Amatorska Liga w Lubawie (10,11) 2017/18 – Udane debiuty i...powroty.

Amatorzy uczestniczący w Amatorskiej Lidze tenisa stołowego w Lubawie nie zwalniają tempa. Na przełomie starego i nowego roku rozegrali dwie kolejne imprezy. W 10 kolejce (21 grudnia) startowało 37 zawodników. Zwyciężył Sebastian Główczyk z Olsztyna, który pokonał lidera klasyfikacji generalnej Tomasza Goldera 3:1. Na drugim miejscu zawody ukończył Michał Surdykowski.

Na uwagę zasługuje dobra gra i wysokie miejsce Henryka Prusińskiego z Olsztyna. Wywalczył piąte miejsce, startując po raz pierwszy w Lubawie. Jako ósmy turniej ukończył Tomasz Szulga z Ostródy, który zawitał do Lubawy po dłuższej przerwie.

10. R.Góralski

Kolejny turniej rozegrano 4 stycznia. Wystąpiło w nim 32 zawodników, w tym kilku debiutantów. Zwyciężył młody zawodnik reprezentujący barwy Dekorglassu Działdowo - czternastoletni Mateusz Rutkowski. W finale wygrał z Tomaszem Golderem, wcześniej ograł Roberta Zaborowskiego i Michała Surdykowskiego. Wysokie szóste miejsce zajął Leszek Woźniewski. Na uwagę zasługuje udany debiut i skuteczna gra Rafała Klimeckiego- ósme miejsce.