Garmin Iron Triathlon Ślesin 2018 – Elblążanie oblegali podium

Fot. nadesłane

W niedzielę (3 czerwca) ponad 700 triathlonistów zjawiło się w Ślesinie, gdzie rozegrano imprezę cyklu Garmin Iron. Rywalizowano na dwóch dystansach: 1/8 i 1/4 Iron. W supersprincie wystartowała liczna grupa zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, głównie z Elbląga. Marta Maksymiuk była druga wśród pan i zwyciężyła w K30. W open dwóch mieszkańców tego miasta zmieściło się w czołowej dziesiątce..

Dziewiąte miejsce (trzecie w kat. M18) zajął Karol Kozak, tuż za nim finiszował Piotr Różalski – również trzeci w grupie wiekowej M30. Inni stawali też na podium w swoich kategoriach. Zwycięstwa odnieśli: Arkadiusz Podhorodecki (Elbląg) w M50 i Justyna Glaubert (Elbląg) w K14. Drugie lokaty wywalczyli: Franciszek Zmyślony (Elbląg) w M16 i Weronika Żbikowska (Elbląg) w K16. Trzeci w kat. M16 był Miłosz Matusiak (Elbląg) w M16.

Na dłuższym dystansie 16 miejsce w open zajął Pawel Mazur (Susz) – trzeci w kat. M25, natomiast Kinga Lorek (Elbląg) była trzecia w K18.

Dystans 1/8 Iron (0,475-22,5-5,275)

1 PIKORSKI DOMINIK ZABRZE 3WATERS, OLSH POL 1993 M20 1 1 00:06:55 (6) 00:02:02 00:33:43 (3) 00:00:46 00:17:09 (3) 01:00:35 1

2 FALBOGOWSKI MACIEJ POZNAŃ UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POPLOLNEZ, BEN1A9T9U9RAL, RMED1F8ITNESS 1 1 00:06:24 (1) 00:01:48 00:34:25 (16) 00:00:46 00:17:15 (5) 01:00:38 2

3 NAWRACAJ MICHAŁ JAWOR AJAN IRON TEAM JAWOR POL 1986 M30 1 1 00:07:33 (16) 00:02:04 00:33:36 (2) 00:00:42 00:17:18 (6) 01:01:13 3

4 MARKIEWICZ MARCEL POZNAŃ KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POL 2000 M18 2 1 00:07:29 (12) 00:01:46 00:34:40 (22) 00:00:44 00:17:13 (4) 01:01:52 4

5 KUREK PIOTR KICIN-ŚLESIN BUDMIX BUDMIX - ŚLESIN POL 1981 M30 2 1 00:07:34 (17) 00:01:40 00:34:35 (21) 00:00:42 00:17:59 (9) 01:02:30 5

6 ZALEWSKI IGOR WŁOCŁAWEK TRIATHLON CLUB WROCŁAW POL 1993 M20 2 1 00:06:41 (4) 00:02:24 00:35:41 (46) 00:00:40 00:17:05 (2) 01:02:31 6

.................................................

9 KOZAK KAROL ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 2000 M18 3 1 00:07:53 (19) 00:02:12 00:33:21 (1) 00:00:48 00:18:30 (14) 01:02:44 9

10 RÓŻALSKI PIOTR ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 M30 3 1 00:07:27 (11) 00:02:07 00:33:57 (6) 00:00:52 00:18:32 (15) 01:02:55 10

20 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN KRISSCOACHING.PL POL 1980 M30 11 1 00:08:26 (45) 00:02:24 00:34:12 (13) 00:01:02 00:19:52 (35) 01:05:56 20

33 WINCZEWSKI MACIEJ MARZĘCINO MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2000 M18 5 1 00:07:13 (8) 00:02:15 00:36:41 (63) 00:00:46 00:19:36 (29) 01:07:31 33

39 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1986 M30 19 1 00:09:24 (92) 00:02:27 00:36:12 (58) 00:01:04 00:19:28 (26) 01:08:35 39

45 MAKSYMIUK MARTA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1988 K30 1 1 00:08:41 (58) 00:02:24 00:37:34 (79) 00:00:59 00:19:51 (34) 01:09:29 2

46 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1977 M40 8 1 00:10:19 (133) 00:02:38 00:35:40 (45) 00:02:01 00:19:05 (23) 01:09:43 44

47 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1975 M40 9 1 00:08:13 (36) 00:02:55 00:36:10 (56) 00:01:01 00:21:32 (69) 01:09:51 45

51 CHALUPA LESZEK ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 M40 11 1 00:09:26 (93) 00:02:54 00:35:25 (36) 00:00:58 00:22:04 (84) 01:10:47 49

52 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1991 M20 10 1 00:10:39 (150) 00:02:26 00:36:06 (53) 00:01:19 00:20:08 (40) 01:10:53 50

54 PODHORODECKI ARKADIUSZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1967 M50 1 1 00:09:31 (98) 00:02:33 00:35:37 (44) 00:01:06 00:22:18 (92) 01:11:05 52

58 ZMYŚLONY FRANCISZEK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 2 1 00:08:25 (44) 00:02:44 00:38:53 (109) 00:01:07 00:20:15 (44) 01:11:24 56

71 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ KTS IRONMAN KWIDZYN POL 1973 M40 19 1 00:09:19 (86) 00:02:49 00:35:37 (43) 00:01:04 00:23:20 (124) 01:12:09 67

89 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1974 M40 28 1 00:10:47 (155) 00:02:50 00:37:52 (84) 00:01:02 00:21:55 (76) 01:14:26 83

90 MAZUREK ARKADIUSZ ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1968 M50 4 1 00:12:29 (226) 00:03:29 00:36:10 (56) 00:01:40 00:20:51 (55) 01:14:39 84

91 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40 29 1 00:09:30 (97) 00:03:05 00:38:33 (98) 00:01:12 00:22:24 (93) 01:14:44 85

94 GLAUBERT WERONIKA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2000 K18 2 1 00:08:14 (38) 00:02:14 00:41:44 (178) 00:00:52 00:21:56 (78) 01:15:00 7

97 MATUSIAK MIŁOSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 3 1 00:08:41 (58) 00:02:29 00:38:56 (111) 00:01:09 00:24:01 (148) 01:15:16 89

99 SZNAZA TADEUSZ ELBLĄG SKS EL AKTYWNI POL 1959 M50 6 1 00:09:56 (119) 00:03:55 00:38:21 (95) 00:01:53 00:21:21 (66) 01:15:26 91

102 SARNOWSKI ZBYSZEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 31 1 00:10:31 (143) 00:02:50 00:38:25 (97) 00:01:02 00:23:09 (115) 01:15:57 94

119 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1968 M50 10 1 00:09:08 (76) 00:02:54 00:40:09 (146) 00:01:35 00:23:41 (137) 01:17:27 109

124 MIRZAŁEK PIOTR ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM TRAWERS POL 1978 M40 40 1 00:11:26 (185) 00:03:26 00:38:42 (102) 00:01:31 00:22:51 (105) 01:17:56 114

133 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K30 4 1 00:10:42 (152) 01:18:40 12

168 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40 6 1 00:09:50 (115) 00:03:30 00:43:36 (212) 00:01:10 00:23:46 (138) 01:21:52 20

185 GLAUBERT ROBERT ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1975 M40 54 1 00:11:16 (178) 00:03:14 00:44:24 (223) 00:01:17 00:23:30 (130) 01:23:41 163

189 ŻBIKOWSKA WERONIKA ELBLĄG 2 MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 K16 2 1 00:08:38 (55) 00:02:51 00:45:08 (230) 00:00:57 00:26:43 (205) 01:24:17 25

195 LIZAK WŁODZIMIERZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1963 M50 17 1 00:12:11 (212) 00:05:07 00:41:40 (175) 00:01:34 00:24:46 (170) 01:25:18 170

206 CECHOWSKA KATARZYNA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT POL 1973 K40 7 1 00:12:35 (231) 00:03:36 00:43:28 (208) 00:01:46 00:24:57 (177) 01:26:22 27

214 ZIEMIŃSKA MAGDALENA ELBLĄG POL 1978 K40 9 1 00:11:05 (172) 00:04:11 00:43:30 (210) 00:01:32 00:27:15 (218) 01:27:33 30

221 ŻBIKOWSKA ZUZANNA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2003 K0 1 00:10:08 (129) 00:02:53 00:46:55 (248) 00:00:52 00:27:35 (226) 01:28:23 34

260 GLAUBERT JUSTYNA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1976 K40 14 1 00:14:35 (270) 00:04:00 00:50:49 (267) 00:01:50 00:25:02 (179) 01:36:16 47

281 MALTCEV SERGEI ELBLAG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM UNICUP POL 1970 M40 77 1 00:11:20 (181) 00:04:13 00:26:49 (208) 02:09:17 223

Dystans 1/4 (0,95-45-10,55)

1 BODNAR MACIEJ WARSZAWA MBC TEAM POL 1994 M18 1 00:00:01 00:11:37 (2) 00:01:56 01:05:08 (3) 00:00:43 00:37:08 (2) 01:56:32 1

2 TYCZYŃSKI JACEK GŁOGÓW TRINERGY U JĘDRUSIA TRICLUB POL 1996 M18 2 00:00:01 00:11:57 (6) 00:01:53 01:06:28 (6) 00:00:53 00:36:26 (1) 01:57:37 2

3 GIECEWICZ NORBERT SZCZECIN IRONMAN C/S POLSKA TRICARBON.PL POL 1990 M25 1 00:00:02 00:11:55 (5) 00:01:56 01:04:53 (1) 00:00:58 00:38:49 (4) 01:58:31 3

4 WILKOWIECKI ROBERT TWARDOGÓRA GVT BMC AZS-AWF KATOWICE POL 1994 M18 3 00:00:01 00:11:50 (4) 00:02:01 01:07:13 (9) 00:00:49 00:37:36 (3) 01:59:29 4

5 MAJCHRZAK MICHAŁ NOWY LUBOSZ TGV CLUB POL 1985 M30 1 00:00:16 00:13:08 (14) 00:02:19 01:04:55 (2) 00:00:54 00:39:53 (6) 02:01:09 5

6 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, NEW BALANCE, TRICENTRPEO, LVELO7, R1O9N83 WHEELMS,3 L5ABOSPO1RT 00:00:02 00:11:39 (3) 00:01:58 01:07:52 (21) 00:01:24 00:39:43 (5) 02:02:36 6

.........................................................

16 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1989 M25 3 00:00:13 00:13:35 (20) 00:02:36 01:09:53 (38) 00:01:21 00:41:18 (14) 02:08:43 16

27 PUCH ROBERT ELBLĄG LABOSPORT TEAM POL 1975 M40 6 00:00:46 00:15:15 (54) 00:02:31 01:07:39 (16) 00:01:07 00:45:26 (58) 02:11:58 26

36 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 11 00:00:13 00:13:50 (24) 00:02:51 01:10:18 (44) 00:01:15 00:44:51 (51) 02:13:05 35

87 JASZUK JAROSŁAW ELBLĄG POL 1987 M30 13 00:01:08 00:16:34 (129) 00:03:03 01:14:47 (114) 00:01:23 00:46:50 (79) 02:22:37 84

189 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POL 1969 M45 25 00:01:24 00:18:23 (237) 00:03:40 01:15:44 (143) 00:02:09 00:55:17 (252) 02:35:13 177

200 LOREK KINGA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1998 K18 3 00:00:32 00:14:15 (26) 00:02:15 01:25:06 (322) 00:01:10 00:53:40 (220) 02:36:26 13

203 MENDELEWSKI ARTUR PASŁĘK POL 1971 M45 28 00:02:47 00:19:13 (278) 00:03:14 01:17:05 (173) 00:01:21 00:55:53 (260) 02:36:46 190

235 ZALEWSKI JAROSŁAW ELBLAG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1986 M30 30 00:01:46 00:16:42 (136) 00:03:34 01:21:09 (258) 00:01:26 00:56:52 (278) 02:39:43 218

258 WIECH ROMAN OLSZTYN POL 1970 M45 38 00:01:03 00:15:26 (65) 00:03:20 01:17:37 (189) 00:01:21 01:04:07 (375) 02:41:51 239

352 WIECH EWA OLSZTYN POL 1970 K45 5 00:04:20 00:22:06 (381) 00:03:36 01:31:20 (382) 00:01:43 00:57:13 (285) 02:56:14 33

408 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1983 K35 8 00:04:07 00:23:35 (412) 00:03:58 01:36:40 (411) 00:01:10 01:04:34 (380) 03:09:57 40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn