OTK Super Seria Kadetek (U16) Grodzisk Mazowiecki – Dwa finały Oli Węgrzyn

Fot. nadesłane

W Ogólnopolskim Turniej Klasyfikacyjnym Kadetek (U16) z kategorii Super Seria w Grodzisku Mazowieckim reprezentowały nas dwie zawodniczki UKS RP Sport Bartąg: Amelia Ciesielczyk i Aleksandra Węgrzyn. Amelia odpadła w II rundzie singla i ćwierćfinale debla, natomiast Ola wystąpiła w finale gry pojedynczej, gdzie uległa Laurze Koralnik (Grodzisk) 2:6 3:6, zakwalifikowała się też do decydującej rozgrywki w deblu.

Wyniki

Gra pojedyncza kadetek U16

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

- wolny los

II runda

- Kornelia Ejsmont (Atri Wałbrzych) 6:0 6:2

III runda

- Zuzanna Witkowska (Advamtage Bielsko Biała) 7:6(5) 6:3

Ćwierćfinał

- Weronika Wolny (Warszawianka) 2:6 6:2 6:2

Półfinał

- Anastasia Bozova (AZS Łódź) 3:6 6:3 6:2

Finał

- Laura Koralnik (CKT Grodzisk Mazowiecki) 2:6 3:6

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport (Bartąg)

I runda

- wolny los

II runda

- Nikoletta Pytel (St. Morelowa Tennis Club Warszawa) 6:4 6:3

III runda

- Weronika Wolny (Warszawianka) 1:6 4:6

we8

Gra podwójna kadetek U16

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Bartąg)/Zuzanna Witkowska (Advantage Bielsko Biała)

I runda

- wolny los

Ćwierćfinał

- Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport (Bartąg)/Monika Stankiewicz (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

Półfinał

- Maja Bajorek (Krakowski KK Olsza)/Patrycja Niewiadomska (Advantage Bielsko Biała) 1:6 6:2 10:7

Finał

- Emilia Durska (Górnik Bytom)/Laura Koralnik (CKT Grodziak Mazowiecki) 6:7(2) 2:6

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport (Bartąg)/Monika Stankiewicz (GAT Gdańsk)

I runda

- Julia Cieśluk (Masters Radom)/Hania Jankowska (Idea Sport Toruń) 6:2 6:0

Ćwierćfinał

- Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Bartąg)/Zuzanna Witkowska (Advamtage Bielsko Biała) 2:6 2:6

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn