Młodzież w rozjazdach – Finały Amelii Ciesielczyk i Piotra Kowalika

Fot.ilustracja

W miniony weekend (2/4 listopada) tenisowa młodzież sekcji warmińsko-mazurskich startowała w turniejach krajowych. Największy sukces odniosła Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg), która dotarła do finały w OTK Młodziczek w Pabianicach. Z kolei Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) w OTK Młodzików w Trąbhach Małych tez zaliczył finał, tyle że w deblu grając z Janem Downarem (GAT Gdańsk).

OTK Młodziczek (U14) Pabianice

Gra pojedyncza

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Bartąg)

II runda

Milena Zając (SCT Pszczyna) 6:1 6:3

Ćwierćfinał

Nadia Kubiej (Promasters Szczecin) 6:2 6:3

Półfinał

Jagna Mańkowska (AZS Poznań) 6:3 6:2

Finał

Martyna Mackiewicz (GAT Gdańsk) 6:1 3:6 1:6

OTK Młodzików (U14) Polmed Cup Trąbki Małe

Gra pojedyncza

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)

I runda

Jakub Majewski (TT B&M Elbląg) 6:2 6:0

Ćwierćfinał

Bruno Kokot (KT Szczawno Zdrój) 0:6 0:6

Jakub Majewski (TT B&M Elbląg)

I runda

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg) 2:6 0:6

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

II runda

Antoni Małecki (TUKS LRO Trąbki Małe) 1:6 2:6

Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

II runda

Mateusz Lange (AZS Poznań) 0:6 0:6

piotrus

Gra podwójna

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)/Jan Nowacki (Legia Warszawa)

I runda

Bruno Kokot (KT Szczawno Zdrój)/Mateusz Lange (AZS Poznań) 0:6 1:6

Piotr Kowalik (TT Score Elbląg)/Jan Downar (GAT Gdańsk)

I runda

Odo Czapracki/Filip Makieła (Olimpia Poznań) 3:6 6:2 11:9

Półfinał

Olaf Wiśniewski (KT Szczawno Zdrój)/Maciej Zarębski (Fundacja Tenisowa Pro Piaseczno) 7:6(1) 6:3

Finał

Maksymilian Michał Uzarek/Leon Zaorski (TUKS LEO Trąbki Małe) 2:6 1:6

20190602 183832

OTK Skrzatów (U12) Grodzisk Mazowiecki

Gra pojedyncza

Pola Centkowska (UKS RP Sport Bartąg)

I runda

Zofia Sykus (Tie Break Warszawa) 3:6 4:6

Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

I runda

Maja Kwiatkowska (DeSki Warszawa) 6:4 6:2

II runda

Inka Wawrzkiewicz (STK Sopot) 0:6 0:6

WTK Kadetów (U16) Warszawa

Gra pojedyncza

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

Mikołaj Walkiewicz (Sporteum Warszawa) 6:3 6:0

II runda

Jan Maksymilian Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 3:6 5:7

ig5

Gra podwójna

Kajetan Ignaczewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Michał Grzegory (Ganador Sport Warszawa)

Półfinał

Leon Jednacz (Warszawianka)/Jakub Krawczyk (TenisWil Warszawa) 6:4 3:6 9:11

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn