Narodowy Dzień Tenisa w Elblągu – Na naukę nigdy nie jest za późno

Fot. MOSiR Elbląg

Szkoła Tenisa Squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Narodowy Dzień Tenisa w Elblągu. Impreza odbędzie się w niedzielę (9 września) od godz. 10:00 na kortach tenisowych na torze Kalbar przy ul. Agrykola. Święto popularnej dyscypliny jest okazja do realizacji ciekawych pomysłów

Kto z nas choć raz nie chciał jak Agnieszka Radwańska czy Łukasz Kubot zagrać na wielkiej tenisowej imprezie, przy blasku lamp, na korcie centralnym w obecności kilku tysięcy fanów? Dziś, dla wielu marzenia zapewne ciężkie do realizacji, ale warto pamiętać, że na naukę gry w tenisa nigdy nie jest za późno. Pierwszy krok w stronę wielkiej kariery można zrobić już w najbliższą niedzielę. A wszystko za sprawą Narodowego Dnia Tenisa, który zawita także do Elbląga. Tego dnia na miłośników tej pięknej dyscypliny sportu czeka sporo atrakcji i dobrej zabawy.

- Tenis jest doskonałą grą towarzyską, a jego ogromną zaletą jest fakt, że naukę gry w tenisa można rozpocząć dosłownie w każdym wieku - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Ponadto, tenis bardzo pozytywnie wpływa na naszą kondycję, samopoczucie oraz zdrowy styl życia. Oczywiście, im szybciej rozpoczniemy przygodę z tenisem tym większe szanse na lepsze wyniki w przyszłości. Dziś naukę gry w tenisa można rozpocząć już w wieku 4-5 lat.

I głównie z myślą o najmłodszych miłośnikach tenisa ziemnego Szkoła Tenisa Squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Narodowy Dzień Tenisa w Elblągu. W programie dwugodzinnej imprezy znajdą się gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych oraz nauka elementów gry w tenisa ziemnego. Niedzielne impreza odbędzie się na kortach toru łyżwiarsko-wrotkarskiego Kalbar przy ul. Agrykola, a jej początek zaplanowano na godz. 10:00. Wstęp jest wolny. Dobra zabawa gwarantowana.

Tekst i fot. MOSiR

n10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn