Igrzyska Młodzieży i Liceliada na kortach w Olecku – Tytuły dla gospodarzy, Węgorzewa i Giżycka

Fot. ilustracja

W Olecku odbyły się w piątek (15 czerwca) Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Startowali przede wszystkim uczniowie placówek ze wschodnich rejonów regionu, a główne role odegrali: gospodarze oraz Węgorzewo i Giżycko.

Zabrakło niestety reprezentantów tak silnych ośrodków jak Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, co oczywiście nieco zaciemnia dobra rzeczywistej hierarchii, ale cały czas wyznajemy zasadę, że nieobecni nie maja racji.

Wyniki:

Szkoły Podstawowe klasy I-III:

1. Maciej Kujawski SP 1 Węgorzewo

2. Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko

3. Aleksandra Wałach SP 1 Węgorzewo

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 1 Węgorzewo

2. SP 4 Olecko

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI dziewczęta:

1. Rozalia Mikielska SP 4 Olecko

2. Maja Skupień SP 1 Węgorzewo

3. Izabela Jachimowicz SP 1 Olecko

4. Maja Biłas SP 7 Giżycko

5. Oliwia Galińska SP 1 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 1 Olecko

2. SP 4 Olecko

3. SP 1 Węgorzewo

4. SP 7 Giżycko

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy:

1. Szymon Machnikowski SP 3 Olecko

2. Łukasz Bacewicz SP 1 Węgorzewo

3. Mateusz Pabich SP 1 Węgorzewo

4. Mateusz Łazarski SP 3 Olecko

5-6. Aleksander Święczkowski SP 7 Giżycko

5-6.Adrian Vittek SP Perły

7-8. Kornel Romotowski SP 4 Olecko

7-8. Hubert Modzelewski SP 3 Olecko

9-12. Michał Wernel SP 4 Olecko

9-12. Wiktor Raszkowski SP 4 Olecko

9-12. Tymon Ciechanowski SP 1 Olecko

9-12. Konrad Kamiński SP 4 Olecko

13-14. Hubert Płaziński SP 3 Olecko

13-14. Jan Prusko SP 1 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 3 Olecko

2. SP 1 Węgorzewo

3. SP 7 Giżycko

SP Perły

5. SP 4 Olecko

6. SP 1 Olecko 4

Szkoły Podstawowe rocznik 2002-2004 chłopcy:

1. Adam Machnikowski SP 2 Olecko

2. Piotr Andruszkiewicz SP Wilkasy

3. Tomasz Jarmowski SP 3 Giżycko

4. Jan Kujawski Gim. Węgorzewo

5-6. Filip Dulniak SP 3 Giżycko

5-6. Karol Racis SP 1 Olecko

7. Bartosz Miliszewski SP 1 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 3 Giżycko

2. SP 2 Olecko

3. SP Wilkasy

4. SP 1 Olecko

5. Gim. Węgorzewo

Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta:

1. Sylwia Sadłowska I LO Olecko

2. Marta Chełkowska I LO Giżycko

3. Zofia Maksimowicz I LO Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. I LO Olecko

2. I LO Giżycko

Szkoły Ponadgimnazjalne chłopcy:

1. Mateusz Trzasko ZSO Węgorzewo

2. Kamil Ślifirski ZSO Węgorzewo

3. Piotr Juszkiewicz I LO Giżycko

4. Michał Radzewicz I LO Olecko

5. Filip Grudziński I LO Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. ZSO Węgorzewo

2. I LO Olecko

3. I LO Giżycko

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn