XI Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja Olecko 2018 – Atmosfera jak zwykle wspaniała, w open najlepszy Vytautas Rybakas

Fot. ilustracja

W hali „Lega” odbył się w sobotę (14 kwietnia) XI Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Olecka. Impreza jak zwykle miała charakter integracyjny, wystąpiło w jej ponad 80 uczestników, oprócz gospodarzy zawodnicy z okolicznych miejscowości (Gołdap, Ełk, Pisanica, Pisz, Giżycko), także goście z Podlasia oraz Litwy i Rosji. Jak zwykle rywalizacji towarzyszyła wspaniała sportowa atmosfera.

Najbardziej prestiżową kategorię opan wygrał Vytautas Rybakas (Vilkaviskis-Litwa) drugi był Robert Karniej (Czarni Olecko) a trzeci Sebastian Nogacki (Klub Piłeczka Pisz). W kategoriach młodzieżowych najwięcej zwycięstw odnieśli zawodnicy LUKS ABS Żak Pisanica.i Giżycka

Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i statuetki ufundowane przez Urząd Miejski w Olecku oraz nagrody rzeczowe z funduszów sponsorów i organizatora. Wszyscy zawodnicy otrzymali bezpłatne wejściówki na pływalnię

Wyniki

Niepełnosprawni – kobiety:

1. Anna Zielińska (WTZ Olecko)

2. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)

3. Hanna Milewska (WTZ Olecko)

4. Aleksandra Staszewska (OSWDG Olecko)

Niepełnosprawni – mężczyźni:

1. Paweł Kamiński (WTZ Olecko)

2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)

3. Tomasz Kiczka (WTZ Olecko)

Dziewczęta 2009r. i młodsze:

1. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko)

3. Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Chłopcy 2009r. i młodsi:

1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)

2. Piotr Pawłowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

3. Jan Saulewicz (Czarni Olecko)

Dziewczęta 2007r. i młodsze:

1. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Chłopcy 2007r. i młodsi:

1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)

2. Kacper Święcki (UKS JANTAR Gołdap)

3. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4. Sarunas Asmenskas (Vilkaviskis-Litwa)

5-6. Mateusz Klekotko (Czarni Olecko)

5-6. Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Jakub Naruszewicz (Czarni Olecko)

7-8. Jakub Wróblewski (Czarni Olecko)

9. Aurimas Kubilus (Vilkaviskis-Litwa)

Dziewczęta 2004r. i młodsze:

1. Veronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

2. Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk)

3. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4. Aleksandra Chilmon (UKS Konieczki Ełk)

Chłopcy 2004r. i młodsi:

1. Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Dominik Święcki (UKS JANTAR Gołdap)

3. Mateusz Marcinkiewicz (UKS JANTAR Gołdap)

4. Nojos Aleksandravicius (Vilkaviskis-Litwa)

5-6. Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk)

5-6. Martinas Peźa (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

7-8. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa)

9. Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk)

Chłopcy 2002-2003r.:

1. Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Veronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

3. Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

4. Rafał Bartnicki (Czarni Olecko)

5. Krystian Pietruczuk (Czarni Olecko)

Chłopcy 1998r. i młodsi:

1. Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

2. Piotr Aksinowicz (Słobódka)

3. Kacper Misiun (UKS JANTAR Gołdap)

4. Łukasz Bartnicki (Czarni Olecko)

Open mężczyzn:

1. Vytautas Rybakas (Vilkaviskis-Litwa)

2. Robert Karniej (Czarni Olecko)

3. Sebastian Nogacki (Klub Piłeczka Pisz)

4. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki)

5-6. Robert Sielawa (Klub Piłeczka Pisz)

5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi)

7-8. Dovidas Skaburskis (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Jakub Barszczewski (Słobódka)

9-12. Grzegorz Wesołowski (UKS JANTAR Gołdap)

9-12. Łukasz Mikucki (Klub Piłeczka Pisz)

9-12. Piotr Aksinowicz (Słobódka)

9-12. Dariusz Dudziński (Pozezdrze)

13-16. Stanisław Kowalczyk (Wieś Szuć)

13-16. Andrzej Karniej (Czarni Olecko)

13-16. Damian Domalewski (Słobódka)

13-16. Tomasz Skrocki (Olecko)

17. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki)

2. Marek Różycki (UKS JANTAR Gołdap)

3. Andrzej Karniej (Czarni Olecko)

4. Stanisław Kowalczyk (Wieś Szuć)

5. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

6. Mariusz Niewiarowski (Olecko)

Mężczyźni powyżej 60 lat:

1. Janusz Rososiński (Giżycko)

2. Adam Trochim (Olecko)

3. Bogusław Szczepanik (Giżycko)

4. Zbysław Konopczyński (Lenarty)

5. Józef Polakowski (Olecko)

.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn