Mistrzostwa Województwa Juniorów i Kadetów Działdowo 2018 – Po cztery skalpy Aleksandry Grzebskiej i Patryka Lewandowskiego

Fot. KS Dekorgalss Działdowo facebook (ilustracja)

W Działdowie odbyły się w niedzielę (8 kwietnia) Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów i Kadetów w tenisie stołowym. Startowali przedstawiciele wszystkich sekcji, które prowadzą szkolenie młodzieży. Tak jak można było oczekiwać dominowali reprezentanci: Dekorglassu Działdowo i Ostródzianki, a łowcami skalpów okazali się: Aleksandra Grzebska i Patryk Lewandowski, którzy zdobyli po cztery tytuły.

I choć większość złotych medali do wiodących sekcji, warto zwrócić uwagę, że dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęły mrągowianki: Wiktoria Ceglińska i Zuzanna Pawłowska. Zawodnicy walczyli również o udział w Mistrzostwach Polski swoich kategorii wiekowych. Niektórzy mają już przepustki na podstawie poprzednich osiągnięć (limity), z każdej grupie wiekowej rywalizowano o dwa miejsca premiowane udziałem w krajowym championacie.

Wyniki

Gra pojedyncza kadetek

1 Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński) – awans

2 Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda) – limit

3 Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) – awans

4 Wiktoria Ceglińska (Mrągowia Mrągowo)

5 Gabriela Ziarko (Konieczki Ełki)

6 Patrycja Golder (LZS Lubawa)

22730543 1357647567679712 8946596176270679074 n

Fot. Krzysztof Jarmolowicz

Gra podwójna kadetek

1 Wiktoria Ceglińska/Zuzanna Pawłowska (Mrągowia Mrągowo)

2 Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda)/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Gbriela Ziarko (Konieczki Ełk)/ Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo)

14390699 681469842010332 4099858537457145008 n

Mistrzostwa drużynowe kadetek

1 Mrągowia Mrągowo (Zuzanna Pawłowska, Wiktoria Ceglińska)

Gra pojedyncza kadetów

1 Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) - limit

2 Mateusz Rutkowski (Dekrglass Działdowo) - limit

3 Igor Jankowski (Ostródziianka Ostróda) - awans

4 Kacper Malinowski ( ABC Żak Pisanica) - awans

5/6 Dominik Święcki (Jantar Gołdap)

5/6 Marcel Rutkowski (ABC Żak Pisanica)

7 Grzegorz Daniel (Mlexer Elbląg)

23621277 1875168366146663 2615741808659700064 n

Gra podwójna kadetów

1 Mateusz Rutkowski/Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)

2 Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda)/Dominik Święcki (Jantar Gołdap)

3 Jakub Klimczewski/Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)

Mistrzostwa drużynowe kadetów

1 Dekorglass Działdowo (Patryk Lewandowski, Mateusz Rutkowski, Maksymilian Miastowski)

2 ABC Żak Pisanica (Marcel Rutkowski, Kacper Malinowski)

Gra mieszana kadetów

1 Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)/Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda)

2 Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda)/Patrycja Goloder (LZS Lubawa)

3 Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Kacper Malinowski (ABS Żak Pisanica)/Gabriela Ziarko (Konieczki Ełk)

17626583 1109121842554217 7045789373062374019 n

Gra pojedyncza juniorek

1 Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

2 Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

3 Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

4 Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

5 Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)

Gra podwójna juniorek

1 Wiktoria Piórkowska/Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo) - awans

2 Joanna Łuszczyńska/Dominika Miezianko (Czarni Olecko) - awans

3 Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)/ Natalia Grzegorz (Mlexer Elbląg)

Mistrzostwa drużynowe juniorek

1 Dekorglass Działdowo(Wiktoria Piórkowska, Aleksandra Grzebska)

2 Mlexer Elbląg (Aleksandra jabłonka, Natalia Grzegorz)

23905496 1386007701510365 2169055279656372027 n

Gra pojedyncza juniorów

1 Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka Ostróda) - awans

2 Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda) - limit

3 Jakub Bielicki (Dekorglass Działdowo) - awans

4 Jakub Kuźmicz (Ostródzianka Ostróda) - limit

5/6 Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)

5/6 Jakub Klimczewski (Ostródzianka Ostróda)

7/9 Wiktor Chojnacki (LUKS Wel Lidzbark Welski)

7/9 Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)

7/9 Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

Gra podwójna juniorów

1 Kacper Petaś/Jakub Kuźmicz (Ostródzianka Ostróda)

2 Jakub Bielicki/Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

3 Jakub Klimczewski/Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)

Mistrzostwa drużynowe juniorów

1 Ostródzianka Ostróda (Wojciech Chrząszcz, Kacper Petaś, Jakub Kuźmicz)

2 Dekorglass Działdowo (Jakub Bielicki, Wojciech Chojnowski, Mikołaj Skoneczka)

Gra mieszana juniorów

1 Jakub Bielicki/Aleksandra Grzebska (Dekorglassw Działdowo)

2 Wojciech Chojnowski/Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

3 Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)/Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

4 Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo), Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn