Tenisowa młodzież w rozjazdach – Mikołaj Pasyniuk szuka swojej ścieżki

Fot. nadesłane

Gdy w Olsztynie odbył się ogólnopolski turniej młodzików, kilkoro zawodników okręgu warmińsko-mazurskiego w tym samym czasie grało na krajowych kortach. Mikołaj Pasyniuk (RP Sport Bartąg) w kat. skrzatów awansował do półfinału OTK w Grodzisku Mazowieckim. Jacek Korczyc wygrał rywalizacje w OTK młodzików w Poznaniu, ale ten zawodnik tylko formalnie należy do RP Sport, na co dzień trenuje macierzystej sekcji.

OTK skrzatów Grodzisk Mazowiecki

Gra pojedyncza

Mikołaj Pasyniuk (RP Sport Bartąg)

I runda

- Wojciech Guziński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 6:0 6:1

II runda

- Filip Makiela (OLimpia Poznań) 6:2 4:6 10:3

Ćwierćfinał

- Kacper Ponitka (TUKS LEO Trąbki Małe) 6:0 6:4

Półfinał

- Marcin Andrzejczak (Masters Łódź) 1:6 4:6

Gra podwójna

Mikołaj Pasyniuk (RP Sport Bartąg)/Wojciech Guziński (Klub Miedzeszyn Warszawa)

I runda

Jakub Januchowski (Astra Książenice)/Hubert Plekiewicz (AG Tennis Chorzowska w Radomiu) 5:7 5:7

OTK młodzików Poznań

Gra pojedyncza młodzików

Jacek Korczyc (RP Sport Bartag)

II runda

- Philip Blom (MKS Andrychów) 6;2 6:4

Ćwierćfinał

- Mateusz Lange (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 6:2 6:4

Półfinał

- Tomasz Berkieta (Fundacja Tennis Pro) 2:6 6:2 6:2

Finał

- Jan Bruczko (Flota Gdynia) 1:6 7;5 6:3

Gra podwójna

Jacek Korczyc (RP Sport Bartag)/Ignacy Skarżyński (UKT Radość 90 Warszawa)

Ćwierćfinał

Tomasz Berkieta (Fundacja Tennis Pro)/Mateusz Lange (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 6:4 7:6(8)

Półfinał

Philip Blom (MKS Andrychów)/Jakub Strzelecki (Eurotenis Łódź) 6:3 5:5 12:14

Gra pojedyncza młodziczek

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Emilia Nowak ( AZS Poznań) 4:6 0:6

WTK młodziczek Jawczyce

Gra pojedyncza

Alexandra Persson (RP Sport Bartąg)

I runda

- Emilia Pecura (GEM i. Z. Kacpury) 6:0 6:2

Ćwierćfinał

- Zosia Witkowska (Tie Break Warszawa) 2:6 3:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn