Świetna gra Marka Różyckiego i Andrzeja Karnieja w Gusiewie – Gołdapianin z głównym trofeum

Fot. nadesłane

W czwartek (4 stycznia) w kompleksie sportowo rekreacyjnym w Gusiewie ( Obwód Kaliningradzki) odbył się Noworoczny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników, a rywalizowało 25 zawodników i siedem zawodniczek. w kategoriach open mężczyzn i open kobiet. W Gusiewie zagrali: Marek Różycki (Gołdap) i Andrzej Karniej (Olecko) .

Zawodników podzielono na dwie grupy, czołowe czwórki awansowały do ścisłego finału. Z pierwszej grupy z kompletem punktów zakwalifikował się Marek Różycki, z drugiej Andrzej Karniej na pozycji numer dwa. W rywalizacji czołowej ósemki obaj Polacy spisywali się doskonale.

Marek Różycki zakończył turniej z jedną porażką, podobnie jak Rosjanin Dymitrij Boroziniec, Andrzej Karniej przegrał dwa razy. Po podliczeniu bilansu setów na pierwszym miejscu uplasował się gołdapianin , na drugim Dimitrii Boroziniec ( w 2017 kolejność na podium była odwrotna), a reprezentant Olecka był trzeci . Pierwsza trójka turnieju w sezonie 2017- 2018 rywalizuje w Północnej Lidze Regionalnej im. Franciszka Pietrołaja.

Po zakończonym turnieju wręczano dodatkowe nagrody ufundowane przez sponsorów z Gołdapi w kategoriach: najmłodszy zawodnik 13 lat , najstarszy zawodnik 69 lat , czwarte miejsce open mężczyzn, czwarte miejsce open kobiet. Fundatorami nagród były: Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz Gmina Gołdap.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn