Młodzież na krajowych kortach – Piotr Czaczkowski najlepszy w stolicy

Fot. ilustracja

W miniony weekend (7/8 lipca) skrzaty i młodzicy z Warmii i Mazur startowali w kilku imprezach krajowych. Spektakularny sukces odniósł w U14 Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda), który wygrał rywalizację singlistów w Warszawie. Dwa deble z odziałem naszych tenisistów (Amelia Ciesielczyk – RP Sport Bartąg i Piotr Kowalik – TT B&M Elbląg) znalazły się w półfinałach.

WTK Warszawa U14

Gra pojedyncza

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)

Ćwierćfinał

- Maciej Romanowski (TenisWil Warszawa) 6:4 6:3

Półfinał

- Leon Jednacz (Warszawianka) 6:3 6:3

Finał

- Wiktor Sasko (Fundacja Tennis Pro) 6:0 6:1

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Adrian Sypniewski (St.MatchPoint w Komorowie) 6:0 6:1

Ćwierćfinał

- Maksymilian Kozub (Mera warszawa) 3:6 2:6

OTK Wrocław U14

Gra pojedyncza

Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartąg)

II runda

- Julia Chodkowska (St. Morelowa Tennis Club Warszawa) 4:6 4:6

Gra podwójna

Amelia Ciesielczyk (RP Sport Bartąg)/Daria Lang (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

I runda

- Klaudia Owcarz (SKF KT Szczawno Zdrój)/Katarzyna Trocha (Krzycki Klub Sportowy Wrocław) 6:0 6:1

Półfinał

- Oliwia Orlińska(AZS AWF Wrocław)/Natalia Turczuk (Krzycki Klub Sportowy Wrocław) 4:6 2:6

OTK Radom U12

Gra pojedyncza

Piotr Kowalik (TT B&M Elblag)

II runda

- Szymon Nawrot (Advantege Bielsko Biała) 6:1 6:0

Ćwierćfinał

- Bartosz Miszczak (CŚT Pszczyna) 4:6 6:2 8:10

Gra podwójna

Piotr Kowalik (TT B&M Elblag)/Hubert Plenkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom)

I runda

- Alan jajko (Kujawsko-Pomorskie)/ Szymon Nawrot (Advantege Bielsko Biała) 6;1 6:3

Półfinał

- Filip Kosiński (SKF Szczawno Zdrój)/Maciej zarębski (Fundacja Tennis Pro) 1:6 6:7(2)

OTK Gdańsk U12

Gra pojedyncza

Jakub Wynimko (RP Sport Olsztyn)

I runda

- Michał Ostrowski (Start Wisła Toruń) 2:6 0:6

Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg)

I runda

- Tymon Litwic (GAT Gdańsk) 2:6 1:6)

Gra podwójna

Jakub Wynimko/Jakub Suchowiecki (RP Sport Bartąg)

I runda

- Konrad Marciniak (Mazowieckie)/Juliusz Stańczyk (Masters Łódź) 4:6 1:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn