Mistrzostwa Województwa Seniorów i Młodzieżowców Ostróda 2018 – Tytuły dla Ostródzianki i UWM English Perfect

Fot. Krzysztof Jarmołowicz

W Ostródzie odbyły się w niedzielę (11 lutego) Mistrzostwa Województwa seniorów i młodzieżowców (19/21 lat) w tenisie stołowym. Frekwencja nie była wielka, ale nie w tych kategoriach zawodników na Warmii mi Mazurach jak na lekarstwo. Najbardziej zadowoleni mogą być gospodarze i UWM English Perfect. Najważniejsze tytuły w skinglach seniorów zdobyli: Anita Rutkowska (UWM English Perfect) i Kacper Petaś (Ostródzinka)

Ponadto tytuły zdobyli: wśród seniorów w deblu kobiet: Anita Rutkowska/Ada Górska (UWM English Perfect), w deblu mężczyzn: Kacper Petaś/Krystian Kawiak (MLKS Ostródzianka) w mikście: Michał Ogrodniczak/Anita Rutkowska (UWM English Perfect Olsztyn). W rywalizacji młodzieżowców zwyciężył Mateusz Lipiński (MLKS Ostródzianka). Ada Górska (UWM English Perfect Olsztyn) nie miała przeciwniczki. Jak więc widać prawdziwą multimedalistką została Pani Anita, która wywalczyła trzy tytuły mistrzowskie.

Młodzieżowcy walczyli nie tylko o tytuły, ale tez przepustki do turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w najbliższy weekend (16/18 lutego w Ustrzykach Dolnych).

Wyniki

Gra pojedyncza seniorek

1 Anita Rutkowska (UWM English Perfect Olsztyn)

2 Marta Kawiak (MLKS Ostródzianka)

3 Ada Górska (UWM English Perfect Olsztyn)

4 Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

5/8 Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

5/8 Aleksaandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

5/8 Aleksandra Szczepańska (LUKS Wel Lidzbark Welski)

5/8 Magdalena Pieńczewska (ITS Iława)

9 Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)

ts2

Gra pojedyncza seniorów

1 Kacper Petaś (MLKS Ostródzianka)

2 Jacek Barbachowski (MLKS Ostródzianka)

3 Jakub Kuźmicz (MLKS Ostródzianka)

4 Mateusz Lipiński (MLKS Ostródzianka)

5/8 Cezary Bossowski (UWM English Perfect Olsztyn)

5/8 Kamil Jarmołowicz (UWM English Perfect Olsztyn)

5/8 Krystian Kawiak (MLKS Ostródzianka)

5/8 Jacek Świtalski (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

9/12 Michł Ogrodniczak (UWM English Perfect Olsztyn)

9/12 Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)

9/12 Kamil Urbanowicz (Mlexer Elbląg)

9/12 Maciej Kucharski (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

Gra pojedyncza młodzieżowców (kobiety)

Limit wiekowy spełniła tylko jedna zawodniczka – Ada Górska (UWM English Perfect Olsztyn)

ts6

Gra pojedyncza młodzieżowców (mężczyźni)

1 Mateusz Lipiński (MLKS Ostródzianka)

2 Jacek Barbachowski (MLKS Ostródzianka)

3 Krystian Kawiak (MLKS Ostródzianka)

4 Jacek Świtalski (Mlexer Elbląg)

5 Maciej Kucharski (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

ts3

Gra podwójna seniorek

1 Anita Rutkowska/Ada Górska (UWM English Perfect Olsztyn)

2 Magdalena Pieńczewska (ITS Iława)/Aleksandra Szczepańska (LUKS Wel Lidzbark Welski)

3 Wiktoria Piórkowska/Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

4 Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)/Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

ts4

Gra podwójna seniorów

1 Kacper Petaś/Krystian Kawiak (MLKS Ostródzianka)

2 Kamil Jarmołowicz (UWM English Perfect Olsztyn)/Jacek Barbachowski (MLKS Ostródzianka)

3 Kamil Urbanowicz (Mlexer Elbląg)/Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)

4 Mateusz Lipiński/Jakub Kuźmicz (MLKS Ostródzianka)

5/6 Cezary Bossowski/Michał Ogrodniczak (UWM English Perfect Olsztyn)

5/6 Jacek Świtalski/Maciej Kucharski (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

ts5

Gra mieszana seniorów

1 Michał Ogrodniczak/Anita Rutkowska (UWM English Perfect Olsztyn)

2 Kamil.Urbanowicz (Mlexer Elbląg)/Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)/Krystian Kawiak (MLKS Ostródzianka)

4 Jakub Kuźmicz/Marta Kawiak (MLKS Ostródzianka)

5/8 Kamil Jarmołowicz/Ada Górska (UWM English Perfect Olsztyn)

5/8 Mateusz Rutkowski/Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

5/8 Jacek Świtalski (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)/Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)

5/8 Cezary Bossowski (UWM English Perfect Olsztyn)/Magdalena Pieńczewska (ITS Iława)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn