Susz prawdziwym matecznikiem żelaznych ludzi – To miejsce przyciąga jak magnes

Fot. ilustracja

W weekend (23/24 czerwca) Susz jak co roku zresztą stał się stolica polskiego triathlonu. To miejsce szczególne dla „żelaznych ludzi”, którzy w tej dyscyplinie widzą coś więcej niż tylko rywalizacje sportową. Program imprezy był bardzo bogaty: od aquathlonu (o nim oddzielnie) po różne konkurencje triathlonu z mistrzostwami Polski w sprincie włącznie w elicie i grupach wiekowych.

W Mistrzostwach Polski elity nie odegraliśmy wiodącej roli, bowiem Warmię i Mazury reprezentowali bardzo młodzi zawodnicy, którzy w swoich kategoriach są wysoko notowani, ale w open jeszcze musza poczekać na swój czas. Mimo wszystko ósme miejsce Dawida Goryńskiego (Susz) i dziesiąte Tomasza Maksymowicza (Elbląg) zasługują na uznanie. W Mistrzostwach Polski w kategoriach wiekowych zdobyliśmy aż dziesięć medali, w tym dwa tytuły. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Paweł Traczyk (Susz) w kat. M35 – drugi w open i Anna Góralska (Pluski) w K40. Srebrne krążki wywalczyli: Sergiusz Nawrocki (Pluski) w M50, Kamil Kalbarczyk (Susz) w M16, Weronika Żbikowska (Elbląg) w K16 i Janusz Brzyski (Elbląg) w M70. Brązowe medale zdobyli: Kamila Lulińska (Susz) w K18, Franciszek Zmyślony (Elbląg) w M16, Emilia Wołyniec (Gołdap) w K35, Joanna Karłowicz (Olsztyn) w K45.

Ponad trzystu chętnych wystartowało na dłuższym dystansie – 1/2 Iron. W mocnej stawce znakomicie spisał się Sebastian Najmowicz (Olsztyn) , który dotarł na metę trzeci i jako pierwszy w M25. W drugiej dziesiątce finiszował Jakub Ołowski (Biskupiec) – 13 miejsce, tuż za nim znalazł się Michał Majka Elbląg – zwycięzca kat. M40. Szesnasty na mecie był Marcin Konieczny (Olsztyn) drugi (pierwszy z Polaków)w kat. M45. Monika Chodyna (Olsztyn) zajęła czwartą pozycję w open i drugą w K25. Blisko podium w kat. M18 znaleźli się Michał Kołecki (Iława) i Waldemar Klejna (Lubawa).

W sztafecie mix wysoko, na czwartym miejscu byli iławianie.

1/2 Iron (1900m / 90km / 21,1km)

1 SERGIY KUROCHKIN ZAPORIZHZHYA PPR TEAM UKR 1988 M30 1 00:23:04 (1) 00:01:37 02:12:49 (1) 01:18:26 (2) 03:55:56 1

2 ZYEMTSEV VIKTOR KIEV RED LAVA UKR 1973 M45 1 00:25:17 (5) 00:01:34 02:13:46 (5) 01:18:49 (3) 03:59:26 2

3 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1991 M25 1 00:24:50 (3) 00:01:41 02:14:07 (7) 01:20:11 (5) 04:00:49 3

4 WOŹNIAK JAKUB KRAKÓW POL 1990 M25 2 00:32:30 (73) 00:01:50 02:13:17 (3) 01:14:19 (1) 04:01:56 4

5 ADAM KACPER CZĘSTOCHOWA OLIMPIUS TRIATHLONTEAM POL 1992 M25 3 00:25:35 (6) 00:01:54 02:13:05 (2) 01:22:41 (7) 04:03:15 5

6 BANACH BARTOSZ GDAŃSK TORUS - APTEKA GEMINI.PL POL 1986 M30 2 00:28:00 (17) 00:01:42 02:14:06 (6) 01:19:40 (4) 04:03:28 6

....................................

13 OŁOWSKI JAKUB BISKUPIEC TRI NEGU/NAJMOWICZTRIATHLON/AGROBROS.COM POL 1984 M30 8 00:32:16 (60) 00:01:57 02:20:12 (19) 01:23:30 (9) 04:17:55 13

14 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG LABOSPORT TEAM POL 1978 M40 1 00:31:17 (43) 00:02:00 02:20:26 (21) 01:25:17 (14) 04:19:00 14

16 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN K.S. NIEMANIEMOGE POL 1972 M45 2 00:31:14 (41) 00:02:38 02:16:25 (10) 01:29:27 (29) 04:19:44 16

23 PUNPUR MARCIN OSTRÓDA TRI SPACE, ALA TEAM POL 1980 M35 4 00:35:02 (141) 00:02:23 02:25:06 (43) 01:22:22 (6) 04:24:53 23

31 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ/AGROLOK SPORT TEAM POL 1989 M25 8 00:30:26 (26) 00:02:13 02:24:46 (42) 01:31:33 (44) 04:28:58 30

42 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN NO-TAX.OLSZTYN.PL POL 1979 M35 9 00:31:33 (47) 00:02:22 02:22:13 (32) 01:37:07 (96) 04:33:15 40

43 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 10 00:30:27 (27) 00:02:30 02:27:59 (61) 01:32:28 (50) 04:33:23 41

44 PUCH ROBERT ELBLĄG CTS POL 1975 M40 7 00:33:53 (115) 00:02:03 02:23:08 (36) 01:34:22 (67) 04:33:26 42

46 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 12 00:33:37 (102) 00:02:00 02:21:17 (30) 01:36:55 (94) 04:33:49 44

50 BISKUPSKI MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 9 00:27:51 (13) 00:02:15 02:30:06 (75) 01:35:01 (74) 04:35:13 48

61 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POL 1975 M40 12 00:35:00 (140) 00:02:50 02:28:05 (63) 01:33:36 (60) 04:39:31 59

65 SYDOR TOMASZ SĘPOPOL CTS POL 1984 M30 14 00:33:04 (90) 00:02:00 02:22:03 (31) 01:43:07 (145) 04:40:14 63

66 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ POL 1977 M40 13 00:32:17 (61) 00:02:19 02:33:03 (93) 01:32:38 (51) 04:40:17 64

71 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN NO-TAX.OLSZTYN.PL POL 1975 M40 14 00:32:06 (58) 00:03:06 02:30:22 (79) 01:36:31 (90) 04:42:05 69

82 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1984 M30 17 00:37:58 (219) 00:02:07 02:28:47 (67) 01:37:34 (101) 04:46:26 79

88 MAGUN KRZYSZTOF OLSZTYN POL 1989 M25 22 00:39:20 (247) 00:04:24 02:29:42 (72) 01:34:30 (70) 04:47:56 85

99 SZUL DANIEL SUSZ UKS TRS SUSZ.KWP OLSZYYN POL 1982 M35 24 00:38:06 (224) 00:02:26 02:29:43 (73) 01:41:15 (129) 04:51:30 96

100 GIERASIMCZYK RAFAŁ MORĄG BIERNAT REHABILITACJA + SPORT POL 1993 M25 25 00:32:17 (62) 00:02:05 02:39:53 (171) 01:38:11 (108) 04:52:26 97

116 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1976 M40 25 00:34:19 (128) 00:04:26 02:34:38 (122) 01:42:41 (140) 04:56:04 113

122 CHODYNA MONIKA OLSZTYN 3LIFE TEAM / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1992 K25 2 00:27:37 (10) 00:02:09 02:36:38 (141) 01:50:01 (217) 04:56:25 4

129 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG POL 1982 M35 33 00:40:01 (257) 00:02:42 02:30:43 (81) 01:44:04 (155) 04:57:30 125

132 KUSKOWSKI MAREK GOŁDAP IRYD GOŁDAP/LABOSPORTTEAM POL 1978 M40 30 00:39:19 (246) 00:02:33 02:43:09 (196) 01:33:52 (63) 04:58:53 128

158 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK POL 1979 M35 39 00:38:26 (228) 00:03:25 02:41:50 (188) 01:39:06 (113) 05:02:47 153

161 FRIEDRICH AREK OLSZTYN ANUNNAKI / NO - TAX/ KAM-TOOLS POL 1978 M40 38 00:40:12 (261) 00:05:20 02:27:58 (60) 01:49:55 (216) 05:03:25 156

171 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA / SUSZ ROZBIEGANY SUSZ / TRI NEGU POL 1995 M18 4 00:43:46 (321) 00:01:51 02:33:28 (100) 01:46:41 (182) 05:05:46 166

183 WEJKUC GRZEGORZ MRĄGOWO POL 1978 M40 50 00:38:23 (227) 00:03:06 02:40:07 (173) 01:46:09 (176) 05:07:45 178

212 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO POL 1983 M35 47 00:37:59 (220) 00:03:09 02:50:23 (250) 01:45:38 (168) 05:17:09 205

227 FURMAŃSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1976 M40 63 00:37:43 (213) 00:03:36 02:43:24 (199) 01:55:10 (260) 05:19:53 220

239 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40 66 00:37:07 (198) 00:04:41 02:54:10 (280) 01:48:56 (207) 05:24:54 229

243 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POL 1969 M45 32 00:41:21 (284) 00:04:28 02:45:49 (221) 01:53:23 (247) 05:25:01 233

244 GUTOWSKI PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 52 00:36:04 (170) 00:02:56 02:45:48 (220) 02:00:23 (302) 05:25:11 234

259 KLEJNA WALDEMAR LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA POL 1994 M18 5 00:39:36 (250) 00:03:01 02:58:56 (305) 01:49:00 (208) 05:30:33 249

278 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1974 M40 76 00:39:59 (256) 00:04:28 02:52:31 (268) 01:57:54 (286) 05:34:52 266

285 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POL 1982 M35 64 00:36:01 (167) 00:04:55 02:54:43 (282) 02:01:58 (312) 05:37:37 272

290 GĄSIOR PIOTR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POL 1984 M30 48 00:42:28 (304) 00:04:53 03:04:09 (325) 01:47:11 (190) 05:38:41 276

300 JAKUBOWSKI PAWEŁ LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1990 M25 32 00:32:22 (67) 00:02:59 02:52:21 (267) 02:14:39 (344) 05:42:21 286

308 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG WANIEWSKI COACHING POL 1973 M45 38 00:45:14 (337) 00:06:23 03:01:46 (319) 01:53:23 (248) 05:46:46 292

312 JUREWICZ WOJTEK KETRZYN JUREWICZ MATEUSZ TEAM POL 1967 M50 8 00:42:59 (309) 00:05:20 02:52:51 (273) 02:08:11 (331) 05:49:21 296

314 IWANOW BARTOSZ SUSZ/GDANSK UKS TRS SUSZ POL 1985 M30 55 00:45:56 (343) 00:04:39 03:03:02 (322) 01:56:32 (271) 05:50:09 298

328 MACHNIO MAREK IŁAWA ORKA MASTERS IŁAWA POL 1974 M40 88 00:40:35 (268) 00:05:23 03:07:54 (334) 02:01:14 (305) 05:55:06 311

353 ŻUCHLIŃSKI ROBERT SUSZ POL 1991 M25 36 00:54:54 (372) 00:02:20 03:05:03 (329) 02:15:18 (348) 06:17:35 329

MP Elita sprint (750m / 22km / 5km)

Mężczyźni

1 OLIWA MICHAŁ SZCZECIN AZS AWF KATOWICE POL 1997 M20 1 1 00:08:53 (2) 00:00:53 00:32:18 (1) 00:15:57 (1) 00:58:01

2 STĘPNIAK KACPER RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA POL 1994 M 1 00:09:08 (3) 00:00:52 00:32:49 (3) 00:16:21 (7) 00:59:10

3 MARCINEK TOMASZ RACIBÓRZ AZS AWF KATOWICE POL 1991 M 1 00:09:29 (6) 00:00:52 00:32:56 (4) 00:16:21 (6) 00:59:38

4 KRAWCZYK JACEK RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA POL 1996 M20 2 1 00:09:19 (4) 00:00:50 00:33:49 (12) 00:15:59 (2) 00:59:57

5 BREMBOR TOMASZ CHORZÓW AZS AWF KATOWICE POL 1994 M 1 00:09:30 (7) 00:00:52 00:32:58 (5) 00:16:39 (9) 00:59:59

6 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW KOŃSKIE IDMAR RACIN TEAM / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STPAORAL CHOWI1C9E86 M 1 00:09:38 (10) 00:00:52 00:33:36 (9) 00:17:17 (13) 01:01:23

..................................................

8 GORYŃSKI DAWID SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M 1 00:09:59 (18) 00:00:48 00:34:30 (17) 00:16:19 (5) 01:01:36

10 MAKSYMOWICZ TOMASZ ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 2000 M 1 00:09:48 (13) 00:00:51 00:32:37 (2) 00:18:26 (23) 01:01:42

18 KOPICZKO MAKSYMILIAN GIZYCKO ORKA IŁAWA POL 2002 M 1 00:09:51 (15) 00:00:52 00:34:38 (18) 00:18:02 (21) 01:03:23

19 BOGUSIEWICZ JAKUB IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2002 M 1 00:09:39 (11) 00:00:53 00:34:58 (19) 00:18:38 (24) 01:04:08

24 DZIK SZYMON IŁAWA SSP „ORKA IŁAWA” POL 2000 M 1 00:10:08 (19) 00:01:00 00:34:15 (14) 00:20:52 (27) 01:06:15

MP Elita sprint

Kobiety

1 ŁAGOWNIK MARTA GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK POL 1995 K20 1 00:10:28 1 00:10:28 (8) 00:00:54 00:35:18 (986) 00:15:56 (4) 01:02:36

2 CZEŚNIK MARIA WARSZAWA PROFI TEAM POLSKA 1977 K 00:10:24 1 00:10:24 (4) 00:00:56 00:34:55 (987) 00:16:48 (6) 01:03:03

3 SUDAK MAGDALENA MILANÓWEK G-8 BIELANY POL 2000 K 00:10:18 1 00:10:18 (2) 00:00:55 00:36:58 (988) 00:15:26 (1) 01:03:37

4 ULATOWSKA ALICJA PAWŁOWICE WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA POL 1996 K20 2 00:09:48 1 00:09:48 (1) 00:01:00 00:34:14 (996) 00:19:01 (2) 01:04:03

5 KLIMAS PAULINA ĆWIKLICE AZS AWF KATOWICE GVT BMC POL 1995 K20 3 00:10:26 1 00:10:26 (6) 00:00:58 00:25:19 (985) 00:28:07 (10) 01:04:50

6 PYTEL MARIA STARACHOWICE SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE POL 1986 K 00:10:26 1 00:10:26 (7) 00:00:56 00:34:55 (992) 00:18:49 (3) 01:05:06

Fot. Mateusz Partyga

MP w kat. (750m / 20km / 5,750km)

2 TRACZYK PAWEL SUSZ TRI TEAM RUMIA POL 1979 M35 1 00:08:55 (4) 00:01:38 00:29:13 (3) 00:01:24 00:17:48 (29) 00:58:58 2

51 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 9 00:11:17 (48) 00:01:26 00:33:13 (90) 00:01:19 00:19:11 (75) 01:06:26 51

52 SKOLASIŃSKI RADEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 10 00:09:52 (11) 00:01:38 00:33:40 (109) 00:01:19 00:20:06 (121) 01:06:35 52

53 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG EET ELBLĄG POL 1978 M40 5 00:11:55 (75) 00:01:53 00:31:26 (33) 00:01:42 00:19:51 (109) 01:06:47 53

61 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN UKS TRS SUSZ/KRISS COACHING POL 1980 M35 10 00:12:24 (96) 00:01:49 00:31:49 (41) 00:01:31 00:19:44 (102) 01:07:18 61

71 DOBOSIK DAMIAN ELBLĄG 3ATHLETE-GRUPA WODNA POL 1988 M30 18 00:12:30 (105) 00:02:18 00:32:46 (74) 00:01:43 00:18:53 (60) 01:08:10 71

91 GÓRALSKA ALEKSANDRA PLUSKI LABOSPORT TEAM POL 1977 K40 1 00:12:26 (97) 00:02:15 00:32:54 (79) 00:01:39 00:20:09 (124) 01:09:24 2

100 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI POL 1967 M50 2 00:12:30 (104) 00:02:25 00:32:26 (57) 00:01:42 00:20:52 (157) 01:09:55 97

103 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL/TRINEGU POL 1979 M35 20 00:12:31 (106) 00:02:05 00:33:18 (95) 00:01:36 00:20:36 (146) 01:10:06 100

115 LULIŃSKA KAMILA SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1995 K18 3 00:13:16 (137) 00:01:34 00:35:10 (157) 00:01:27 00:19:50 (106) 01:11:17 6

117 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS - KP SUSZ POL 1975 M40 20 00:13:18 (139) 00:02:04 00:33:25 (101) 00:01:39 00:20:56 (161) 01:11:22 111

119 DRZEWOSZEWSKI KAMIL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 15 00:11:23 (55) 00:01:45 00:36:44 (222) 00:01:20 00:20:26 (137) 01:11:38 112

131 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ POL 1977 M40 22 00:16:39 (315) 00:01:45 00:33:13 (91) 00:01:41 00:19:00 (63) 01:12:17 122

135 SOBUCKI JACEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 24 00:13:42 (161) 00:01:55 00:33:59 (116) 00:01:50 00:21:09 (177) 01:12:35 126

145 KALBARCZYK KAMIL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2001 M16 2 00:12:21 (93) 00:01:47 00:36:49 (224) 00:01:16 00:21:04 (170) 01:13:17 136

148 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN PERSONAL TRIATHLON POL 1979 M35 29 00:13:41 (158) 00:01:51 00:32:26 (58) 00:02:23 00:23:07 (271) 01:13:28 139

149 GÓRSKI ANDRZEJ LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1989 M25 25 00:12:50 (121) 00:02:55 00:36:31 (208) 00:01:31 00:19:44 (101) 01:13:31 140

154 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M30 26 00:14:27 (206) 00:02:24 00:34:30 (137) 00:02:05 00:20:25 (136) 01:13:51 145

155 SACHMATA JACEK PIASECZNO KUŹNIA TRIATHLONU POL 1990 M25 26 00:13:15 (136) 00:02:05 00:35:06 (154) 00:01:43 00:21:46 (204) 01:13:55 146

158 ZMYŚLONY FRANCISZEK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 3 00:12:55 (124) 00:02:09 00:38:49 (295) 00:01:46 00:18:32 (51) 01:14:12 148

173 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN ROWERYSPORTOWY.PL POL 1976 M40 28 00:12:58 (126) 00:02:20 00:36:35 (212) 00:01:52 00:21:21 (185) 01:15:07 159

175 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ KTS IRONMAN KWIDZYN POL 1973 M45 14 00:14:32 (210) 00:02:07 00:34:04 (125) 00:01:40 00:23:02 (268) 01:15:25 161

177 MAŚKIEWICZ MICHAŁ IŁAWA PROSTO PRZED SIEBIE POL 1985 M30 28 00:14:08 (182) 00:01:59 00:36:21 (201) 00:01:34 00:21:30 (189) 01:15:32 162

182 122 GLAUBERT WERONIKA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2000 K18 6 00:13:33 (154) 00:01:46 00:37:34 (256) 00:01:35 00:21:44 (202) 01:16:11 16

185 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL POL 1972 M45 15 00:17:39 (351) 00:03:05 00:33:11 (88) 00:02:53 00:19:48 (104) 01:16:36 169

191 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1997 K18 7 00:12:34 (108) 00:02:14 00:37:39 (260) 00:01:37 00:22:51 (258) 01:16:55 18

192 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON / ROWERYSPORTOWY.PL POL 1983 K35 3 00:15:08 (233) 00:02:03 00:37:11 (240) 00:01:22 00:21:21 (184) 01:17:05 19

193 WOŹNIAK JACEK GDAŃSK POL 1980 M35 37 00:14:00 (177) 00:03:19 00:34:46 (147) 00:02:22 00:22:41 (248) 01:17:07 174

194 MISIAK ALICJA SUSZ POL 1993 K25 4 00:15:23 (245) 00:02:08 00:39:27 (322) 00:01:27 00:18:44 (56) 01:17:08 20

200 OLENDER PAWEŁ MRĄGOWO/WARSZAWA CAR4 PARTS - MRĄGOWO POL 1977 M40 33 00:15:29 (252) 00:02:07 00:37:08 (236) 00:01:58 00:20:41 (151) 01:17:23 179

204 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN EŁK POL 1961 M55 6 00:15:22 (243) 00:02:13 00:35:50 (178) 00:01:59 00:22:18 (229) 01:17:42 182

206 KUBACH BARTOSZ SUSZ MOBILEK POL 1988 M30 33 00:11:43 (67) 00:02:58 00:39:44 (324) 00:01:48 00:21:37 (197) 01:17:50 184

210 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / KRISS COACHING POL 1982 M35 40 00:15:43 (266) 00:03:33 00:37:14 (242) 00:02:25 00:19:01 (65) 01:17:55 187

213 POŁEĆ ROBERT IŁAWA POL 1976 M40 37 00:14:27 (205) 00:02:32 00:37:19 (246) 00:01:37 00:22:06 (221) 01:18:01 189

223 WYPYCH KAMIL OLSZTYN POL 1983 M35 41 00:17:42 (356) 00:02:22 00:36:39 (215) 00:01:51 00:19:51 (108) 01:18:25 195

229 MATUSIAK MIŁOSZ NOWAKOWO MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 M16 4 00:13:42 (159) 00:02:16 00:36:25 (205) 00:01:47 00:24:27 (314) 01:18:37 200

230 ZALEWSKI JAROSŁAW ELBLAG OPEN BALANCE GIT ELBLAG POL 1986 M30 36 00:13:54 (171) 00:02:44 00:37:37 (258) 00:01:49 00:22:34 (240) 01:18:37 201

232 KOŚCIESZA PATRYCJA OLSZTYN TRI NEGU/ TWISTER TEAM POL 1994 K18 8 00:13:06 (134) 00:02:04 00:38:30 (287) 00:01:44 00:23:25 (279) 01:18:49 30

235 MICHAŁOWSKI MATEUSZ GOŁDAP JW 4808 POL 1992 M25 32 00:14:18 (196) 00:03:04 00:38:59 (298) 00:01:53 00:20:47 (152) 01:19:01 205

240 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK KRAM POL 1984 M30 39 00:16:15 (296) 00:02:49 00:35:36 (171) 00:02:14 00:22:23 (233) 01:19:17 209

241 ONICHIMOWSKI PIOTR DOROTOWO POL 1979 M35 46 00:14:19 (199) 00:02:27 00:39:21 (316) 00:02:03 00:21:08 (175) 01:19:18 210

245 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLAG MKS TRUSO ELBLĄG POL 1968 M50 9 00:14:02 (179) 00:03:14 00:37:32 (251) 00:02:04 00:22:41 (249) 01:19:34 213

247 OBOJSKI WOJCIECH EŁK PWWH POL 1983 M35 47 00:18:35 (380) 00:03:10 00:41:23 (358) 00:03:08 00:13:27 (5) 01:19:44 215

252 MARKUSZEWSKI WALDEMAR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 40 00:15:03 (229) 00:02:15 00:37:00 (233) 00:02:10 00:23:36 (286) 01:20:04 219

260 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN 3 LIFE TEAM POL 1980 K35 7 00:16:07 (290) 00:02:47 00:37:42 (261) 00:02:00 00:21:59 (215) 01:20:35 36

261 SZYPNIK MACIEJ IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1972 M45 18 00:16:07 (291) 00:02:48 00:39:25 (318) 00:01:32 00:20:56 (162) 01:20:48 225

265 ZDOBYLAK KRZYSZTOF LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1979 M35 51 00:15:32 (254) 00:03:23 00:38:30 (286) 00:01:38 00:22:02 (216) 01:21:05 229

267 KARŁOWICZ JOANNA OLSZTYN DKS KARŁOWICZANKI POL 1971 K45 3 00:19:41 (406) 00:03:25 00:42:32 (390) 00:03:21 00:12:11 (4) 01:21:09 38

287 LISZEWSKI PIOTR ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2000 M18 21 00:15:23 (244) 00:02:02 00:39:00 (299) 00:01:47 00:24:37 (321) 01:22:49 245

298 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1971 M45 22 00:14:37 (213) 00:03:16 00:39:05 (306) 00:02:27 00:24:12 (304) 01:23:37 254

310 SKOCKI BARTŁOMIEJ KURZĘTNIK POL 1979 M35 57 00:18:10 (367) 00:03:05 00:36:42 (219) 00:02:43 00:23:31 (283) 01:24:11 264

321 RYNKOWSKI PIOTR IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1992 M25 35 00:18:38 (384) 00:02:32 00:42:02 (378) 00:01:24 00:20:29 (142) 01:25:04 271

328 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA BRANIEWO ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM POL 1974 K40 8 00:17:19 (338) 00:03:04 00:39:20 (315) 00:02:14 00:23:54 (297) 01:25:51 52

333 ŻBIKOWSKA WERONIKA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2001 K16 2 00:13:55 (174) 00:02:36 00:42:19 (385) 00:01:38 00:25:45 (366) 01:26:13 54

344 GLAUBERT ROBERT ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1975 M40 57 00:17:48 (359) 00:02:35 00:42:11 (381) 00:02:12 00:23:00 (267) 01:27:47 287

346 LISOWSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN CTMIR SPASZEWSKI POL 1976 M40 58 00:19:18 (399) 00:03:01 00:39:27 (321) 00:02:20 00:23:48 (294) 01:27:54 289

361 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY LIBRO CYCLING TEAM POL 1970 M45 28 00:20:47 (430) 00:02:47 00:39:26 (320) 00:02:19 00:24:48 (331) 01:30:07 298

365 ŻBIKOWSKI JACEK MKS TRUSO ELBLĄG POL 1966 M50 17 00:19:43 (409) 00:03:11 00:41:03 (353) 00:01:52 00:24:39 (323) 01:30:28 299

372 PŁATEK MARCIN EŁK ELKAPITANO POL 1976 M40 60 00:17:04 (331) 00:03:32 00:42:48 (394) 00:02:16 00:25:17 (350) 01:30:56 303

373 MAŚKIEWICZ JUSTYNA IŁAWA ORKA MASTERS POL 1985 K30 18 00:16:55 (323) 00:02:44 00:42:58 (399) 00:02:08 00:26:27 (385) 01:31:12 70

377 WALUSZKO SZYMON ZALEWO POL 1986 M30 50 00:20:52 (431) 00:04:37 00:39:06 (308) 00:02:20 00:24:43 (326) 01:31:38 306

379 LELIWA SYLWIA IŁAWA RUN BEACH MORNING POL 1993 K25 15 00:20:32 (424) 00:03:07 00:41:54 (374) 00:02:32 00:23:56 (298) 01:32:01 72

380 ZALEWSKI ARTUR SUSZ POL 1976 M40 64 00:17:49 (360) 00:03:12 00:40:48 (346) 00:02:19 00:27:55 (418) 01:32:03 308

384 ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ SUSZ ŁATOSZYŃSKY TEAM POL 1984 M30 51 00:21:02 (434) 00:02:33 00:41:41 (364) 00:02:15 00:24:46 (327) 01:32:17 311

385 MURDZEK ANNA IŁAWA ORKA MASTER IŁAWA POL 1987 K30 20 00:17:12 (334) 00:03:04 00:40:51 (347) 00:02:50 00:28:22 (421) 01:32:19 74

390 SOKOŁOWSKI JACEK SUSZ NEOFILTR LONELY POL 1974 M40 67 00:18:12 (369) 00:04:37 00:41:03 (352) 00:02:16 00:26:51 (394) 01:32:59 314

395 LINKNER DAMIAN OLSZTYN POL 1987 M30 52 00:23:11 (446) 00:03:01 00:43:27 (411) 00:01:42 00:22:10 (224) 01:33:31 316

396 GOŁAŚ ROBERT IŁAWA IŁAWA POL 1976 M40 68 00:18:48 (388) 00:03:09 00:44:05 (418) 00:02:44 00:24:46 (328) 01:33:32 317

403 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2000 M18 24 00:12:33 (107) 00:02:37 00:49:22 (446) 00:01:44 00:27:59 (419) 01:34:15 321

411 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1970 K45 10 00:19:05 (394) 00:02:48 00:46:22 (435) 00:01:53 00:25:10 (347) 01:35:18 87

415 PIJANOWSKI JAKUB IŁAWA ILAWA DEBILS POL 1978 M40 71 00:19:24 (402) 00:02:48 00:43:33 (412) 00:02:51 00:27:15 (403) 01:35:51 327

424 BRZYSKI JANUSZ ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1947 M70 2 00:19:59 (413) 00:03:57 00:42:54 (396) 00:03:18 00:28:35 (422) 01:38:42 330

426 MUSIŃSKI KRZYSZTOF IŁAWA POL 1981 M35 64 00:23:30 (447) 00:02:53 00:43:07 (405) 00:02:45 00:26:42 (390) 01:38:57 331

433 TYBURSKI MARIUSZ IŁAWA IŁAWA BIEGA POL 1988 M30 56 00:18:57 (390) 00:04:44 00:49:34 (448) 00:02:06 00:24:42 (325) 01:40:03 334

435 RYBIŃSKI SŁAWOMIR BARNABA IŁAWA PABI SZNURÓWKI POL 1970 M45 29 00:20:42 (429) 00:03:48 00:43:22 (408) 00:02:25 00:30:42 (440) 01:40:59 336

436 GLAUBERT JUSTYNA ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1976 K40 14 00:23:38 (448) 00:03:04 00:48:50 (443) 00:01:53 00:23:37 (287) 01:41:02 100

455 KOWALSKI KAROL SUSZ POL 1980 M35 66 00:24:08 (449) 00:04:06 00:45:59 (433) 00:03:18 00:32:15 (447) 01:49:45 344

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn