Triathlon Gdańsk 2018 – Maciej Kosmala prawie na samym topie. Krzysztof Wacławski drugim 50-latkiem

Fot. maciej kosmala facebook

W niedzielę (15 lipca) odbył się Triathlon Gdańsk. W rywalizacji na dystansie olimpijskim (1,5 km, 40 km, 10 km) wystąpiło prawie 700 uczestników, w tym także mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Znakomicie spisał się Maciej Kosmala (Elbląg), który w klasyfikacji open zajął czwarte miejsce i wygrał kategorię M18 .Stracił do zwycięzcy niespełna pięć minut, a do brązu zabrakło 40 sekund.

Na podium stanął także Krzysztof Wacławski z Ilawy. W open był 84, ale w swojej kategorii M50 zakończył rywalizacje na drugim miejscu. Z pań najlepiej wypadła Natalia Nikiel (Susz) – 14 w open i piąta w kategorii K18. Odbyły się także konkurencje młodzieżowe, w których tez dzielnie walczyli reprezentanci Warmii i Mazur.

Wyniki

Dystans olimpijski

1 BANACH BARTOSZ GDAŃSK TORUS - APTEKA GEMINI.PL 1986 M30 1 00:17:38 2 00:01:32 00:58:37 1 00:01:25 00:38:36 3 01:57:48 1

2 CZAPIŃSKI MICHAŁ REDA EUROPELL- BIKE U UP 1982 M30 2 00:16:51 1 00:01:42 01:03:01 8 00:01:54 00:36:50 2 02:00:18 2

3 RUCIŃSKI JAKUB SOPOT BIKE U UP 1975 M40 1 00:17:39 3 00:01:48 00:59:44 3 00:01:47 00:40:26 18 02:01:24 3

4 KOSMALA MACIEJ ELBLAG CZAJA TRAINING SYSTEM 1994 M18 1 00:17:39 5 00:01:39 01:02:14 6 00:01:39 00:38:53 6 02:02:04 4

5 SWINARSKI MACIEJ GDANSK MOTOSYBERIA.COM BIKE U UP 1978 M40 2 00:18:50 17 00:01:57 01:00:38 4 00:01:55 00:40:52 22 02:04:12 5

6 WOŁOSZYK KAMIL KOŚCIERZYNA JEPPESEN POLAND 1993 M18 2 00:17:39 4 00:01:42 01:04:08 14 00:01:43 00:39:05 7 02:04:17 6

............................

43 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1984 M30 21 00:21:11 135 00:02:08 01:05:32 22 00:02:08 00:43:39 64 02:14:38 43

52 PUCH ROBERT ELBLĄG KM SPORT PRO TEAM 1975 M40 14 00:20:23 78 00:01:56 01:06:11 38 00:02:09 00:45:18 100 02:15:57 52

84 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1965 M50 2 00:21:03 123 00:02:09 01:09:20 106 00:02:22 00:44:24 83 02:19:18 81

37113469 1594775530652169 6959278141277732864 n

106 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 49 00:21:17 139 00:02:27 01:07:13 61 00:02:20 00:48:18 188 02:21:35 105

111 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL 1972 M40 33 00:21:07 128 00:02:23 01:10:05 136 00:02:39 00:45:55 115 02:22:09 109

134 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / KRISS

COACHING 1982 M30 63 00:20:01 60 00:02:33 01:14:51 304 00:02:30 00:43:59 72 02:23:54 131

159 MAŚKIEWICZ MICHAŁ IŁAWA PROSTO PRZED SIEBIE 1985 M30 70 00:22:22 199 00:01:56 01:10:31 150 00:02:04 00:48:55 206 02:25:48 153

173 PATALON PIOTR NOWE MIASTO LUBAWSKIE ORKAMASTERS IŁAWA 1969 M40 57 00:21:17 138 00:02:11 01:11:03 168 00:02:16 00:49:50 242 02:26:37 167

219 WASIAK TOMASZ ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 1985 M30 93 00:22:47 228 00:02:53 01:11:44 184 00:02:26 00:50:35 269 02:30:25 209

223 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR 1985 M30 95 00:24:34 428 00:02:14 01:11:49 187 00:02:08 00:49:53 244 02:30:38 212

232 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ 1997 K18 5 00:22:26 204 00:02:16 01:13:41 252 00:02:17 00:50:37 270 02:31:17 14

276 KURCZEWSKI PRZEMEK TOLKMICKO KURCZEWSCY TEAM 1976 M40 94 00:24:34 427 00:03:00 01:17:50 399 00:02:43 00:46:24 130 02:34:31 259

280 SOSIŃSKI GRZEGORZ ELBLĄG BANANA PORT CONTROL 1980 M30 117 00:24:24 408 00:02:31 01:11:45 185 00:02:50 00:53:27 371 02:34:57 263

285 LIŚKIEWICZ ROMAN KĘTRZYN 1969 M40 97 00:25:47 532 00:03:57 01:12:38 217 00:03:33 00:49:29 230 02:35:24 268

306 ZALEŚKIEWICZ IGA SUSZ 1985 K30 11 00:23:13 274 00:02:56 01:19:34 450 00:03:04 00:47:56 182 02:36:43 20

324 OLENDER PAWEŁ MRĄGOWO/WARSZAWA CAR4 PARTS - MRĄGOWO 1977 M40 109 00:21:20 144 00:02:18 01:17:03 367 00:02:27 00:54:17 399 02:37:25 303

412 ONICHIMOWSKI PIOTR STAWIGUDA 1979 M30 169 00:21:40 163 00:02:28 01:24:25 547 00:02:39 00:52:20 329 02:43:32 383

417 GUTOWSKI PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ 1981 M30 172 00:26:34 561 00:02:34 01:17:03 368 00:02:53 00:54:48 410 02:43:52 388

426 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK 1961 M50 28 00:26:56 574 00:02:17 01:17:18 376 00:02:23 00:55:28 438 02:44:22 395

459 BUKOWSKI MARCIN DOBRE MIASTO TATA NADII I BARTKA 1985 M30 187 00:22:51 239 00:03:41 01:17:33 387 00:02:34 00:59:59 546 02:46:38 426

476 LELIWA SYLWIA IŁAWA RBMTEAM 1993 K18 13 00:24:36 431 00:02:30 01:24:19 543 00:02:20 00:54:13 396 02:47:58 37

485 MALTCEV SERGEI ELBLĄG ETT ELBLĄG 1970 M40 166 00:23:49 350 00:03:07 01:15:58 343 00:03:41 01:02:02 573 02:48:37 447

495 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA BRANIEWO ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM 1974 K40 8 00:25:30 520 00:02:59 01:22:45 520 00:02:57 00:55:27 437 02:49:38 41

509 SIENKIEWICZ WOJCIECH OLSZTYN 1959 M50 36 00:24:25 412 00:03:19 01:22:48 523 00:03:53 00:56:44 467 02:51:09 464

608 WITKOWSKI TOMASZ OLSZTYN 1992 M18 64 00:26:33 560 00:03:10 01:32:45 635 00:04:13 00:59:56 545 03:06:37 534

Fot. Krzysztof Wacławski facebook

Konkurencje młodzieżowe

M14 300 m - 3600 m - 2000 m

6 MAŃKOWSKI FELIKS KORSZE POL 2004 00:21:51 6

M10 300 m - 1800 m - 1000 m

5 KURCZEWSKI PAWEŁ TOLKMICKO POL 2006 00:11:47

6 MALTSEV ARTEM ELBLAG POL 2005 00:11:48

M7 100 m - 1000 m - 200 m

6 KURCZEWSKI PIOTR TOLKMICKO POL 2009 00:05:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn