Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 – W supersprincie dublet elblążan, mocna para z Plusek

Fot. marta maksymiuk facebook

Kolejny przystanek cyklu Garmin Iron wyznaczono w weekend (14/15 lipca) w Piasecznie. W pierwszym dniu rozegrano supersprint, (1/8 Iron), w którym rej wodzili mieszkańcy Elbląga. Zanotowali efektowny dublet, bowiem pierwszy na metę wpadł Karol Kozak, a wśród pań Marta Maksymiuk. Wygrali oczywiście swoje kategorie wiekowe odpowiednio: M18/19 i K30/39.W 1/4 Iron świetnie wupadli mieszkańcy Plusek.

W czołowej szóstce supersprintu  open znaleźli się Szymon Dzik z Iławy – piąte miejsce ( drugie w kat. M18/19), Piotr Różalski z Elblaga (szóste miejsce, drugie w kat. M30/39). W grupie wiekowej 50/59 zwyciężył Arkadiusz Podhorodecki (Elbląg), przed Arkadiuszem Mazurskiem (Elbląg). W "ćwiartce" Aleksandra Góralska (Pluski) była trzecia w open i pierwsza w kat. 40/44. Sergiusz Nawrocki (Pluski) zajął trzecie miejsce w M50/54.

Dystans 1/8 Iron (0,475-22,5-5,275)

1 KOZAK KAROL ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 2000 M18-19 1 00:07:34 (10) 00:03:02 00:33:07 (1) 00:01:49 00:18:47 (8) 01:04:19 1

2 POPŁAWSKI JAN OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSNKIEON TEAM POL 1993 M20-29 1 00:07:19 (7) 00:01:46 00:36:03 (6) 00:02:08 00:17:07 (1) 01:04:23 2

3 WOJTYNA ŁUKASZ WARSZAWA 12TRI.PL POL 1987 M30-39 1 00:07:03 (3) 00:02:09 00:35:55 (5) 00:02:20 00:17:30 (2) 01:04:58 3

4 OGRODNIK MACIEK WROCŁAW TRIWISE/ TRIATHLON CLUB WROCŁAW POL 1997 M20-29 2 00:07:17 (5) 00:01:57 00:35:50 (4) 00:02:19 00:17:55 (4) 01:05:18 4

5 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA POL 2000 M18-19 2 00:06:57 (1) 00:01:16 00:37:34 (18) 00:01:52 00:17:54 (3) 01:05:33 5

6 RÓŻALSKI PIOTR ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 M30-39 2 00:07:18 (6) 00:02:05 00:35:44 (3) 00:02:05 00:19:33 (18) 01:06:45 6

......................................

21 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN KRISSCOACHING.PL POL 1980 M30-39 9 00:08:35 (28) 00:03:11 00:36:47 (9) 00:01:54 00:20:40 (34) 01:11:07 21

30 PODHORODECKI ARKADIUSZ ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1967 M50-59 1 00:09:14 (53) 00:02:21 00:37:50 (19) 00:01:38 00:22:30 (65) 01:13:34 30

33 MAKSYMIUK MARTA ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1988 K30-39 1 00:08:52 (36) 00:03:17 00:39:29 (36) 00:02:12 00:20:12 (28) 01:14:02 1

34 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK LABOSPORT TEAM POL 1991 M20-29 7 00:10:06 (82) 00:02:39 00:38:55 (33) 00:02:14 00:20:20 (32) 01:14:13 33

44 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1977 M40-49 8 00:09:46 (69) 00:02:36 00:40:47 (56) 00:02:05 00:21:15 (41) 01:16:29 41

47 HAJDUCKI JAROSŁAW ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1976 M40-49 10 00:09:36 (62) 00:02:52 00:40:22 (50) 00:02:12 00:22:28 (62) 01:17:30 44

48 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1983 K30-39 4 00:09:51 (75) 00:02:14 00:41:54 (73) 00:01:32 00:22:03 (56) 01:17:33 4

50 MAZUREK ARKADIUSZ ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG POL 1968 M50-59 2 00:12:45 (195) 00:03:05 00:39:37 (38) 00:02:21 00:20:03 (26) 01:17:51 46

58 KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ ELBLĄG POL 1985 M30-39 24 00:10:53 (125) 00:03:12 00:39:53 (46) 00:02:03 00:23:14 (88) 01:19:15 52

87 KLIMOWSKA ANETTA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1979 K30-39 6 00:10:37 (109) 00:03:12 00:44:01 (114) 00:02:19 00:22:54 (75) 01:23:04 10

115 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40-49 4 00:09:41 (66) 00:03:10 00:46:35 (174) 00:02:23 00:24:23 (115) 01:26:11 16

139 UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW OLECKO WYCZESANI POL 1980 M30-39 51 00:11:54 (171) 00:03:02 00:45:35 (150) 00:02:03 00:26:44 (191) 01:29:17 118

173 ZIEMIŃSKA MAGDALENA ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM POL 1978 K40-49 9 00:11:16 (141) 00:04:04 00:48:00 (198) 00:02:42 00:26:17 (175) 01:32:19 28

180 OSIŃSKI DARIUSZ ORNETA KUŹNIA TRIATHLONU POL 1986 M30-39 63 00:12:48 (199) 00:04:22 00:43:42 (108) 00:02:45 00:29:28 (260) 01:33:05 151

Dystans 1/4 Iron (0.95 – 45 – 10.55)

1 BREMBOR TOMASZ CHORZÓW GVT BMC AZS-AWF KATOWICE POL 1994 M18-24 1 00:12:02 (1) 00:01:32 01:06:31 (3) 00:01:18 00:36:41 (1) 01:58:04 1

2 SZALA TOMASZ NOWA IWICZNA PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL POL 1990 M25-29 1 00:13:16 (2) 00:01:44 01:05:18 (2) 00:01:17 00:38:38 (3) 02:00:13 2

3 SOBCZYK SERGIUSZ IZABELIN TRINERGY TEAM POL 1991 M25-29 2 00:14:08 (5) 00:01:55 01:07:02 (5) 00:01:32 00:36:44 (2) 02:01:21 3

4 MITRUŚ PAWEŁ WARSZAWA NEON TEAM POL 1992 M25-29 3 00:15:58 (17) 00:01:52 01:06:43 (4) 00:01:28 00:39:38 (4) 02:05:39 4

5 DUDZIŃSKI PIOTR WARSZAWA CTS - CZAJATRAININGSYSTEM ARGYLE SP. Z O. O. POL 1968 M50-54 1 00:15:03 (6) 00:02:13 01:11:24 (15) 00:02:01 00:42:02 (13) 02:12:43 5

6 NIZIO ADAM BIAŁYSTOK POL 1995 M18-24 2 00:15:50 (16) 00:02:00 01:10:41 (11) 00:01:54 00:42:33 (16) 02:12:58 6

.........................................

30 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI POL 1967 M50-54 3 00:16:24 (21) 00:03:30 01:13:31 (25) 00:02:29 00:46:30 (65) 02:22:24 28

31 GÓRALSKA ALEKSANDRA PLUSKI LABOSPORT TEAM POL 1977 K40-44 1 00:17:05 (31) 00:02:39 01:14:10 (30) 00:02:09 00:46:41 (66) 02:22:44 3

64 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK POL 1979 M35-39 20 00:20:48 (146) 00:03:13 01:17:26 (77) 00:02:22 00:45:42 (59) 02:29:31 60

78 WEJKUĆ GRZEGORZ MRAGOWO POL 1978 M40-44 13 00:20:07 (104) 00:03:33 01:18:02 (83) 00:02:15 00:47:40 (79) 02:31:37 72

104 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK SBR TEAM EŁK POL 1977 M40-44 19 00:20:32 (129) 00:02:51 01:20:20 (128) 00:02:42 00:48:44 (100) 02:35:09 97

113 KLEJNA WALDEMAR LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA POL 1994 M18-24 5 00:21:19 (175) 00:03:09 01:21:24 (153) 00:02:40 00:47:45 (81) 02:36:17 106

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn