W Iławie, Suszu i Elblągu rosną triathlonowe talenty – Aquathlon na dobry początek

Fot. Tomasz Maksymowicz facebook

Podczas wielkiej triathlonowej imprezy w Suszu (23/24 czerwca) ważnym elementem był aquathlon skierowany do dzieci i młodzieży. Rozegrano dwa wyścigi dla grup (10/13 lat) i (14/17 lat). Na starcie zjawiło się wielu zawodników z Iławy, Elbląga i Susza, którzy ujawnili duży talent i można się spodziewać, że niebawem rozpoczną udane występy w triathlonie.

W sobotnich wyścigach reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego sięgnęli po siedem medali. W starszej grupie w kat. M14 zwyciężył Krzysztof Maksymowicz (Elbląg) przed Marcelem Siemianowskim (Susz). W kat. M16 trzecie miejsce zajął Michał Łyziński (Iława), w K16 srebro wywalczyła Zuzanna Kuzdra (Iława), a „brąz” Joanna Dzido (Iława).

W młodszej grupie drugą pozycję wśród 12-latków zajął Maciej Woronko (Iława), a trzecią w M10 Jakub Zalewski (Iława).

Wyniki

Aquathlon (14/17) 400m-2000m

1 ZIELSKI OLIWIER UKS G8 BIELANY POL 2001 M16 1 1 00:05:29 (1) 00:07:59 (5) 00:13:28 1

2 PRZYBYŁKOWICZ JAN WILCZA GÓRA G8 BIELANY WARSZAWA POL 2002 M16 2 1 00:05:43 (2) 00:07:56 (3) 00:13:39 2

3 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POL 2003 M14 1 1 00:06:11 (4) 00:07:52 (2) 00:14:03 3

4 SUDAK ZUZANNA MILANÓWEK POL 2001 K16 1 1 00:06:07 (3) 00:08:20 (6) 00:14:27 1

5 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M14 2 1 00:07:05 (10) 00:07:43 (1) 00:14:48 4

6 WALKOWIAK MARCEL SUBKOWY UKS 2 TCZEW POL 2004 M14 3 1 00:06:23 (5) 00:08:30 (8) 00:14:53 5

..................................

7 ŁYZIŃSKI MICHAŁ IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2002 M16 3 1 00:07:02 (9) 00:07:56 (4) 00:14:58 6

8 1109 HORSTEN BASTIAN GDAŃSK TRI TALENT TEAM POL 2003 M14 4 1 00:06:39 (6) 00:08:58 (11) 00:15:37 7

9 ZAWADZKI MIŁOSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M14 5 1 00:07:12 (12) 00:08:25 (7) 00:15:37 8

10 JABŁOŃSKI JAKUB IŁAWA POL 2001 M16 4 1 00:07:01 (7) 00:09:29 (13) 00:16:30 9

12 SOBOLEWSKI JAKUB ZALEWO POL 2002 M16 5 1 00:07:52 (17) 00:09:21 (12) 00:17:13 10

17 MARKOWSKI PATRYK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2003 M14 10 1 00:07:10 (11) 00:11:18 (24) 00:18:28 15

18 DYBICH PAWEŁ SUSZ UKS TRS POL 2003 M14 11 1 00:08:58 (26) 00:09:34 (14) 00:18:32 16

21 TRZMIELEWSKA ALEKSANDRA IŁAWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA POL 2004 K14 4 1 00:08:54 (25) 00:09:55 (16) 00:18:49 5

22 WIŚNIEWSKA SANDRA IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 2003 K14 5 1 00:07:47 (15) 00:11:11 (23) 00:18:58 6

23 ŻBIKOWSKA ZUZANNA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON POL 2003 K14 6 1 00:08:38 (23) 00:10:27 (19) 00:19:05 7

26 KUZDRA ZUZANNA IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2002 K16 2 1 00:08:52 (24) 00:11:04 (22) 00:19:56 9

27 DZIDO JOANNA IŁAWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA POL 2002 K16 3 1 00:09:08 (27) 00:12:02 (27) 00:21:10 10

28 KRUPIŃSKA NATALIA IŁAWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA POL 2004 K14 8 1 00:10:49 (31) 00:12:03 (28) 00:22:52 11

Aquathlon (10/13 - 200m-1000m)

1 KOWALSKI MATEUSZ KOSAKOWO UKS TRI-TEAM RUMIA POL 2005 M12 1 1 00:02:53 (1) 00:04:25 (1) 00:07:18 1

2 WORONKO MACIEJ IŁAWA POL 2005 M12 2 1 00:03:07 (3) 00:04:39 (3) 00:07:46 2

3 TOFIL EMILIA GDYNIA DELFIN GDYNIA/SP. 40 POL 2005 K12 1 1 00:03:00 (2) 00:04:50 (7) 00:07:50 1

4 WOLANIN KLAUDIA MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT POL 2005 K12 2 1 00:03:13 (4) 00:04:41 (4) 00:07:54 2

5 HORBACZEWSKI GRZEGORZ GDAŃSK POL 2005 M12 3 1 00:03:43 (13) 00:04:37 (2) 00:08:20 3

6 NETTER MACIEJ RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA POL 2006 M12 4 1 00:03:25 (7) 00:04:55 (8) 00:08:20 4

...........................................

12 FURMAN MAKSYM SUSZ POL 2005 M12 7 1 00:03:37 (11) 00:05:11 (12) 00:08:48 9

17 WALCZAK HUBERT GRONOWO GÓRNE MKS TRUSO ELBLĄG POL 2005 M12 11 1 00:03:41 (12) 00:05:30 (23) 00:09:11 13

20 WALENTYNOWICZ ŁUKASZ ELBLĄG MKS POL 2005 M12 12 1 00:03:59 (18) 00:05:26 (22) 00:09:25 14

21 ZALEWSKI JAKUB IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POL 2008 M10 3 1 00:04:08 (24) 00:05:17 (13) 00:09:25 15

28 MIKŁOSZ MARIA ELBLĄG POL 2005 K12 7 1 00:04:17 (25) 00:06:04 (35) 00:10:21 8

29 MIKULSKI MIKOŁAJ ELBLĄG MKS TRUSO POL 2005 M12 17 1 00:04:43 (31) 00:05:44 (26) 00:10:27 21

30 PAWŁOWSKA JULIA BRANIEWO ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM POL 2007 K10 2 1 00:04:33 (29) 00:06:00 (31) 00:10:33 9

31 CHRAPAN SABINA ELBLĄG TRUSO ELBLĄG POL 2005 K12 8 1 00:05:19 (41) 00:05:22 (20) 00:10:41 10

33 BOHDANOWICZ MAGDALENA ELBLĄG POL 2005 K12 9 1 00:04:53 (33) 00:05:56 (30) 00:10:49 11

34 GNYP MACIEJ ELBLAG MKS TRUSO POL 2005 M12 19 1 00:05:31 (42) 00:05:18 (14) 00:10:49 23

36 KACA ANNA SUSZ ORKA IŁAWA POL 2005 K12 11 1 00:04:40 (30) 00:06:12 (38) 00:10:52 13

38 PALIŃSKI MICHAŁ SUSZ ORKA IŁAWA POL 2007 M10 5 1 00:04:59 (38) 00:06:02 (32) 00:11:01 24

39 BORKO AMELIA OLSZTYN TRI NEGU KIDS POL 2006 K12 12 1 00:05:02 (40) 00:06:04 (34) 00:11:06 15

41 SEGIN SZYMON ZALEWO ZALEWO POL 2005 M12 20 1 00:04:56 (35) 00:06:27 (45) 00:11:23 25

42 SOBUCKI TADEUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2006 M12 21 1 00:05:37 (44) 00:05:49 (27) 00:11:26 26

45 RÓŻALSKI SZYMON ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2005 M12 23 1 00:05:00 (39) 00:06:53 (49) 00:11:53 29

46 KACA EMILIA SUSZ ORKA IŁAWA POL 2008 K10 5 1 00:05:44 (45) 00:06:10 (37) 00:11:54 17

47 TOMCZYK JANEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2007 M10 7 1 00:04:54 (34) 00:07:14 (52) 00:12:08 30

50 BROJEK ZUZANNA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2005 K12 14 1 00:06:23 (51) 00:06:39 (47) 00:13:02 19

52 POGORZELSKI JAKUB TOLKMICKO MKS TRUSO ELBLĄG POL 2007 M10 8 1 00:07:05 (54) 00:06:03 (33) 00:13:08 32

53 WITKOWSKA MAJA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POL 2006 K12 15 1 00:06:16 (49) 00:06:57 (50) 00:13:13 21

54 SOBOLEWSKA WERONIKA ZALEWO POL 2007 K10 7 1 00:06:21 (50) 00:07:21 (53) 00:13:42 22

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn