Mistrzostwa Województwa Skrzatów (U12) Elbląg 2018 – W singlu Szymon Kontraktowicz, w deblu gospodarze

Fot. nadesłane

W Elblągu w miniony weekend (19/20 maja) odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Skrzatów (U12) w tenisie. Rywalizowało ośmiu zawodników i by zapewnić dużą liczbę gier zdecydowano się na system grupowy. Według zajętych miejsc w eliminacjach rozegrano spotkania om lokaty w turnieju. Mistrzem województwa w singlu zostął Szymon Kontraktowicz z KT Matuszewski Stawiguda.

W deblu, który rozegrani w tradycyjnej formule triumfowali tenisiści z Elbląga: Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) i Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

Gra pojedyncza

Grupa A

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) - Jakub Majewski (TT Score Elbląg) 6:1 6:0

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) - Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 6:1 6:1

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) - Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn) 4:6 6:6 8:10

Jakub Majewski (TT Score Elbląg – Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 6:2 6:1

Jakub Majewski (TT Score Elbląg) – Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn) 1:6 2:6

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) – Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn) 0:6 1:6

Kolejność

1 Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn) 3 zw.

2 Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) 2 zw.

3 Jakub Majewski (TT Score Elbląg) 1 zw.

4 Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 0 zw.

Grupa B

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) - Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 1:6 6:3 8:10

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) - Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) 6:0 6:2

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) - Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg) 6:0 7:5

Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) – Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) 6:2 6:3

Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) – Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg) 6:0 6:0

Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) – Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg) 3:6 3:3

Kolejność

1 Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) 3 zw.

2 Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 2 zw.

3 Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg) 1 zw.

4 Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) 0 zw.

Finały

Mecz o 1 miejsce

Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda) – Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:2

Mecz o 3 miejsce

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg) - Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 2:6 7:6(5) 10:4

Mecz o 5 miejsce

Jakub Majewski (TT Score Elbląg) – Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg) 6:4 7:6(5)

Mecz o 7 miejsce

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) – Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) 6:4 6:4

Klasyfikacja turnieju

1 Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)

2 Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn)

3 Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg)

4 Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

5 Jakub Majewski (TT Score Elbląg)

6 Jakub Wynimko (RP Sport Bartąg)

7 Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

8 Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg)

Gra podwójna

Półfinały

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg)/Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) – Jakub Wynimko/Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg) 6:3 6:3

Jakub Majewski/ Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) – Szymon Kontaktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)/ Alexey Tomm (Budowlani Olsztyn 6:7 6:2 10:7

Finał

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg)/Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) – Jakub Majewski/ Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 5:7 6:2 10:5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn