OTK Skrzatów (U12) Braniewo 2019 – Warmia i Mazury w dalekim tle

Fot. at braniewo facebook

W Braniewie odbył się w miniony weekend (16/18 listopada) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny (w grupach). Z sześciu reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego zaledwie jeden – Igor Piotrowski zdołał z drugiego miejsca awansować do fazy play off, gdzie zresztą przegrał w ćwierćfinale. W deblu jedna rundę przeszli piszanie Antoni Łukaszewicz i Tymoteusz Wszołek, ale trafili na najsłabsza parę. Słowem próba sił naszych 12-latków wypadła kiepsko.

Eliminacje

Grupa A

Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo))

- Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno) 0:6 1:6

- Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów) 4:6 2:6

- Maciej Furman (Start Wisła Toruń) 1:6 1:6

Kolejność

1 Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno)

2 Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów)

3 Maciej Furman (Start Wisła Toruń)

4 Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

Grupa B

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

- Jan Kaczorowski (MKT Łódź) 2:6 1:6

- Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point) 6:3 5:7 10:4

- Natan Mossakowski (TAT Toruń) 6:4 2:6 10:7

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

- Jan Kaczorowski (MKT Łódź) 2:6 2:6

- Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 3:6 7:5 4:10

- Natan Mossakowski (TAT Toruń) 6:1 6:2

Kolejność

Jan Kaczorowski (MKT Łódź)

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

Natan Mossakowski (TAT Toruń)

Grupa C

Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point)

- Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) 0:6 2:6

- Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów) 1:6 0:6

- Jakub Drewa (AT Starogard) 6:7(5) 6:0 10:5

Kolejność

1 Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów)

2 Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok)

3 Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point)

4 Jakub Drewa (AT Starogard)

Grupa D

Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

- Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa) 5:7 2:6

- Dominik Zejer (KT Jakubowo Olsztyn) 6:0 6:2

- Jan Urbański (Okęcie Warszawa) 0:6 5:7

Dominik Zejer (KT Jakubowo)

- Wojciech Penkalski (AT Braniewo) 0:6 2:6

- Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa) 0:6 0:6

- Jan Urbański (Okęcie Warszawa) 1:6 1:6

Kolejność

1 Jan Urbański (Okęcie Warszawa)

2 Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)

3 Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

4 Dominik Zejer (KT Jakubowo)

Ćwierćfinały

- Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno) - Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa) 6:2 6:1

- Jan Urbański (Okęcie Warszawa) - Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów) 6:0 6:1

- Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów) - Igor Piotrowski (TT Score Elbląg) 6:1 6:2

- Jan Kaczorowski (MKT Łódź) - Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok) 6:4 6:4

Półfinały

- Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno) - Jan Urbański (Okęcie Warszawa) 6:4 6:4

- Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów) - Jan Kaczorowski (MKT Łódź) 1:6 6:4 14:12

Finał

- Patryk Kowal (Sport Klub Kryspinów) - Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów) 4:6 7:6(5) 10:6

Klasyfikacja

1 Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów)

2 Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno)

3/4 Jan Kaczorowski (MKT Łódź)

3/4 Jan Urbański (Okęcie Warszawa)

5/8 Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)

5/8 Piotr Sadłowski (AT Dzikiewicz Białystok)

5/8 Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)

5/8 Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów)

9/12 Maciej Furman (Start Wisła Toruń)

9/12 Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

9/12 Antoni Łukaszewicz (KT Pisz Point)

9/12 Wojciech Penkalski (AT Braniewo)

13/16 Natan Mossakowski (TAT Toruń)

13/16 Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

13/16 Jakub Drewa (AT Starogard)

13/16 Dominik Zejer (KT Jakubowo Olsztyn)

Gra podwójna

Wojciech Penkalski (AT Braniewo) /Maciej Furman (Start Wisła Toruń)

I runda

Jan Kaczorowski (MKT Łódź)/Patryk Kowal (Sport klub Kryspinów) 6:3 2:6 8:10

Igor Piotrowski (TT Score Elbląg)/Tomasz Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo)

I runda

Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)/Jan Urbański (Okęcie Warszawa) 5:7 3:6

Antoni Łukaszewicz/Tymoteusz Wszołek (KT Pisz Point)

I runda

Dominik Zejer (KT Jakubowo Olsztyn)/Jakub Drewa (AT Starogard) 4:6 6:4 10:8

Półfinał

Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno)/Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów) 2:6 4:6

Finał

Maksymilian Kwiatkowski (DeSki Warszawa)/Jan Urbański (Okęcie Warszawa) - Piotr Kluj (St. R. Godlewski Deszczno)/Szymon Podczaszy (Sport Klub Kryspinów) 6:1 6:2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn