OTK Młodzików (U14) Super Seria Rezydent Cup Gdańsk 2018 – Panny Aleksandry wzięły wszystko

Fot. nadesłane

Na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (U14) Rezydent Cup. Wysoko punktowana impreza padła łupem reprezentantów Warmii i Mazur. Aleksandry: Węgrzyn (RP Sport Bartąg) i Głowacka (Budowlani Olsztyn) wzięły wszystko. Spotkały się w finale singla, który wygrała Węgrzyn. Obie zwyciężyły w deblu.

W półfinale gry pojedynczej zalazła się Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartśg). Jakub Bojarski (RP Sport Bartąg) doszedł do finału singla, gdzie przegrał z Maciejem Kosem (GAT). Bojarski i Kos wygrali bez najmniejszych problemów rywalizację w deblu.

Młodziczki

Gra pojedyncza

Aleksandra Węgrzyn (RP Sport Bartąg)

II runda

- Gloria Stvol (GAT Gdańsk) 6:0 6:1

Ćwierćfinał

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 6:4 7:6(1)

Półfinał

- Barbara Downar (GAT Gdańsk) 6:1 6:4

Finał

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:3

weg15

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

II runda

- Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) 6:1 6:0

Ćwierćfinał

- Olivia Bergler (Górnik Bytom) 6:2 6:3

Półfinał

- Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartąg) 6:1 6:3

Finał

- Aleksandra Węgrzyn (RP Sport Bartąg) 3;6 3:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Julia Bierońska (TT Score Elbląg) 6:2 6:2

II runda

-Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 1:6 b0:6

Julia Bierońska (TT Score Elbląg)

I runda

- Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) 2:6 2:6

Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartąg)

I runda

- Viyaleta Trufanava (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

II runda

- Natalia Jagieło (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

Ćwierćfinał

- Zuzanna Kosowska (Śląskie) 6:3 6:3

Półfinał

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 1:6 3:6

Daria Korkuć (RP Sport Bartąg)

II runda

- Zuzanna Kosowska (Śląskie) 0:6 4:6

Gra podwójna

Aleksandra Węgrzyn (RP Sport Bartąg)/Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

Półfinał

- Weronika Janiszek (STK Sopot)/Gloria Stvol (GAT Gdańsk) 6:0 6:1

Finał

- Olivia Bergler (Górnik Bytom)/Zuzanna Kosowska (Śląskie) 6:4 6:4

Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartąg)/Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Weronika Janiszek (STK Sopot)/Gloria Stvol (GAT Gdańsk) 2:6 6:7

IMG 1601

Młodzicy

Gra pojedyncza

Jakub Bojarski (RP Sport Bartąg)

II runda

- Bartosz Nieścioruk (STK Sopot) 6:0 6:0

Ćwierćfinał

- Fabian Regucki (Okęcie Sport Warszawa) 6:0 6:3

Półfinał

- Hugo Kwaśniewski (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 6;2 6;3

Finał

- Maciej Kos (GAT Gdańsk) 3:6 6:3 5:7

Gra podwójna

- Jakub Bojarski (RP Sport Bartąg)/Maciej Kos (GAT Gdańsk)

I runda

- Wiktor Kowalski (Centrum Bydgoszcz)/Fabian Regucki (Okęcie Sport Warszawa) 6:3 6:3

Półfinał

- Jan Downar (GAT Gsańsk)Kacper zalewski (Arka Gdynia) 6:0 6:1

Finał

Hugo Kwaśniewski (AT Angelique Kerber Puszczykowo)/Adrian Smater ( Morelowa TC Warszawa) 6:1 6:1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn