Turniej Masters Dabro Cup Olsztyn 2018 – Marcin Rapacki nie pozostawił wątpliwości

Fot. nadesłane

W hali tenisowej OKT Jodłowa Olsztyn odbył się finałowy Turniej MASTERS cyklu; Tiebreakowy Turniej Seniorów DABRO CUP ,do którego awans uzyskało ośmiu najlepszych tenisistów w końcowej klasyfikacji po rozegraniu 6 turniejów. Grano systemem "każdy z każdym" do wygrania Hiper/Super Tiebreaka ( do 14 pkt.) Prymat potwierdził Marcin Rapacki, który zwyciężył w łącznej klasyfikacji i wygrał turniej Finałowy MASTERS

Organizatorem cyklu był Paweł Dąbrowski właściciel Olsztyńskiej Firmy Geodezyjnej DABRO przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Tenisowym

z44771001

Wyniki wszystkich spotkań

Marcin Rapacki – Bartosz Stempień 14:8

Marcin Rapacki – Paweł Dąbrowski 14:8

Marcin Rapacki - Marcin Podliński 14:5

Marcin Rapacki – Przemysław Zieliński 14:6

Marcin Rapacki – Marcin Poroszewski 14:7

Marcin Rapacki – Igor Daszczuk 14:7

Marcin Rapacki – Krzysztof Stypułkowski 14:7

Bartosz Stempień – Paweł Dąbrowski 10:14

Bartosz Stempień – Marcin Podliński 14:7

Bartosz Stempień – Przemysław Zieliński 14:12

Bartosz Stempień – Marcin Poroszewski 14:8

Bartosz Stempień – Igor Daszczuk 15:17

Bartosz Stempień – Krzysztof Stypułkowski 14:9

Paweł Dąbrowski – Marcin Podliński 10:15

Paweł Dąbrowski – Przemysław Zieliński 14:7

Paweł Dąbrowski – Marcin Poroszewski 15:13

Paweł Dąbrowski – Igor Daszczuk 14:9

Paweł Dąbrowski – Krrzysztof Stypułkowski 14:8

Marcin Podliński – Przemysław Zieliński 8:14

Marcin Podliński – Marcin Poroszewski 14:16

Marcin Podliński – Igor Daszczuk 14:6

Marcin Podliński – Krzysztof Stypułkowski 14:7

Przemysław Zieliński – Marcin Poroszewski 14:8

Przemysław Zieliński – Igor Daszczuk 14:8

Przemysław Zieliński – Lrzysztof Stypułkowski 14:5

Igor Poroszewski – Igor Daszczuk 14:8

Igor Poroszewski – Krzysztof Styp[ułkowski 14:9

Igor Daszczuk – Krzysztof Stypułkowski 14:12

z44771004

Klasyfikacja Masters

1. Marcin Rapacki 7/0

2. Paweł Dąbrowski 5/2

3. Bartosz Stempień 4/3

4. Przemysław Zieliński 4/3

5. Marcin Poroszewski 3/4

6. Igor Daszczuk 3/4

7. Marcin Podliński 2/5

8. Krzysztof Stypułkowski 0/7

z44771005

Klasyfikacja generalna cyklu

1 Rapacki Marcin 108  

2 Stempień Bartosz 104

3 Dąbrowski Paweł 94

4 Podliński Marcin 75  

5 Borowski Szymon 64

6 Zieliński Przemysław 61

7 Poroszewski Marcin 57

8 Daszczuk Igor 51              

9 Stypułkowski Krzysztof 43

10 Kapiszka Krzysztof 40

11 Cegiełka Andrzej 36

12 Kowalski Piotr 26              

13 Kardaś Dariusz 21  

14 Stefanowicz Mariusz 19              

15 Turek Dariusz 19  

16 Kawczyński Krzysztof 14              

17 Wróbel Mariusz 14  

18 Kacprzyk Krzysztof 10    

z44771007

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn