Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 – Gospodarze udowodnili swe sportowe zacięcie

Fot. maratomania (ilustarcja)

Po Ślesinie i Płocku przeszedł czas na Elbląg. W niedzielę (17 czerwca) właśnie w tym chyba najbardziej usportowionym mieście w województwie warmińsko-mazurskim odbył się Garmin Iron Triathlon, w którym uczestnicy rywalizowali na trzech dystansach, mogli wziąć udział w sztafetach, nie zabrakło ciekawych propozycji dla dzieci i młodzieży.

Umiejscowienie miasteczka triathlonowego nad rzeką okazało się bardzo atrakcyjne również dla kibiców, którzy mogli swobodnie śledzić walkę na trasie. A emocji nie brakowało i to w każdej konkurencji. Gospodarze zaakcentowali swoja obecność miejscami na podium w klasyfikacjach open w wyścigach indywidualnych W „połówce” Iron wśród pań najszybsza okazała się Marta Maksymiuk. Grzegorz Jarecki zajął drugie miejsce, podobnie jak w w supesrprincie (1/8 Iron) Tomasz Maksymowicz.

W swoich kategoriach zwyciężali: w połówce: Grzegorz Jarecki M18, Marta Maksymiuk K30, w ćwiartce: Grzegorz Lange (Gołdap) M40, Ewa Wiech (Olsztyn) K45, Janusz Brzyski M70, w 1/8 Iron: Piotr Witkowski (Kętrzyn) M40, Francisazek Zmyślony (Elbląg) M16, Franciszek Podhorodecki (Elbląg) M50, Weronika Glaubert (Elbląg) K18, Agnieszka Rękawik (Elbląg) K50, Weronika Żbikowska (Elbląg) K16.. Miejsc na podium było w sumie ponad trzydzieści, co najlepiej świadczy o możliwościach sportowych elblążan i mieszkańców regionu.

Wyniki

1/2 Iron

1 Ławicki Marcin MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 1 1 00:25:57 (1) 00:04:06 (69) 02:11:31 (1) 00:02:06 (1) 01:27:07 (1) 04:10:47

2 Jarecki Grzegorz TeamKaraś M18 1 2 00:31:18 (9) 00:02:38 (19) 02:16:24 (3) 00:02:22 (2) 01:31:00 (4) 04:23:42

3 Olejnik Michał rowertour.com rowertour M30 2 3 00:34:44 (26) 00:03:48 (62) 02:15:39 (2) 00:02:35 (5) 01:30:09 (3) 04:26:55

4 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team/GLKS Żelazna Świdnica M40 1 4 00:29:29 (4) 00:02:16 (6) 02:21:52 (5) 00:02:44 (9) 01:33:35 (7) 04:29:56

5 Różalski Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team M30 3 5 00:28:42 (3) 00:02:01 (1) 02:22:39 (6) 00:02:38 (8) 01:36:37 (8) 04:32:37

6 Żydkiewicz Sylwester 1970 biegacz nowosolna 1970 M40 2 6 00:31:08 (8) 00:02:56 (27) 02:28:29 (15) 00:02:55 (14) 01:29:05 (2) 04:34:33

........................

12 Mądry Wojciech   Olsztyn Neon Team M30 5 12 00:32:56 (19) 00:02:38 (18) 02:29:46 (16) 00:03:35 (51) 01:39:51 (12) 04:48:46

19 Siekierski Mateusz Marek Gołdap Nadaktywni Białystok M18 4 19 00:31:04 (7) 00:02:54 (25) 02:41:35 (39) 00:02:45 (10) 01:40:04 (13) 04:58:22

20 Otłowski Grzegorz ETT Elbląg Triathlon Team M30 9 20 00:37:08 (44) 00:02:07 (2) 02:36:01 (24) 00:02:46 (12) 01:40:30 (14) 04:58:32

25 Kuskowski Marek IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 11 25 00:38:37 (57) 00:02:29 (12) 02:37:49 (29) 00:03:15 (32) 01:43:07 (21) 05:05:17

29 Jaszuk Jarosław Elbląg   M30 10 28 00:37:13 (46) 00:03:01 (32) 02:42:06 (41) 00:02:45 (11) 01:46:58 (26) 05:12:03

34 Banka Arkadiusz Elbląg Ojcowa Wola Running M40 17 34 00:39:44 (64) 00:03:17 (44) 02:38:05 (30) 00:03:34 (50) 01:49:53 (33) 05:14:33

37 Guzowski Jacek Elbląg M30 15 37 00:41:46 (75) 00:06:13 (87) 02:46:48 (57) 00:03:31 (47) 01:40:42 (16) 05:19:00

39 Rokicki Leszek ETT Elbląg Triathlon Team M40 19 39 00:39:42 (63) 00:03:03 (34) 02:42:04 (40) 00:04:03 (68) 01:52:54 (39) 05:21:46

41 Stemporzecki Tomasz Elbląg M40 20 41 00:39:49 (66) 00:03:23 (48) 02:34:52 (22) 00:03:26 (42) 02:01:07 (52) 05:22:37

42 Maksymiuk Marta ETT-Elbląg Triathlon Team K30 1 1 00:34:56 (27) 00:02:08 (3) 02:46:32 (56) 00:03:09 (25) 01:55:59 (47) 05:22:44

52 Walencik Grzegorz Elbląg Nordea Triathlon Team keepMoving.pl M30 22 51 00:36:24 (40) 00:04:15 (73) 03:00:34 (78) 00:03:50 (61) 01:49:35 (30) 05:34:38

58 Kozłowski Bogdan Dywity Najmowicz Triathlon M40 25 57 00:38:01 (50) 00:04:17 (74) 02:50:21 (65) 00:04:46 (78) 02:01:01 (51) 05:38:26

63 Hońko Przemysław Elbląg   Sportevo M30 25 62 00:36:20 (38) 00:03:15 (42) 02:42:40 (43) 00:03:08 (24) 02:18:34 (73) 05:43:57

67 Śmieciński Krzysztof Olsztyn Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 29 66 00:39:47 (65) 00:04:31 (80) 02:45:41 (53) 00:03:32 (48) 02:16:37 (72) 05:50:08

69 Walesiak Mikołaj Susz UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 31 68 00:38:47 (58) 00:03:48 (63) 02:40:00 (33) 00:03:41 (56) 02:24:49 (78) 05:51:05

73 Szymański Piotr Team Karaś M30 29 72 00:41:44 (74) 00:05:47 (85) 02:55:51 (73) 00:06:22 (86) 02:18:43 (74) 06:08:27

80 Ciszak Dominik   Elbląg M18 12 79 00:44:32 (83) 00:03:26 (50) 02:58:17 (76) 00:04:27 (75) 02:29:23 (82) 06:20:05

19396914 1436271636429741 4771320648692326524 n

1/4 Iron

1 BREMBOR TOMASZ CHORZÓW GVT BMC AZS-AWF KATOWICE POL 1994 M18 1 10:59:31 00:11:27 (2) 00:01:33 01:03:47 (1) 00:01:45 00:39:10 (1) 01:57:42 1

2 BODNAR MACIEJ WARSZAWA MBC TEAM POL 1994 M18 2 10:59:31 00:11:52 (3) 00:01:35 01:06:13 (3) 00:01:49 00:39:51 (2) 02:01:20 2

3 MITRUŚ PAWEŁ WARSZAWA NEON TEAM POL 1992 M25 1 10:59:31 00:14:20 (9) 00:01:51 01:05:15 (2) 00:02:01 00:41:05 (3) 02:04:32 3

4 SZYMCZAK JANUSZ WARSZAWA TRIWAWA POL 1986 M30 1 10:59:31 00:15:54 (22) 00:02:22 01:08:48 (4) 00:02:20 00:43:14 (5) 02:12:39 4

5 JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA WROCŁAW GVT BMC AZS-AWF KATOWICE POL 1991 K25 1 10:59:31 00:13:47 (6) 00:01:45 01:14:55 (33) 00:01:54 00:41:31 (4) 02:13:52 1

6 TWAROWSKI MICHAL STRASZYN TRISPACE JEPPESEN POL 1973 M45 1 10:59:31 00:15:57 (26) 00:02:09 01:09:51 (5) 00:02:22 00:43:47 (6) 02:14:06 5

...................................

8 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP SAM DLA SIEBIE TRENEREM :-P POL 1978 M40 1 10:59:31 00:16:26 (38) 00:02:21 01:12:49 (10) 00:02:10 00:44:15 (9) 02:18:01 7

13 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG POL 1978 M40 4 10:59:31 00:14:58 (14) 00:02:18 01:11:17 (6) 00:02:38 00:49:19 (40) 02:20:30 12

15 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POL 1975 M40 5 10:59:31 00:16:54 (41) 00:02:27 01:12:03 (8) 00:02:26 00:47:12 (27) 02:21:02 14

20 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) POL 1980 M35 6 10:59:31 00:18:35 (82) 00:02:09 01:13:41 (17) 00:02:21 00:45:49 (19) 02:24:35 19

22 BADYSZ ARTUR ELBLĄG/PIASTÓW BADIFICO ARTUR BADYSZ BADIFICO ARTUR BADYSPZOL 1973 M45 2 10:59:31 00:16:23 (37) 00:03:41 01:16:25 (49) 00:03:12 00:45:07 (14) 02:24:48 21

39 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1986 M30 2 10:59:31 00:17:59 (66) 00:02:44 01:20:13 (80) 00:02:28 00:47:12 (28) 02:30:36 36

41 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG POL 1993 M25 4 10:59:31 00:15:55 (25) 00:02:31 01:15:39 (40) 00:02:17 00:54:40 (91) 02:31:02 38

43 JAKUBOWSKI KUBA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1990 M25 5 10:59:31 00:18:19 (75) 00:02:58 01:17:44 (60) 00:02:37 00:49:40 (43) 02:31:18 40

44 KLUCZYK ARTUR ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1994 M18 3 10:59:31 00:15:54 (22) 00:02:30 01:16:58 (54) 00:02:22 00:53:40 (84) 02:31:24 41

48 ŚWIATKOWSKI ROBERT ELBLAG POL 1974 M40 12 10:59:31 00:15:46 (18) 00:02:39 01:19:47 (77) 00:02:47 00:50:47 (55) 02:31:46 45

59 CZERNIEL PIOTR ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1986 M30 3 10:59:31 00:14:32 (12) 00:02:30 01:22:07 (97) 00:02:34 00:52:03 (66) 02:33:46 56

60 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ KTS IRONMAN KWIDZYN POL 1973 M45 8 10:59:31 01:14:40 (32) 00:02:31 00:54:55 (94) 02:33:53 57

62 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ ELBLĄG TEAM KARAŚ POL 1980 M35 16 10:59:31 00:17:05 (46) 00:03:42 01:13:48 (20) 00:02:38 00:57:09 (117) 02:34:22 59

65 ELMINOWSKI WOJCIECH ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1962 M55 3 10:59:31 00:17:22 (52) 00:03:24 01:18:57 (70) 00:02:50 00:52:54 (75) 02:35:27 62

66 KŁUBA SŁAWOMIR SUSZ POL 1990 M25 8 10:59:31 00:19:08 (92) 00:02:45 01:22:46 (103) 00:02:56 00:48:16 (34) 02:35:51 63

69 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK SBR TEAM EŁK POL 1977 M40 15 10:59:31 00:19:11 (94) 00:02:39 01:21:33 (93) 00:03:09 00:50:05 (50) 02:36:37 65

71 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG T. TEAM POL 1990 M25 9 10:59:31 00:19:56 (116) 00:02:17 01:19:56 (78) 00:02:15 00:52:50 (73) 02:37:14 67

76 LOREK KINGA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1998 K18 2 10:59:31 00:15:15 (15) 00:01:54 01:26:06 (137) 00:02:17 00:52:15 (69) 02:37:47 5

79 SZNAZA TADEUSZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1959 M55 4 10:59:31 00:17:58 (65) 00:03:33 01:23:11 (107) 00:03:38 00:50:18 (51) 02:38:38 74

80 ROBAK PIOTR KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN / MKS TRUSO ELBLĄG POL 1986 M30 6 10:59:31 00:14:47 (13) 00:02:31 01:21:31 (91) 00:02:53 00:57:16 (118) 02:38:58 75

81 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1974 M40 18 10:59:31 00:20:59 (147) 00:02:20 01:18:39 (66) 00:02:29 00:54:53 (93) 02:39:20 76

84 ZALEWSKI JAROSŁAW ELBLAG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1986 M30 7 10:59:31 00:18:10 (70) 00:03:11 01:22:23 (101) 00:02:50 00:53:40 (83) 02:40:14 79

85 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1976 M40 20 10:59:31 00:19:08 (92) 00:04:19 01:21:22 (90) 00:04:13 00:51:38 (62) 02:40:40 80

87 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK KRAM POL 1984 M30 8 10:59:31 00:20:41 (138) 00:02:56 01:18:56 (69) 00:03:08 00:55:19 (99) 02:41:00 82

90 SANECKI PIOTR PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POL 1987 M30 9 10:59:31 00:20:27 (129) 00:03:57 01:26:04 (136) 00:02:36 00:48:28 (36) 02:41:32 84

91 RÓŻAŃSKI KAMIL ELBLĄG 3GRAVITY POL 1985 M30 10 10:59:31 00:17:19 (51) 00:03:26 01:14:12 (25) 00:03:26 01:03:31 (160) 02:41:54 85

94 TARASIEWICZ IRENEUSZ WÓJTOWO TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB POL 1959 M55 5 10:59:31 01:22:16 (99) 00:03:54 00:52:33 (70) 02:43:33 88

95 MENDELEWSKI ARTUR PASŁĘK POL 1971 M45 12 10:59:31 00:21:29 (153) 00:02:42 01:18:27 (65) 00:02:50 00:58:21 (129) 02:43:49 89

96 KUCIŃSKI IRENEUSZ PASŁĘK POL 1977 M40 21 10:59:31 01:25:08 (123) 00:02:36 00:52:05 (67) 02:43:49 90

102 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT POL 1977 M40 22 10:59:31 00:19:01 (91) 00:03:07 01:22:15 (98) 00:03:00 00:58:00 (124) 02:45:23 95

106 KUREK WOJCIECH ELBLAG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1982 M35 22 10:59:31 00:17:52 (60) 00:03:06 01:24:46 (120) 00:02:43 00:58:06 (126) 02:46:33 99

109 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG POL 1974 M40 24 10:59:31 00:20:39 (137) 00:03:14 01:26:02 (135) 00:03:21 00:54:02 (88) 02:47:18 102

116 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG WANIEWSKI COACHING POL 1973 M45 14 10:59:31 00:20:20 (124) 00:04:49 01:24:37 (118) 00:03:49 00:56:04 (106) 02:49:39 109

121 BARTNICKI WOJCIECH ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM POL 1968 M50 8 10:59:31 00:22:12 (163) 00:03:33 01:29:23 (162) 00:03:17 00:52:13 (68) 02:50:38 113

134 NOWAKOWSKI KONRAD ELBLĄG POL 1979 M35 29 10:59:31 00:21:55 (159) 00:03:21 01:27:20 (146) 00:02:41 00:59:15 (131) 02:54:32 123

142 BACHEWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG POL 1984 M30 15 10:59:31 00:16:14 (30) 00:04:15 01:23:09 (106) 00:03:52 01:07:57 (179) 02:55:27 129

144 KRYSZYŁOWICZ PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1985 M30 16 10:59:31 00:20:55 (145) 00:05:32 01:32:50 (181) 00:02:39 00:54:25 (90) 02:56:21 130

147 WIECH ROMAN OLSZTYN POL 1970 M45 18 10:59:31 00:16:19 (34) 00:03:23 01:23:06 (105) 00:03:08 01:11:03 (190) 02:56:59 133

153 LIZAK TOMASZ ELBLĄG #330 EVERBROS POL 1992 M25 15 10:59:31 00:19:20 (97) 00:04:53 01:29:43 (165) 00:04:03 01:00:20 (142) 02:58:19 138

155 SKORUPA MICHAŁ ELBLĄG PORTEL.PL POL 1996 M18 6 10:59:31 00:21:52 (158) 00:03:47 01:25:41 (132) 00:03:04 01:04:09 (164) 02:58:33 140

167 MUDRYK PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1978 M40 37 10:59:31 00:22:22 (166) 00:03:19 01:25:35 (130) 00:04:41 01:05:50 (170) 03:01:47 152

169 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1968 M50 11 10:59:31 01:28:17 (153) 00:03:45 01:04:54 (167) 03:02:14 154

170 WIECH EWA OLSZTYN POL 1970 K45 1 10:59:31 00:23:34 (176) 00:03:12 01:32:12 (176) 00:03:59 00:59:50 (138) 03:02:47 16

171 TOMASZEWSKI LESZEK ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP POL 1959 M55 9 10:59:31 00:26:54 (188) 00:04:52 01:25:18 (128) 00:04:30 01:01:27 (153) 03:03:02 155

176 DURKIEWICZ ALEKSANDER BRANIEWO POL 1974 M40 38 10:59:31 00:18:48 (85) 00:08:25 01:39:42 (198) 00:04:56 00:56:08 (107) 03:07:59 159

179 WRZOSEK TOMASZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1983 M35 36 10:59:31 00:20:18 (123) 00:04:26 01:34:02 (185) 00:03:52 01:05:55 (171) 03:08:33 161

189 KWILOSZ BEATA BRANIEWO POL 1973 K45 2 10:59:31 00:20:34 (133) 00:03:20 01:39:41 (197) 00:04:01 01:06:33 (174) 03:14:09 23

190 JABŁOŃSKI JAKUB ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM POL 1982 M35 38 10:59:31 00:21:37 (155) 00:04:19 01:32:44 (180) 00:03:12 01:12:38 (195) 03:14:30 167

191 KAŹMIERSKI MARIUSZ ELBLĄG POL 1963 M55 11 10:59:31 00:22:16 (164) 00:05:42 01:33:43 (183) 00:05:20 01:08:01 (181) 03:15:02 168

193 NAJMUŁA JAREK OLSZTYN POL 1990 M25 19 10:59:31 00:19:25 (101) 00:05:09 01:41:24 (202) 00:04:21 01:08:27 (183) 03:18:46 170

194 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1983 K35 7 10:59:31 01:41:18 (201) 00:03:20 01:06:40 (175) 03:19:58 24

195 ZYCH DAWID ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM POL 1974 M40 39 10:59:31 00:28:59 (193) 00:07:31 01:24:59 (122) 00:06:34 01:13:06 (196) 03:21:09 171

197 BRZYSKI JANUSZ ELBLĄG POL 1947 M70+ 1 10:59:31 00:25:27 (184) 00:04:37 01:36:44 (189) 00:03:52 01:12:17 (194) 03:22:57 173

198 ALBRECHT PAWEŁ ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG POL 1987 M30 21 10:59:31 00:27:37 (192) 00:04:14 01:37:41 (193) 00:03:33 01:10:57 (189) 03:24:02 174

202 PARYS ANDRZEJ ELBLĄG POL 1954 M60 3 10:59:31 00:21:09 (148) 00:06:55 01:37:04 (191) 00:05:10 01:17:02 (202) 03:27:20 177

208 122 GAWĘDA JAROSŁAW ELBLĄG POL 1987 M30 22 10:59:31 00:26:38 (187) 00:04:11 01:52:59 (208) 00:02:53 01:17:23 (203) 03:44:04 181

19420769 1436273016429603 3364225976481529566 n

1/8 Iron

1 ŚLIWKA JAKUB BŁONIE UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 1999 M18 1 1 00:05:52 (1) 00:01:36 00:33:15 (3) 00:01:56 00:20:00 (8) 01:02:39 1

2 MAKSYMOWICZ TOMASZ ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA COZMOBIKE SPECIALIZED POL 2000 M18 2 1 00:06:00 (2) 00:01:34 00:33:08 (2) 00:01:48 00:20:40 (12) 01:03:10 2

3 JUSZKOWIEC DANIEL WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 1998 M20 1 1 00:06:04 (3) 00:01:39 00:35:14 (18) 00:01:43 00:19:20 (5) 01:04:00 3

4 ZALEWSKI IGOR WŁOCŁAWEK TRIATHLON CLUB WROCŁAW POL 1993 M20 2 1 00:06:39 (5) 00:01:29 00:35:58 (25) 00:01:54 00:18:52 (2) 01:04:52 4

5 KOPER MATEUSZ TCZEW GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM POL 1988 M30 1 1 00:09:10 (70) 00:01:37 00:33:32 (5) 00:02:09 00:18:36 (1) 01:05:04 5

6 ŁAGOWNIK MARTA GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃPSOKL 1995 K20 1 1 00:06:27 (4) 00:01:45 00:36:26 (31) 00:01:42 00:19:05 (4) 01:05:25 1

....................................

8 SUGIER DAWID OLSZTYN POL 1990 M20 3 1 00:08:48 (58) 00:01:28 00:34:06 (12) 00:02:19 00:19:28 (6) 01:06:09 7

9 KOZAK KAROL ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 2000 M18 3 1 00:07:43 (20) 00:01:51 00:33:19 (4) 00:01:47 00:21:32 (23) 01:06:12 8

12 WITKOWSKI PIOTR KĘTRZYN POL 1978 M40 1 1 00:07:51 (25) 00:02:15 00:34:23 (15) 00:02:11 00:20:08 (9) 01:06:48 11

15 PUCH ROBERT ELBLĄG CTS - CZAJATRAININGSYSTEM POL 1975 M40 3 1 00:07:58 (28) 00:02:06 00:33:45 (6) 00:02:15 00:21:15 (19) 01:07:19 13

16 BISKUPSKI MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 4 1 00:06:52 (8) 00:02:05 00:34:58 (16) 00:02:06 00:21:44 (25) 01:07:45 14

19 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN KRISSCOACHING.PL POL 1980 M30 5 1 00:07:59 (29) 00:02:12 00:34:13 (13) 00:02:21 00:21:49 (26) 01:08:34 17

20 DOBOSIK DAMIAN ELBLĄG 3ATHLETE-GRUPA WODNA POL 1988 M30 6 1 00:08:23 (39) 00:02:18 00:35:14 (17) 00:02:08 00:21:03 (17) 01:09:06 18

28 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1977 M40 9 1 00:10:01 (99) 00:02:24 00:35:26 (20) 00:02:37 00:20:55 (14) 01:11:23 25

37 ZMYŚLONY FRANCISZEK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 1 1 00:08:28 (44) 00:01:58 00:39:45 (81) 00:01:56 00:21:17 (20) 01:13:24 34

39 FURMAŃSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1976 M40 14 1 00:08:54 (63) 00:02:48 00:36:29 (32) 00:02:42 00:23:13 (51) 01:14:06 36

40 PODHORODECKI ARKADIUSZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1967 M50 1 1 00:08:39 (52) 00:02:14 00:36:37 (35) 00:02:31 00:24:15 (65) 01:14:16 37

45 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1975 M40 16 1 00:08:05 (31) 00:03:28 00:36:55 (40) 00:02:23 00:24:15 (66) 01:15:06 41

46 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40 17 1 00:09:11 (71) 00:02:53 00:37:51 (51) 00:02:28 00:22:57 (44) 01:15:20 42

48 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO POL 1973 M40 19 1 00:09:24 (80) 00:02:37 00:38:36 (61) 00:02:30 00:22:21 (33) 01:15:28 44

49 CHALUPA LESZEK ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 M40 20 1 00:08:35 (49) 00:02:52 00:36:45 (37) 00:02:30 00:24:50 (77) 01:15:32 45

51 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1991 M20 6 1 00:09:58 (97) 00:02:26 00:38:01 (56) 00:02:31 00:22:54 (43) 01:15:50 47

54 MAZUREK ARKADIUSZ ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1968 M50 2 1 55 414 PSTRONG KRYSTIAN LINIEWO POL 1981 M30 15 1 00:09:36 (89) 00:02:49 00:38:46 (64) 00:02:17 00:22:51 (41) 01:17:19 51

56 SOBUCKI JACEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 24 1 00:08:38 (50) 00:02:29 00:39:10 (69) 00:02:37 00:23:41 (57) 01:16:35 52

59 DUKS LUKASZ ELBLAG POL 1986 M30 16 1 00:07:50 (24) 00:02:55 00:40:15 (92) 00:02:32 00:23:31 (55) 01:17:03 55

62 GLAUBERT WERONIKA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2000 K18 1 1 00:08:07 (32) 00:01:58 00:40:54 (99) 00:02:08 00:24:43 (74) 01:17:50 5

66 BAZYLCZYK KRZYSZTOF ELBLĄG ELAKTYWNI GIT TEAM ELBLĄG POL 1977 M40 29 1 00:08:27 (41) 00:03:07 00:39:43 (79) 00:02:34 00:24:30 (71) 01:19:21 61 00:01:00

67 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1983 K30 2 1 00:09:28 (85) 00:02:20 00:40:04 (88) 00:02:33 00:24:02 (63) 01:18:27 6

68 GUTOWSKI PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M30 20 1 00:08:44 (55) 00:02:47 00:39:11 (70) 00:02:49 00:25:15 (87) 01:18:46 62

76 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI POL 1981 M30 24 1 00:08:04 (30) 00:02:38 00:39:32 (77) 00:02:49 00:26:18 (109) 01:19:21 68

78 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR POL 1985 M30 25 1 00:08:57 (65) 00:02:24 00:39:56 (84) 00:02:36 00:25:37 (96) 01:20:30 70

81 MATUSIAK MIŁOSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 2 1 00:08:29 (45) 00:02:22 00:39:19 (72) 00:02:29 00:27:20 (124) 01:19:59 72

83 MIRZAŁEK PIOTR ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 M40 33 1 00:10:40 (120) 00:02:57 00:39:20 (73) 00:02:37 00:24:31 (72) 01:20:05 74

86 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1968 M50 3 1 00:08:30 (46) 00:02:32 00:40:53 (98) 00:02:27 00:26:16 (108) 01:20:38 77

87 HAJDUCKI JAROSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 M40 34 1 00:09:27 (84) 00:03:05 00:38:29 (59) 00:03:45 00:25:54 (104) 01:21:40 78 00:01:00

88 IWANOW BARTOSZ SUSZ/GDAŃSK UKS TRS SUSZ POL 1985 M30 29 1 00:10:43 (122) 00:03:15 00:39:40 (78) 00:02:57 00:24:25 (70) 01:21:00 79

89 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1997 K20 4 1 00:07:51 (25) 00:02:22 00:41:13 (104) 00:02:28 00:27:10 (121) 01:21:04 10

91 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K30 4 1 00:09:47 (93) 00:02:47 00:41:58 (114) 00:02:50 00:23:52 (60) 01:21:14 11

92 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1994 M20 8 1 00:08:17 (37) 00:02:08 00:41:41 (111) 00:02:45 00:26:25 (111) 01:21:16 81

101 SARNOWSKI ZBYSZEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 36 1 00:09:24 (80) 00:03:32 00:39:09 (68) 01:22:42 88

115 ANDRYSKOWSKA WERONIKA BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO/FROMBORK POLIGRAFIA KOMPPUOTLEROWA B20R0A0NIEWOK18 2 1 00:08:48 (58) 00:02:36 00:45:28 (150) 00:03:25 00:24:50 (76) 01:25:07 18

116 WARDAK JAKUB WARSZAWA POL 2000 M18 6 1 00:07:26 (14) 00:02:28 00:41:28 (108) 00:02:28 00:31:41 (167) 01:25:31 98

119 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40 3 1 00:09:41 (91) 00:02:54 00:44:20 (141) 00:02:31 00:27:26 (128) 01:27:52 20

123 KRÓLIK JACEK PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK KRAM TEAM POL 1978 M40 41 1 00:10:18 (110) 00:04:43 00:44:21 (143) 00:03:20 00:24:55 (80) 01:27:37 102

131 GLAUBERT ROBERT ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1975 M40 44 1 00:10:53 (127) 00:02:52 00:46:57 (160) 00:02:45 00:26:03 (107) 01:29:30 110

132 KUROWSKI TOMASZ ELBLĄG POL 1990 M20 12 1 00:11:48 (150) 00:05:54 00:41:15 (106) 00:02:29 00:28:09 (136) 01:29:35 111

135 LIZAK WŁODZIMIERZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1963 M50 5 1 00:11:25 (139) 00:03:40 00:43:22 (129) 00:03:09 00:28:11 (137) 01:29:47 114

136 RĘKAWIK AGNIESZKA ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT POL 1968 K50 1 1 00:10:30 (115) 00:03:22 00:43:54 (136) 00:02:56 00:29:10 (142) 01:29:52 22

137 ŻBIKOWSKA WERONIKA ELBLĄG 2 MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 K16 1 1 00:08:31 (47) 00:02:20 00:46:05 (155) 00:02:17 00:30:43 (157) 01:29:56 23

138 CECHOWSKA KATARZYNA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT POL 1973 K40 4 1 00:12:52 (164) 00:02:21 00:43:58 (137) 00:03:29 00:27:17 (123) 01:29:57 24

140 KOWALSKI JACEK ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM POL 1970 M40 46 1 00:17:27 (189) 00:03:52 00:44:20 (141) 00:02:13 00:22:51 (40) 01:30:43 116

142 LISZEWSKI PIOTR ELBLAG POL 2000 M18 7 1 00:09:28 (85) 00:02:18 00:44:13 (140) 00:02:47 00:32:29 (172) 01:31:15 118

143 KURCZEWSKA JOANNA ELBLĄG POL 1976 K40 5 1 00:10:05 (101) 00:03:01 00:44:09 (138) 00:04:00 00:30:32 (156) 01:31:47 25

144 SOKOŁOWSKI JACEK SUSZ POL 1974 M40 47 1 00:11:17 (136) 00:03:48 00:43:27 (131) 00:03:57 00:29:54 (150) 01:32:23 119

145 ZAJĄC MACIEJ ELBLĄG POL 1990 M20 14 1 00:11:10 (134) 00:02:56 00:47:54 (166) 00:02:28 00:28:16 (139) 01:32:44 120

150 SZUBA ADAM ZALEWO ADAM SZUBA ADAM SZUBA POL 1971 M40 48 1 00:13:48 (176) 00:02:56 00:39:44 (80) 00:04:08 00:33:26 (175) 01:34:02 121

151 OLECH PAWEŁ ELBLĄG POL 1984 M30 44 1 00:09:59 (98) 00:03:33 00:47:02 (162) 00:02:51 00:30:52 (159) 01:34:17 122

152 ŻBIKOWSKA ZUZANNA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2003 K0 1 00:08:58 (66) 00:02:21 00:50:33 (178) 00:02:27 00:30:01 (152) 01:34:20 30

153 BIĘGA SYLWIA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1972 K40 8 1 00:11:20 (137) 00:02:58 00:48:12 (168) 00:02:47 00:29:19 (144) 01:34:36 31

154 BŁASZCZYK MARCIN ELBLĄG POL 1977 M40 49 1 00:11:38 (147) 00:04:06 00:49:12 (172) 00:02:47 00:27:02 (120) 01:34:45 123

158 BILIŃSKI SEBASTIAN WILCZĘTA POL 1989 M20 15 1 00:13:24 (172) 00:04:29 00:45:35 (152) 00:03:30 00:28:08 (135) 01:35:06 127

166 GLAUBERT JUSTYNA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1976 K40 9 1 00:13:40 (174) 00:03:00 00:50:10 (173) 00:02:52 00:26:53 (117) 01:36:35 34

168 GAJEWSKI SEBASTIAN ELBLĄG BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG POL 1976 M40 55 1 00:15:37 (183) 00:04:31 00:43:27 (131) 00:04:16 00:29:32 (146) 01:37:23 133

172 POGORZELSKI DAREK ELBLĄGPOL 1969 M40 57 1 00:13:10 (168) 00:04:15 00:47:02 (161) 00:03:35 00:30:53 (160) 01:38:55 135

174 ZAREBSKI SŁAWOMIR ELBLĄG EL AKTYWNI POL 1959 M50 7 1 00:13:21 (171) 00:04:15 00:48:25 (169) 00:03:47 00:31:11 (162) 01:40:59 137

180 KUBIŃSKI GRZEGORZ ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1988 M30 48 1 00:11:38 (147) 00:04:17 00:50:14 (175) 00:04:25 00:36:47 (183) 01:47:21 140

181 PEEK WOJCIECH ELBLĄG POL 1984 M30 49 1 01:48:36 141

183 POGORZELSKI SŁAWOMIR ELBLĄG POL 1970 M40 58 1 00:21:18 (190) 00:04:53 00:47:56 (167) 00:04:42 00:30:48 (158) 01:49:37 142

186 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN POL 1952 M60 3 1 00:15:19 (182) 00:05:02 00:56:24 (187) 00:03:17 00:34:04 (180) 01:54:06 144

188 ZAJĄC ANNA ELBLĄG POL 1986 K30 15 1 00:16:01 (186) 00:04:14 00:55:02 (185) 00:03:18 00:36:52 (184) 01:55:27 43

189 SIPORSKI WOJCIECH ELBLĄG POL 1979 M30 52 1 00:13:18 (170) 00:07:01 00:50:23 (177) 00:04:08 00:40:53 (188) 01:55:43 146

Sztafeta 1/4

1 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF, KUBIŃŚKI AREK, SPUSTEK MARCIN ELBLĄG 02:08:30

2 ASENHAJMER JACEK, MAŚLANKA MARIUSZ, BIELSKI ADAM NOWY DWOR GDANSKI 02:26:37

3 KORZENIOWSKI DAWID, SITEK BARTŁOMIEJ, APANOWICZ RADOSŁAW ELBLĄG 02:27:50

4 ZDANOWICZ PAWEŁ, PERUCKI PIOTR, NOWOSIELSKI MAREK ELBLĄG GENERACJA FITNESS TEAM 02:29:35

5 JAREK GRZEGORZ, TOŁWIŃSKA AGNIESZKA, SZEFLER KRZYSZTOF ELBLĄG 02:38:30

6 ORZOŁ ELŻBIETA, KOŁOMAŃSKI JAROSŁAW, STANKIEWICZ IGNACY GDYNIA 02:39:40

7 TOMIALOJĆ ANDRZEJ, CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIR, WEYNA ŁUKASZ ELBLĄG 02:40:58

8 234 GRUCHALSKI RAFAŁ, DEMBIŃŚKA ANNA, BARANOWSKI OLAF ELBLĄG PORTEL.PL 02:49:29

Sztafeta 1/8

1 PIASKOWSKI TOMASZ, ŁABA JERZY, TURYNA ARKADIUSZ 01:16:46

2 WOJTOWICZ JAROSŁAW, NIENADOWSKA BEATA, BIENIEK DOMINIK KMP ELBLĄG 01:19:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn