko- warmińsko-mazurskiej) wznowili rozgrywki. Zawodnicy Warmii Lidzbark Warmiński w ten weekend zaplanowali trzy mecze. Wszystkie przegrali z: SCKiS Hals Warszawa 2:8, GKTS Wiązowna 1:9 i Spójnią II W-wa 0:10. Mlexer Elbląg pokonał na wyjeździe UKS Sanniki 9:1, a Morliny II Ostróda w Mińsku Mazowieckim Mazovię 10:0, English Perfect przegrał w Olsztynie z SKS 40 W-wa 2:8

 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – SCKiS Hals Wadwicz Warszawa 2:8

Punkty dla Warmii: Jacek Świtalski i Maciej Kucharski po 1.

GKTS Wiązowna - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 9:1

Punkty dla Warmii: Maciej Kuchrski - 1. Jacek Świtalski miał meczbole na 3:1 w pojedynku z liderem rankingu Michałem Murawskim, ale ostatecznie przegrał 2:3. W składzie byli jeszcze szymon Woźniak i Artur Gromek.

Spójnia II Warszawa - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 10:0

Oprócz umiejętności zabraklo tez sił i smutny efekt.

UKS Sanniki – Mlexer Elbląg 1:9

Damian Wasiak – Georgij Rubistejn 0:3

Łukasz Naperty – Ryszard Grzelak 0:3

Damian Wasiak - Ryszard Grzelak 3:1

Łukasz Naperty – Georgij Rubinstejn 0:3

Damian Wasiak/Tomasz Dubniak – Ryszard Grzelak/Georgij Rubinstejn 9:3

Tomasz Dubniak – Kamil Urbanowicz 1:3

Dariusz Jaros – Wojciech Tebecio 0:3

Tomasz Dubniak – Wojciech Tebecio 0:3

Dariusz Jaros – Kamil Urbanowicz 0:3

Łukasz Naperty/Dariusz Jaros – Wojciech Tebecio/Kamil Urbanowicz 0:3

BM Mazovia Mińsk Mazowiecki - Morliny II Ostróda 0:10

Paweł Michalski – Krystian Kawiak 0:3 (-13,-6,-4)

Andrzej Niewiarowski – Jacek Barbachowski 1:3 (8,-7,-10,-5)

Andrzej Niwiarowski/Paweł Michalski – Krystian Kawiak/Jakub Kuźmicz 0:3 (-8,-7,-3)

Paweł Michalski – Jacek Barbachowski 2:3 (10,-5,-3,8,-5)

Andrzej Niewiarowski – Krystian Kawiak 0:3 (-8.-10,-8)

Paweł Bątruk – Jakub Klimczewski 0:3 (-1,-6,-5)

Krzysztof Bątruk – Jakub Kuźmicz 0:3 (-1,-3,-5)

Paweł Bątruk/Krzysztof Bątruk – Jacek Barbachowski/Jakub Klimczewski 0:3 (-9,-7,-7)

Paweł Bątruk – Jakub Kuźmicz 0:3 (-4,-5,-7)

Krzysztof Batruk – Jakub Klimczewski 2:3 (6,-6,8,-5,-8)

KU AZS UWM English Perfect Olsztyn – SKS 40 Warszawa 2:8

Kamil Jarmołowicz – Paweł Barnaś 0:3 (-10,-9,-7)

Jacek Karcz – Andrzej Sas 0:3 (-7,-3,-10)

Kamil Jarmołowicz/Jacek Karcz – Andrzej Sas/Paweł Barnaś 2:3 (-7,-9,6,8,-6)

Kamil Jarmołowicz – Andrzej Sas 0:3 (-10,-7,-7)

Jacek Karcz – Paweł Barnaś 0:3 (-9,-8,-6)

Cezary Bossowski – Olaf Pieczynin 3:1 (9,9,-10,12)

Michał Ogrodniczak – Rafał Sztuka 1:3 (-7,13,-5,-8)

Cezary Bossowski/Michał Ogrodniczak – Olaf Pieczynin/Rafał Sztuka 2:3 (9,-4,-8,9,-7)

Cezary Bossowski – Rafał Sztuka 3:1 (17,-9,7,7)

Kamil Jurkiewicz – Olaf Pieczynin 0:3 (-12,-11,-7)

Wyniki 9 kolejki

UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg 1:9

BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY II Ostróda 0:10

GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1

MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1

ARTENGO IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10

KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8

Tabela

1.GKTS Wiązowna 10 18 70:30

2.MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 9 17 71:19

3.EKS MLEXER Elbląg 9 14 68:22

5.KS SPÓJNIA II Warszawa 8 12 58:22

4.SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 10 12 54:46

6.MORLINY II Ostróda 9 10 52:38

7.SKS 40 Warszawa 9 8 47:43

8.ARTENGO IKRTS Józefów 9 7 38:52

9.KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8 5 33:47

10.UKS Sanniki 9 5 32:58

11.LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9 0 11:79

12.BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9 0 6:84

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn