Liga Squash Olecko 2017 / 2018 na mecie – Serducho się raduje

Fot. nadesłane

Zakończyły się rozgrywki Ligi Squash Olecko 2017 / 2018, w której udział wzięło 15 zawodników. Rozegrano 178 meczów - prawdziwy MARATON ! Spotkania przebiegały w miłej i przyjemnej atmosferze - nie zabrakło oczywiście sportowej rywalizacji i zaangażowania. Wygrał Karol Szymański (Suwałki), który w 28 meczach poniósł tylko jedna porażkę. Na podium znaleźli się też: Marcin Roszko i Adam Brzoziewski (obaj Olecko)

Wielkie gratulacje dla osób, które rozegrały wszystkie swoje mecze, bez walkowerów. Każda rozgrywka odbywała się do 3 wygranych setów + mecze rewanżowe. Trzeba zaznaczyć, iż było wiele wyrównanych pojedynków kończących się wynikami 3:2. Mecze rozgrywano od września 2017 roku do końca kwietnia 2018 roku - osiem miesięcy intensywnego grania. Serducho raduje się, iż są ludzie którzy mają ochotę na pozytywną aktywność fizyczną – podsumowują organizatorzy cyklu.

W ciągu sezonu zimowego oprócz rozgrywek ligowych zorganizowane zostały również dwa turnieje- Mikołajkowy oraz Zimowy - z całkiem niezłą frekwencją.

Klasyfikacja czołówki

1 Karol Szymański - Suwałki

2 Marcin Roszko - Olecko

3 Adam Brzoziewski - Olecko

4 Karol Lemański - Olecko

5 Dariusz Stefanowski - Olecko

W niedzielę 13.05.2018 roku o godzinie 9:00 w Hali Lega w Olecku odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Najlepszym Zawodnikom Ligi 2017 / 2018 przez dyrektora MOSiR Olecko - Pana Andrzeja Kamińskiego oraz Turniej Towarzyski dla wszystkich chętnych.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn