OTK Juniorów (U18) Olsztyn 2019 - Finał wewnętrzną sprawą Weroniki i Martyny

Fot. nadesłane

W Olsztynie na kortach UW-M odbył się Ogólnopolski Turniej PZT Juniorów (U18) organizowany przez W-MZT w nowej formule grupowo-pucharowej, w którym udział bierze max. 16 tenisistów rozlosowanych do grup 2-4 w zależności od zakwalifikowanych zawodników. Po dwóch z każdej grupy awansuje do ćwierćfinału. W finale Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) pokonała Martynę Szynkowską ( UKS RP Sport Bartąg) , a Filip Tatera (Budowlani) awansował do ćwierćfinału

Juniorki

Rozgrywki eliminacyjne

Grupa A

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg)

- Angelina Maniawska (TKT Tarnów) 6:1 6:2

- Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0

- Wiktoria Kuśmierz (KKT Wrocław) 6:0 6:0

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

- Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg) 0:6 0:6

- Angelina Maniawska (TKT Tarnów) 0:6 0:6

- Wiktoria Kuśmierz (KKT Wrocław) 6:0 6:0

Tabela

1 Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg)

2 Angelina Maniawska (TKT Tarnów)

3 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

4 Wiktoria Kuśmierz (KKT Wrocław)

Grupa B

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)

- Hanna Koczan (Promasters Szczecin) 6:1 6:1

- Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6:0 6:1

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 6:1 6:0

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

- Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) 0:6 1:6

- Hanna Koczan (Promasters Szczecin) 0:6 1:6

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 2:6 4:6

Tabela

1 Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)

2 Hanna Koczan (Promasters Szczecin)

3 Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

4 Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

Play off

o miejsce 1/2:

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) - Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg) 6:1 6:3

Kolejność w turnieju

1 Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)

2 Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Bartąg)

3 Angelina Maniawska (TKT Tarnów)

4 Hanna Koczan (Promasters Szczecin)

5 Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

6 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

7/8 Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

7/8 Wiktoria Kuśmierz (KKT Wrocław)

Juniorzy

Rozgrywki eliminacyjne

Grupa B

Maks Grygołowicz (warmińsko-mazurskie)

- Dariusz Kuczyński (STK Sopot) 6:7:6) 4:6

- Mateusz Klimek (GAT Gdańsk) 6:2 6:7(2) 6:10

- Aleksander Suchanowski (GAT Gdańsk) 0:6 0:6 vo

Tabela

1 Dariusz Kuczyński (STK Sopot

2 Mateusz Klimek (GAT Gdańsk)

3 Aleksander Suchanowski (GAT Gdańsk)

4 Maks Grygołowicz (warmińsko-mazurskie)

Grupa C

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Franciszek Krotowski (KKT Wrocław) 0:6 2:6

- Karol Kandefer (UKR Radość 90 Warszawa) 7:6 (5) 6:0

- Michał Dziedzic (STK Sopot) 1:6 2:6

Tabela

1 Franciszek Krotowski (KKT Wrocław)

2 Michał Dziedzic (STK Sopot)

3 Karol Kandefer (UKR Radość 90 Warszawa)

4 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

Grupa D

Filip Tatera ( Budowlani Olsztyn)

- Mateusz Gadzała (Toruń) 6:2 6:2

- Maksymilian Kopka (Atak Łódź) 6:4 6:3

- Bartosz Karbownik (KKT Wrocław) 3:6 3:6

Tabela

1 Bartosz Karbownik (KKT Wrocław)

2 Filip Tatera ( Budowlani Olsztyn)

3 Mateusz Gadzała (Toruń)

4 Maksymilian Kopka (Atak Łódź)

Play off

Ćwierćfinał

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) - Franciszek Krotowski (KKT Wrocław) 6:3 4:6 1:6

Kolejność w turnieju

1 Kacper Górecki (PKT Pobiedziska)

2 Dariusz Kuczyński (STK Sopot)

3/4 Bartosz Karbownik (KKT Wrocław)

3/4 Franciszek Krotowski (KKT Wrocław)

5/8 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

5/8 Mateusz Klimek (GAT Gdańsk)

5/8 Jakub Stankiewicz (MTC Warszawa)

5/8 Michał Dziedzic (STK Sopot)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn