VOLVO TRIATHLON SERIES BRODNICA 2014 – Damian Tomaszewski na podium

Mimo konkurencyjnej imprezy w Ełku (Mistrzostwa Polski) impreza Volvo Triathlon Series w Brodnicy też cieszyła się ogromnym powodzeniem. Do rywalizacji przystąpiło prawie 300 śmiałków, w tym spora grupa zawodników z Warmii i Mazur. Doskonale spisał się elblążaninDamian Tomaszewski, który zajął w klasyfikacji open trzecie miejsce. Stanisław Gierasimczyk z Morąga był również trzeci, ale w kategorii M4.

Na podium stanęli również Ryszard Biernat (Dywity) w M5 i Piotr Tomaszewski (Elbląg) w M6. Obaj zajęli trzecie lokaty.

Wyniki Open Dystans: 950m-45km-10,55km

1 GOLINIEWSKI JAKUB CZĘSTOCHOWA KOLARSKI.EU TEAM      POLSKA 1993 M1 1 02:01:49        

2 DEC JAKUB GOLENIÓW TRIATHLON SERIES TEAM/HANZA        POLSKA 1988 M1 2 02:05:02        

3 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG COMPLEXSPORTS PRO TEAM POLSKA 1993M1 3 02:07:14

4 PETELSKI MATEUSZ GDAŃSK POLSKA 1986 M1 4 02:07:43

5 KALINOWSKI PIOTR WŁOCŁAWEK LEKARSKA GRUPA KOLARSKA POLSKA 1973 M3 02:08:54  

6 SOWIOSKI PAWEŁ WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU POLSKA 1984 M2 1 02:09:50

7 ŁACHUT WOJCIECH MODŁA TRIATHLON SERIES TEAM POLSKA 1978 M2 2 02:10:11

8 LEWANDOWSKI MACIEJ GDYNIA POLSKA 1986 M1 5 02:11:11

9 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG COMPLEXSPORTS PRO TEAM POLSKA 1994 M1 6 02:12:54

10 PIETRYKA GRZEGORZ ROGÓŹNO ZK NR 2 GRUDZIĄDZ POLSKA 1983 M2 3 02:13:06

11 KORD RADOSŁAW BARCZEWO POLSKA 1985 M1 7 02:13:47

13 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG MBOO TEAM POLSKA 1978 M2 4 02:14:46

32 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POLSKA 1975 M2 16 02:21:00

36 SIECIŃSKI EMILIAN SUSZ POLSKA 1991 M1 12 02:22:07

42 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG/ TRI T. TEAM POLSKA 1990 M1 13 02:22:54           

48 KACA KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M2 26 02:24:33

49 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1979 M2 27 02:25:34

52 SOBUCKI JACEK SUSZUKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M3 9 02:26:27    

53 SARNOWSKI ZBIGNIEW SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M3 10 02:26:27

62 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN CK TIM LIDZBARK WARM POLSKA 1975 M2 34 02:27:45

77 MĄDRY WOJCIECH OLSZTYN DIESEL TEAM POLSKA 1980 M2 42 02:30:40

84 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AUDYTING.COM.PL POLSKA 1971 M3 15 02:32:03

88 GIERASIMCZYK STANISŁAW MORĄG TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB POLSKA 1959 M4 3 02:32:43           

89 BIEŃKOWSKI PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1985 M1 21 02:32:59

98 ZDROJEWSKI KRZYSZTOF SUSZ       UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M3 20 02:34:20

120 TARASIEWICZ IRENEUSZ WÓJTOWO TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB POLSKA 1959 M4 4 02:37:34

124 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M3 27 02:37:50

125 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO POLSKA 1975 M2 62 02:37:59

137 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL POLSKA 1972 M3 31 02:40:25

139 SIECIŃSKI LESZEK SUSZ POLSKA 1963 M4 7 02:40:37

142 SZCZEGIELNIAK GRZEGORZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1984 M2 70 02:41:29

144 MARKUSZEWSKI WALDEMAR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M3 33 02:41:47

155 KORD BOGDAN BARCZEWO POLSKA 1958 M4 9 02:43:31

164 LANGOWSKI PIOTR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M3 40 02:44:53

178 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ POLSKA 1977 M2 88 02:48:56

183DZIEMIAN KAROL ŁUPSTYCH POLSKA 1973 M3 47 00:59:47 (224) 02:49:39

202 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO BULLS DZIAŁDOWO POLSKA 1983 M2 99 02:54:37

204 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN    THE ZOHANS POLSKA 1979 M2 100 02:54:48

223 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA POLSKA 1971 M3 53 03:00:07

226 IWANOW BARTOSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1985 M1 38 03:01:07

228 PROKOPCZUK PAWEŁ KOLNO K. RESZLA GOODLUCKCLUB POLSKA 1980 M2 111 03:01:16    

235 BIERNAT RYSZARD DYWITY POLSKA 1954 M5 3 03:06:54

242 KACZMAR KRZYSZTOF LUBAWA POLSKA 1973 M3 56 03:07:59 232

246 WACŁAWSKA-MATYJASIK AGATA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1982 K2 9 03:09:29

249 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG/ TRI T. TEAM POLSKA 1968 M3 60 03:11:29           

254 DOMŻALSKI ŁUKASZ OLSZTYN PROTEA TEAM POLSKA 1988 M1 40 03:13:12

256 MIŁOWSKI TADEUSZ DYWITY POLSKA 1973 M3 62 03:13:59

265 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 M1 42 03:17:52

267 BRZOSKA JAKUB ROOKIE BULLS DZIAŁDOWO POLSKA 1996 M1 43 03:19:57

           

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn