Triathlon Series Brodnica 2018 – Na najwyższym stopniu Krzysztof Wacławski (M50)

Fot. Krzysztof Wacławski facebook

W niedzielnym (22 lipca) Triathlon Series Brodnica rozegrano trzy konkurencje indywidualne, w których wystartowała spora grupa reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego. Największy sukces odniósł Krzysztod Wacławski (Iława) w ćwiartce Iron, który wygrał rywalizacje w kat. M50, a w open też zajął wysokie 16 miejsce. Na tym dystansie Jarosław Jabłoński (Susz) był czwarty w open i drugi w M40.

Na podium stanęli też: Daniel Szul (Susz) – trzeci w M30 i Marek Reza (Olsztyn) trzeci w M50. Bożena Jarlińska (Iława) zajęła ósme miejsce w open i czwarte w K40.

W połówce Iron na ósmej pozycji rywalizację zakończył Jan Krupa (Węgorzewo) – trzeci w M30. W supersprincie (1/8 Iron) najwyżej sklasyfikowano Kamila Drzewoszewskiego (Susz) – trzeci w M18. Drugie miejsca zajęli: Leszek Sieciński (Susz) w M50 i Wiesław Burzacki (Lidzbark) w M60.

Wyniki

Dystans 1/2 Iron (1,9-90-21,1)

1 LUFT MIKOŁAJ WARSZAWA LUFT TRI TEAM POL 1985 M30 1 00:27:52 (1) 00:01:09 02:16:02 (1) 00:01:01 01:27:56 (2) 04:14:00 1

2 MIGALA MICHAŁ JEŻÓW SUDECKI LABOSPORT TEAM POL 1983 M30 2 00:31:36 (2) 00:01:14 02:23:45 (2) 00:01:07 01:21:36 (1) 04:19:18 2

3 ZIĘBA ADAM BYDGOSZCZ TRISPACE POL 1973 M40 1 00:37:59 (15) 00:01:18 02:26:46 (3) 00:00:47 01:30:57 (3) 04:37:47 3

4 ROZEJ ROBERT TORUŃ OROLOKO TEAM POL 1975 M40 2 00:39:13 (23) 00:01:38 02:27:09 (4) 00:01:12 01:37:05 (6) 04:46:17 4

5 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ TRI SPACE POL 1977 M40 3 00:37:08 (12) 00:01:44 02:33:01 (7) 00:00:45 01:37:34 (7) 04:50:12 5

6 NIENARTOWICZ BARTOSZ TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY POL 1978 M40 4 00:33:33 (6) 00:01:30 02:31:11 (6) 00:01:05 01:52:59 (20) 05:00:18 6

....................

8 KRUPA JAN WĘGORZEWO TORTUGA POL 1988 M30 4 00:32:04 (4) 00:01:54 02:34:32 (8) 00:01:15 01:51:11 (16) 05:00:56 8

26 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POL 1969 M40 9 00:43:41 (37) 00:02:32 02:51:48 (24) 00:02:03 02:01:08 (26) 05:41:12 26

37730046 685022781834947 4000842322047664128 n

Dystans 1/4 Iron (0,95-45-10,55)

1 CZAJA JAKUB GDAŃSK CTS AKTYWNA DIETA JAKUB CZAJA POL 1980 M30 1 00:16:29 (5) 00:01:40 01:11:23 (3) 00:00:50 00:37:20 (1) 02:07:42 1

2 WOJNAR ROBERT TORUŃ POL 1976 M40 1 00:17:17 (16) 00:01:18 01:09:27 (2) 00:01:00 00:42:12 (2) 02:11:14 2

3 NOWAK ROMAN CZŁUCHÓW ENDURE TEAM POL 1981 M30 2 00:16:55 (11) 00:01:20 01:12:14 (4) 00:00:49 00:43:46 (5) 02:15:04 3

4 JABŁOŃSKI JAROSŁAW ZIELEŃ UKS TRS SUSZ NADLEŚNICTWO SUSZ POL 1973 M40 2 00:17:23 (19) 00:01:44 01:13:56 (7) 00:00:50 00:42:59 (4) 02:16:52 4

5 CZAJKOWSKI PIOTR KOWALEWO POM BCT GDYNIA/AGROLOK SPORT TEAM POL 1989 M18 1 00:17:27 (21) 00:01:22 01:14:12 (8) 00:00:48 00:44:17 (7) 02:18:06 5

6 CHIRK ROBERT BYTÓW 1LIGA TRI TEAM POL 1974 M40 3 01:17:47 (20) 00:00:52 00:59:06 (70) 02:18:19 6

................................................

11 SZUL DANIEL SUSZ UKSZTAŁTOWANIE TRS SUSZ POL 1982 M30 3 00:18:30 (31) 00:01:39 01:14:41 (10) 00:00:53 00:44:55 (8) 02:20:53 11

16 WACLAWSKI KRZYSZTOF ILAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1965 M50 1 00:16:34 (7) 00:02:06 01:16:45 (19) 00:01:02 00:50:00 (28) 02:26:27 16

20 KUSKOWSKI MAREK GOŁDAP IRYD GOŁDAP/NAJMOWICZ TRIATHLON/LABOSPORT TEAM 1978 M40 7 00:19:53 (45) 00:01:44 01:22:04 (39) 00:01:04 00:45:50 (11) 02:30:35 20

26 ALEKSIEKUK PIOTR OLSZTYN POL 1985 M30 11 00:19:54 (47) 00:02:44 01:16:34 (17) 00:01:44 00:52:01 (36) 02:32:57 26

28 MIZERIA PRZEMYSŁAW DZIAŁDOWO POL 1991 M18 6 00:17:29 (22) 00:02:10 01:21:36 (35) 00:01:18 00:51:38 (34) 02:34:11 28

30 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO POL 1983 M30 12 00:19:06 (36) 00:02:08 01:22:39 (42) 00:01:04 00:50:06 (29) 02:35:18 30

35 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN WWW.ROWERYSPORTOWY.PL NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1976 M40 14 00:17:03 (12) 00:01:52 01:25:47 (56) 00:01:20 00:51:37 (33) 02:37:39 35

45 KICERMAN JAKOB OLSZTYN POL 1983 M30 19 00:17:23 (19) 00:02:58 01:28:10 (63) 00:01:32 00:52:35 (39) 02:42:38 45

51 REZA MAREK OLSZTYN POL 1968 M50 3 00:20:38 (50) 00:02:35 01:24:08 (47) 00:01:36 00:55:48 (57) 02:44:45 50

62 STĘPKA PAWEŁ OSTRÓDA POL 1985 M30 26 00:20:41 (52) 00:02:30 01:33:06 (84) 00:00:57 00:55:14 (51) 02:52:28 60

64 ŚCIANA WOJCIECH OLSZTYN POL 1985 M30 28 00:19:52 (44) 00:02:42 01:29:01 (64) 00:01:28 01:00:00 (77) 02:53:18 62

68 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1971 M40 22 00:18:55 (33) 00:02:39 01:30:46 (72) 00:02:26 01:00:30 (79) 02:55:16 65

69 POŁEĆ ROBERT IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POL 1976 M40 23 00:17:54 (25) 00:02:07 01:30:34 (71) 00:00:46 01:04:30 (87) 02:55:51 66

84 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POL 1968 M50 6 00:21:48 (68) 00:02:55 01:31:25 (76) 00:01:56 01:05:55 (88) 03:03:59 78

88 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA ORKA IŁAWA POL 1970 K40 4 00:23:23 (89) 00:01:51 01:47:15 (102) 00:01:09 00:55:48 (56) 03:09:26 8

89 LEMPEK DANIEL LUBAWA LUBAWA POL 1982 M30 37 00:21:30 (64) 00:03:45 01:40:28 (93) 00:02:27 01:02:26 (82) 03:10:36 81

91 BRZÓSKA PIOTR OLSZTYN LEŚNI BIEGACZE LEŚNI BIEGACZE POL 1967 M50 8 00:22:57 (80) 00:04:16 01:36:05 (89) 00:02:12 01:06:26 (90) 03:11:56 83

92 KOWALSKI EDMUND RYBNO FRUITLAND POL 1973 M40 27 00:22:11 (75) 00:02:05 01:31:45 (77) 00:02:01 01:16:12 (100) 03:14:14 84

Dystans 1/8 Iron (0,475-22,5-5,275)

1 DOMAGAŁA TOMASZ KOZIEGŁOWY BE3 CITYZEN_ POZNAŃ POL 1988 M30 1 00:06:25 (1) 00:01:05 00:34:29 (1) 00:00:40 00:20:01 (1) 01:02:40 1

2 LITWINIUK PIOTR WARSZAWA SPLIT TRIATHLON TEAM POL 1983 M30 2 00:07:48 (7) 00:01:14 00:36:52 (4) 00:00:38 00:21:42 (3) 01:08:14 2

3 NAPIÓRKOWSKI JAKUB WŁOCŁAWEK LUFT TRI TEAM POL 1991 M18 1 00:07:36 (6) 00:01:19 00:38:29 (11) 00:00:38 00:20:47 (2) 01:08:49 3

4 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ POL 1979 M30 3 00:09:06 (23) 00:01:35 00:36:58 (5) 00:00:37 00:22:49 (7) 01:11:05 4

5 PIEKARSKI MAREK BYDGOSZCZ SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ POL 1971 M40 1 00:08:21 (16) 00:01:41 00:38:23 (9) 00:00:45 00:22:34 (5) 01:11:44 5

6 ABRAMCZYK RAFAŁ WARSZAWA YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT POL 1979 M30 4 00:09:50 (27) 00:01:38 00:36:39 (3) 00:00:40 00:23:09 (9) 01:11:56 6

....................

11 DRZEWOSZEWSKI KAMIL SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 3 00:06:50 (3) 00:01:11 00:40:48 (29) 00:00:38 00:23:47 (16) 01:13:14 11

12 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1977 M40 4 00:10:30 (37) 00:01:18 00:38:28 (10) 00:01:00 00:22:11 (4) 01:13:27 12

20 KLEJNA WALDEMAR LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA POL 1994 M18 6 00:09:27 (26) 00:01:38 00:39:55 (20) 00:01:02 00:24:12 (21) 01:16:14 20

26 GÓRSKI ANDRZEJ LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1989 M18 7 00:08:05 (11) 00:01:52 00:42:56 (42) 00:00:45 00:23:26 (12) 01:17:04 25

28 JAKUBOWSKI PAWEŁ LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1990 M18 8 00:07:17 (5) 00:01:52 00:40:38 (27) 00:00:44 00:27:15 (57) 01:17:46 27

29 TURCZYŃSKI ŁUKASZ BOGACZEWO #NIEMANIEMOGE POL 1985 M30 10 00:09:24 (25) 00:01:33 00:40:47 (28) 00:01:04 00:25:10 (32) 01:17:58 28

30 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT POL 1977 M40 9 00:10:27 (36) 00:01:17 00:41:50 (35) 00:01:17 00:23:54 (18) 01:18:45 29

37 MARKUSZEWSKI WALDEMAR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 11 00:10:03 (31) 00:01:28 00:42:57 (43) 00:00:50 00:25:55 (39) 01:21:28 36

38 SIECIŃSKI LESZEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1963 M50 2 00:11:08 (53) 00:01:08 00:40:08 (23) 00:01:12 00:28:03 (66) 01:21:39 37

40 KUBACH BARTOSZ IŁAWA POL 1988 M30 14 00:10:36 (40) 00:01:11 00:44:33 (56) 00:01:12 00:24:29 (25) 01:22:16 38

42 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1968 M50 4 00:11:22 (59) 00:01:06 00:42:03 (38) 00:00:56 00:27:21 (59) 01:22:48 40

44 SKOLASIŃSKI RADOSŁAW SUSZ UKS TRS SUSZ POL 2000 M18 9 00:06:38 (2) 00:01:22 00:41:20 (32) 00:01:09 00:32:20 (98) 01:23:49 41

49 BURZACKI WIESŁAW LIDZBARK POL 1955 M60 2 00:13:11 (77) 00:01:18 00:42:27 (39) 00:01:57 00:25:52 (38) 01:24:45 44

71 SZUBA ADAM ZALEWO ADAM SZUBA ADAM SZUBA POL 1971 M40 20 00:13:36 (82) 00:02:04 00:40:38 (26) 00:01:11 00:32:07 (94) 01:29:36 61

80 JASIŃSKI MATEUSZ GIŻYCKO POL 1987 M30 22 00:17:31 (104) 00:02:10 00:47:54 (76) 00:00:44 00:26:33 (47) 01:35:07 66

81 MURDZEK ANNA IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA A&M SERVICE POL 1987 K30 8 00:11:17 (56) 00:01:16 00:48:05 (78) 00:01:10 00:33:18 (99) 01:35:21 15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn