WTK PZT 5 Olsztyn 2018 – Daria Korkuć w grze pojedynczej, Hania Jankowska w podwójnej

Fot. nadesłane

Na kortach OKT Jodłowa Olsztyn odbył się w weekend (23/24 czerwca) Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny PZT 5 Młodziczek, systemem w grupach "każdy z każdym". Organizatorem imprezy był W-MZT. Najlepszą zawodniczką okazała się Daria Korkuć (RP Sport Bartąg), na podium stanęła Hania Jankowska (TT B&M Elbląg). W deblu triumfowały Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk) i Hania Jankowska.

Gra pojedyncza

Grupa A

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) - Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk) 6:3 6:4

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) – Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0

Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk) – Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:1

Kolejność

1 Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

2 Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk)

3 Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn)

de3

Grupa B

Daria Korkuć (RP Sport Bartąg) – Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg) 7:6(5) 6:0

Daria Korkuć (RP Sport Bartąg) – Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:1

Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg) - Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:2

Kolejność

1 Daria Korkuć (RP Sport Bartąg)

2 Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg)

3 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

Grupa C

Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa) - Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 6:0 6:1

Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa) – Alexandra Persson (RP Sport Bartąg) 6:3 6:3

Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) – Alexandra Persson (RP Sport Bartąg) 6:7(5) 4:6

Kolejność

1 Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa)

2 Alexandra Persson (RP Sport Bartąg)

3 Weronika Kaczmarska (KT Break Watszawa)

de2

Strefa 1/3

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) – Daria Korkuć (RP Sport Bartąg) 4:6 1:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) – Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa) 6:7(5) 3:6

Daria Korkuć (RP Sport Bartąg) – Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa) 2:6 7:5 10:6

Strefa 4/6

Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk) – Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg) 6:0 6:0

Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk) – Alexandra Persson (RP Sport Bartąg) 3:6 3:6

Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg) – Alexandra Persson (RP Sport Bartąg) 0:6 0:6

Strefa 7/9

Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn) – Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 2:6 6:1 10:0

Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn) – Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 1:6 3:6

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) - Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 6:3 6:0

de5

Klasyfikacja końcowa

1 Daria Korkuć (RP Sport Bartąg)

2 Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa)

3 Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

4 Alexandra Persson (RP Sport Bartąg)

5 Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk)

6 Anastasiia Svirskaia (TT B&M Elbląg)

7 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

8 Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa)

9 Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn)

de4

Gra podwójna

Półfinały

Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk/Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) - Daria Korkuć /Alexandra Persson (RP Sport Bartąg) 6:1 7:5

Dominika Kurowska/Sylwia Lux (Budowlani Olsztyn) – Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa)/Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 4:6 2:6

Finał

Emilia Lidia Amerski (GAT Gdańsk/Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) - Maja Butkiewicz (St. TieBreak Warszawa)/Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 6:7(5) 6:4 11:9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn