WKT 5 PZT (U12) Olsztyn 2019 - Pola Centkowska i Tomek Płocharczyk wygrali wszystko

Fot. nadesłane

Na kortach „Jodłowa” w Olsztynie odbył się w dniach 21/23 września Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (U12). Organizatorem imprezy był KS Budowlani, a rywalizacja z udziałem zawodników z całego kraju  przebiegała najpierw w grupach, później w systemie play off. Doskonale spisali się: Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) i Romasz Płocharczyk (Tennis Club) Mrągowo, którzy triumfowali zarówno w grze pojedynczej jak i deblach.

Gra pojedyncza skrzatek

Grupa A

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) – Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg) 7:5 6:2

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) – Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 7:5 6:2

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) – Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn) 6:2 6:1

Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg) - Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 7:5 6:1

Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg) - Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn) 6:0 6:0

Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) - Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn) 6:0 6:0

Kolejność

1 Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

2 Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg)

3 Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn)

4 Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn)

Grupa B

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) – Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:0 6:0

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) – Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) 6:0 6:0

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) – Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn) 6:0 6:1

Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) - Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) 6:1 6:1

Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) - Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn) 1:6 3:6

Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn) 0:6 0:6

Kolejność

1 Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

2 Anna Tunkiewicz (t Olsztyn)

3 Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg)

4 Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

deblisrtiifinalisrkisingla

Mecze o miejsca

o miejsce 1/2

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg) - Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:4

o miejsce 3/4

Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn) - Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg) 1:6 6:4 10:8

o miejsce 5/6

Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) - Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:0 6:6

o miejsce 7/8

Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn) - Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) 6:0 6:0

polacentkowska

Kolejność w turnieju

1 Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

2 Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

3 Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn)

4 Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg)

5 Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn)

6 Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg)

7 Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn)

8 Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

najlepszedeblistki

Turniej deblowy skrzatek

Półfinały

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)/Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) - Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)/Zuzanna Suchowiecka (UKS RP Sport Bartąg) 6:0 6:0

Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg)/Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) - Zuzanna Czubek (SetPoint Olsztyn)/Anna Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn) 6:1 6:2

Finał

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)/Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn) - Michalina Dziemianowicz (UKS RP Sport Bartąg)/Anna Wojewoda (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:0

wojewodaidzienidoiwcz

Gra pojedyncza skrzatów

Grupa A

Wojciech Penkalski (AT Braniewo) – Dominik Zejer (KR Jakubowo Olsztyn) 4:0 4:0

Wojciech Penkalski (AT Braniewo) – Michał Lemański (Start Wisła Toruń) 4:2 4:0

Dominik Zejer (KR Jakubowo Olsztyn) - Michał Lemański (Start Wisła Toruń) 3:5 4:1 10:7

Kolejność

1 Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

2 Dominik Zejer (KR Jakubowo Olsztyn)

3 Michał Lemański (Start Wisła Toruń)

Grupa B

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) – Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) 4:0 4:1

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Antoni Bilski (GAT Gdańsk) 4:2 4:0

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) – Stanisław Zarański 4:0 4:2

Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) - Antoni Bilski (GAT Gdańsk) 0:4 1:4

Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn) - Stanisław Zarański 2:4 2:4

Kolejność

1Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

2 Antoni Bilski (GAT Gdańsk)

3 Stanisław Zarański

4 Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)

Grupa C

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point) – Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski) 4:5 2:4

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point) – Antoni Bugaj (Budowlani Olsztyn) 4:1 4:0

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point) - Aleksander Stempień (SetPoint Olsztyn) 4:2 4:0

Antoni Bugaj (Budowlani Olsztyn) - Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski) 0:4 0:4

Antoni Bugaj (Budowlani Olsztyn) - Aleksander Stempień (SetPoint Olsztyn) 2:4 0:4

Aleksander Stempień (SetPoint Olsztyn) - Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski) 0:4 0:4

Kolejność

1 Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski)

2 Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point)

3 Aleksander Stempień (SetPoint Olsztyn)

4 Antoni Bugaj (Budowlani Olsztyn)

Grupa D

Olivier Wróbel (Budowlani Olsztyn) – Maciej Furman (Start Wisła Toruń) 1:4 0:4

Olivier Wróbel (Budowlani Olsztyn) – Mateusz Kas (STK Sopot) 1:4 0:4

Olivier Wróbel (Budowlani Olsztyn) – Bartłomiej Biedrzycki (Return Łomża) 4:2 5:4

Kolejność

1 Maciej Furman (Start Wisła Toruń)

2 Mateusz Kas (STK Sopot)

3 Olivier Wróbel (Budowlani Olsztyn)

4 Bartłomiej Biedrzycki (Return Łomża)

finaliscisingla

Play off

Ćwierćfinały

Wojciech Penkalski (AT Braniewo) - Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point) 2:4 4:1 10:5

Maciej Furman (Start Wisła Toruń) - Dominik Zejer (KR Jakubowo Olsztyn) 4:1 4:2

Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski) - Antoni Bilski (GAT Gdańsk) 5:4 1:4 10:8

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Mateusz Kas (STK Sopot) 4:0 5:4

Półfinały

Wojciech Penkalski (AT Braniewo) - Maciej Furman (Start Wisła Toruń) 4:5 5:4 10:6

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski) 4:0 4:0

Finał

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Wojciech Penkalski (AT Braniewo) 4:0 4:0

debliscizsedzia

Turniej deblowy skrzatów

I runda

Maciej Furman (Start Wisła Toruń) /Michał Lemański (Start Wisła Toruń) - Łukasz Łuczka (Winner Piotrków Trybunalski)/Dominik Zejer (KR Jakubowo Olsztyn) 5:3 4:2

Półfinały

Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)/Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) -

Maciej Furman (Start Wisła Toruń) /Michał Lemański (Start Wisła Toruń) 4:0 4:1

Antoni Bilski (GAT Gdańsk) /Mateusz Kas (STK Sopot) - Wojciech Penkalski (AT Braniewo) /Tymoteusz Wszołek (KT Pisz-Point) 4:2 4:0

Finał

Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)/Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) - Antoni Bilski (GAT Gdańsk) /Mateusz Kas (STK Sopot) 5:4 4:0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn