OTK Kadetów )U16) 16 w grupach SPORTSYSTEM CUP Kortowo 2018 – Olsztyński dublet z gdyńskim akcentem

Fot. nadesłane

Maks Grygołowicz – olsztynianin reprezentujący barwy Flota Gdynia okazał się najlepszy w OTK Kadetów (U16) SPORTSYSTEM CUP (16 w grupach) Tuż za nim uplasował się Bartek Skuratko (KS. Budowlani Olsztyn) Turniej zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zakończył się 4 czerwca na kortach UW-M Olsztyn. Dobre szóste miejsce zajęła młodziczka Aleksandra Głowacka (KS. Budowlani Olsztyn).

Był to ostatni sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, która odbędzie się w Szamotułach. W składzie znaleźli się: Weronika Ejsmont (KT. Jakubowo Olsztyn), Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg) oraz trzech kadetów KS. Budowlani Olsztyn; Filip Tatera, Bartosz Skuratko, Igor Tetyk oraz trener Paweł Umbras

Kadetki

Grupa A

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

- Julia Bohm (Flota Gdynia) 1:6 ret. (Bohm)

- Weronika Janiszek (STK Sopot) 4:6 1:6

Kolejność

1 Weronika Janiszek (STK Sopot)

2 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

3 Julia Bohm (Flota Gdynia)

Grupa B

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Julia Pawlik (MKT Łódź) 3:6 1:6

- Adrianna Chyl (STT Szczecinek) 6:0 6:1

Kolejność

1 Julia Pawlik (MKT Łódź)

2 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

3 Adrianna Chyl (STT Szczecinek)

Strefa 5/8

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 3:6 0:6

- Maria Szymańska (SAT Szczecin) 0:6 0:6

- Anastasiia Scirskaia (TT B&M Elbląg) 0:6 3:6

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:0

- Maria Szymańska (SAT Szczecin) 1:6 3:6

- Anastasiia Scirskaia (TT B&M Elbląg) 6:1 6:0

Klasyfikacja dziewcząt

1 Julia Pawlik (MKT Łódź)

2 Laura Koralnik (Akademia Tenisowa PRO-AM Warszawa)

3 Weronika Janiszek (STK Sopot)

4 Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk)

5 Maria Szymańska (SAT Szczecin)

6 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

7 Anastasiia Scirskaia (TT B&M Elbląg)

8 Dominika Kurowska (Budowlani Olszytn)

9 Amelia Studzińska (MKT Łódź)

10 Adrianna Chyl (STT Szczecinek)

10 Katarzyna Szewalje (GAT Gdańsk)

12 Julia Bohm (Flota Gdynia)

13 Zuzanna Rutkowska (Fundacja Tenis Pro)

df2

Kadeci

Grupa B

Igor Tetyk (Budowlani Olsztyn)

- Mateusz Gadzała (Goplania Inowrocław) 2:6 1:6

- Karol Szczap (Fundacja Tenis Pro) 6:3 0:6

- Karol Romer (TieBreak Warszawa) 6:3 6:3

Kolejność

1 Karol Szczap (Fundacja Tenis Pro)

2 Mateusz Gadzała (Goplania Inowrocław)

3 Igor Tetyk (Budowlani Olsztyn)

4 Karol Romer (TieBreak Warszawa)

Grupa C

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Mateusz Klimek (GAT Gdańsk) 0:6 3:6

- Filip Łukowski (Teniswil Warszawa) 6:7(6) 1:6

- Lech Gontar (Akademia Tenisowa Kobierski Łódź) 1:6 0:6

Kolejność

1 Filip Łukowski (Teniswil Warszawa)

2 Mateusz Klimek (GAT Gdańsk)

3 Lech Gontar (Akademia Tenisowa Kobierski Łódź)

4 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn

Grupa D

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

- Antoni Chmielewski (UKT Radość 90 Warszawa) 6:2 6:7(1) 9:11

- Radosław Gajewski (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

- Kacper Nawój (GAT Gdańsk) 6:2 6:4

Kolejność

1 Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

2 Antoni Chmielewski (UKT Radość 90 Warszawa)

3 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

4 Radosław Gajewski (GAT Gdańsk)

Strefa 1/4

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

- Maks Grygołowicz (Flota Gdynia) 1:6 2:6

- Karol Szczap (Fundacja Tenis Pro) 6:3 6:3

- Filip Łukowski (Teniswil Warszawa) 6:3 2:6 12:10

Strefa 9/12

Igor Tetyk (Budowlani Olsztyn)

Aleksander Suchanowski (GAT Gdańsk) 6:1 6:4

Lech Gontar (Akademia Tenisowa Kobierski Łódź) 6:0 6:0

Kacper Nawój (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Strefa 13/16

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Patryk Bogucki (Sport Team Toruń) 6:1 6:2

- Karol Romer (TieBreak Warszawa) 7:6(4) 6:3

- Radosław Gajewski (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

df3

Klasyfikacja chłopców

1 Maks Grygołowicz (Flota Gdynia)

2 Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

3 Karol Szczap (Fundacja Tenis Pro)

4 Filip Łukowski (Teniswil Warszawa)

5 Mateusz Gadzała (Goplania Inowrocław)

6 Mateusz Klimek (GAT Gdańsk)

7 Antoni Chmielewski (UKT Radość 90 Warszawa)

8 Dawid Kaszubowski (STK Sopot)

9 Igor Tetyk (Budowlani Olsztyn)

10 Aleksander Suchanowski (GAT Gdańsk)

11 Lech Gontar (Akademia Tenisowa Kobierski Łódź)

12 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

13 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

14 Karol Romer (TieBreak Warszawa)

15 Patryk Bogucki (Sport Team Toruń)

16 Radosław Gajewski (GAT Gdańsk)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn