Triathlon Cross Szczytno 2018 – Kameralnie i bardzo sympatycznie

Fot. triathlon szczytno facebook

Kolejną bardzo interesującą imprezą na mapie sportowej regionu stał się Triathlon Cross Szczytno. Rozegrane w niedziele (15 lipca) zawody okazały się bardzo udane. Rywalizacja przebiegała na dwóch dystansach: superkrótkim (1/16 Iron) i krótkim (1/8 Iron). W sumie zgłosiło się około 150 uczestników różnych generacji. Każdy miał motywację, bowiem prowadzono klasyfikacje: generalną i w kategoriach wiekowych.

Na krótkim dystansie triumfował Dawid Sugier (Olsztyn), który mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w tej dyscyplinie. Drugi był Łukasz Szyszka, a trzeci Łukasz Łukaszewski (Szczytno). Wśród pań zwyciężyła Anna Kołatka (Iława), drugie miejsce zajęła Magdalena Burandt (Olsztyn), a trzecie Agata Mendlewska (Szczytno) Zwycięzcy kategorii wiekowych: K20: Anna Kołatka, U30: Agata Memdlewska i Dawid Sugier, U40: Magdalena Burandt i Łukasz Łukaszewski, U50: Gosia Szurnicka (Drężewo) i Piotr Witkowski (Kętrzyn) , M60: Marek Klimas (Barczewo), M60+ Waldemar Baranowski (Szczytno)

Na dystansie superkrótkim najlepszy okazał się Piotr Bronakowski (Olsztyn), przed Szymonem Dzikiem (Iława) i Mariuszem Wrotnym (Mława). Najszybsza panią była Dorota Wakarecy przed Anną Orzeł i Karolina Piechowicz. Zwycięzcy kategorii: U20: Karolina Piechowicz (Szczytno) i Szymon Dzik, U30: Monika Maruszak i Mariusz Wrotny

U40: Dorota Wakarecy (Toruń) i Piotr Bronakowski, U50: Wioletta Pichal (Rudka) i Andrzej Rudziński (Jonkowo), U60: Agata Lenkiewicz (Szczytno) i Andrzej Kępkowski. Sklasyfikowano również najlepszych mieszkańców Szczytna i reprezentantów służb mundurowych. Atrakcja szczycieńskiego triathlonu były sztafety na obu dystansach, gdzie najlepsi okazali się gospodarze.

Dystans krótki (1/8) – 27.975

1 DAWID SUGIER   01:08:07 00:07:13 00:41:57 00:18:57

2 ŁUKASZ SZYSZKA DRUZYNA TVN 01:08:48 00:08:08 00:41:20 00:19:20

3 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 01:08:50 00:08:57 00:39:33 00:20:20

4 PIOTR WITKOWSKI 01:09:54 00:08:46 00:42:10 00:18:58

5 MARIUSZ WOWTONIUK TIM MALEGO 01:10:08 00:07:37 00:42:51 00:19:40

6 ŁUKASZ DAMSKI GARDENFLORA MTB TEAM 01:13:19 00:09:48 00:41:50 00:21:41

7 ŁUKASZ ZAWROTNY 01:13:36 00:07:36 00:45:24 00:20:36

8 RAFAŁ MILEWSKI 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ 01:16:54 00:10:17 00:45:42 00:20:55

9 MARCIN ŁYCZEK RUNNERS TEAM KETRZYN 01:17:13 00:09:05 00:44:01 00:24:07

10 MARCIN ZAPADKA 01:17:16 00:09:41 00:44:39 00:22:56

11 MACIEJ PACZKOWSKI KASZUBSKIE DZIKI 01:17:38 00:11:49 00:44:37 00:21:12

12 JANUSZ POPKO NAJMOWICZ TRIATLON 01:17:53 00:10:15 00:46:27 00:21:11

13 KAROL WACHOWSKI 01:19:01 00:12:06 00:44:33 00:22:22

14 ANNA KOŁATKA ORKA ILAWA 01:19:21 00:09:08 00:45:28 00:24:45

15 PIOTR WIŚNIEWSKI SZCZYCIENSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 01:20:06 00:10:10 00:48:58 00:20:58

16 RAFAŁ ROGULSKI 01:20:16

17 ADAM KRZEMIŃSKI 01:20:46 00:10:04 00:46:33 00:24:09

18 MAREK STYPKA 01:20:52 00:08:07 00:49:55 00:22:50

19 PIOTR KUŁAK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:21:04 00:10:22 00:46:23 00:24:19

20 WIKTOR DĄBROWSKI 01:21:51 00:08:32 00:48:32 00:24:47

21 MARAK KLIMAS 01:21:57 00:10:18 00:46:32 00:25:07

22 MAGDALENA BURANDT 3 LIFE TEAM 01:22:32 00:09:56 00:49:24 00:23:12

23 RADOSŁAW GROTKOWSKI PASYMSKIE BRACTWO SPORTOWE 01:22:48 00:13:54 00:44:45 00:24:09

24 TOMASZ BOJANOWSKI 01:22:49 00:12:37 00:47:13 00:22:59

25 ROMAN KOŁECKI   01:22:51 00:10:56 00:48:34 00:23:21

26 CEZARY ZBRZEŹNY KB JURUND SZCZYTNO 01:22:56 00:12:26 00:48:03 00:22:27

27 KRZYSZTOF BIESIEKIERSKI DRUZYNA WILKA AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.COM 01:23:02 00:10:32 00:50:10 00:22:20

28 BOGDAN SZCZEPUCHOWSKI NIDZICA BIEGA 01:23:16 00:10:38 00:46:33 00:26:05

29 PIOTR MAKULSKI KROSS STAFF TEAM 01:23:17 00:09:54 00:47:13 00:26:10

30 JACEK SUDOŁ IPA BYDGOSZCZ 01:23:21 00:10:06 00:49:43 00:23:32

31 DAMIAN LINKNER 01:23:23 00:13:56 00:47:23 00:22:04

32 ZBIGNIEW TYC BSA PRO TRI TEAM 01:23:26 00:11:08 00:47:08 00:25:10

33 TOMASZ HERMANN 01:23:51 00:10:31 00:49:48 00:23:32

34 MARCIN NOWOCIŃSKI 01:23:57 00:11:13 00:45:34 00:27:10

35 KAMIL BARANOWSKI 01:24:11 00:08:46 00:47:32 00:27:53

36 MICHAŁ ZAKRZEWSKI SNG WILD DUCKS 01:24:11 00:08:16 00:51:17 00:24:38

37 DAMIAN KICZOR TRINEGU 01:24:22 00:11:41 00:48:56 00:23:45

38 MICHAŁ ZALEWSKI 01:24:27 00:14:05 00:46:47 00:23:35

39 JAROSŁAW SKOWROŃSKI 01:25:07 00:11:04 00:49:32 00:24:31

40 WOJCIECH JANICKI MTS KWIDZYN 01:25:32 00:07:56 00:51:15 00:26:21

41 MACIEJ MAGNUSZEWSKI 4 W-MBOT 01:25:50 00:12:20 00:48:41 00:24:49

42 ROBERT SZURNICKI SZURA TEAM 01:26:01 00:12:26 00:46:45 00:26:50

43 JACEK MILEWSKI LIBRO CYCLING TEAM 01:26:12 00:12:39 00:47:38 00:25:55

44 ANDRZEJ RUDZIŃSKI JONKOWO BUEGA - TRINEGU 01:26:15 00:12:29 00:51:36 00:22:10

45 SZYMON CHOMICKI YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 01:26:29 00:11:29 00:51:02 00:23:58

46 RAFAŁ BRZOSTOWICZ WANDA PANFIL TEAM 01:26:44 00:14:30 00:47:21 00:24:53

47 DARIUSZ GNIECIAK 01:26:47 00:11:29 00:51:09 00:24:09

48 MARIUSZ ŻYWIEC KS NEONET 01:26:50 00:11:02 00:49:30 00:26:18

49 AGATA MENDLEWSKA 01:27:38 00:09:38 00:52:12 00:25:48

50 ROBERT JAWORSKI SPZOI2 SZCZYTNO 01:27:38 00:11:20 00:51:18 00:25:00

51 PIOTR BOROWIECKI APIWAST KRAKÓW 01:28:04 00:12:01 00:52:16 00:23:47

52 KAROL BARANOWSKI 01:28:25 00:08:33 00:53:44 00:26:08

53 DANIEL ŚLEDZIK FOOTBALL ACADEMY SZCZYTNO 01:28:46 00:14:50 00:47:00 00:26:56

54 GOSIA SZURNICKA SZURA TEAM 01:28:55 00:13:12 00:48:51 00:26:52

55 PIOTR LIEBCHEN 01:29:09 00:13:10 00:50:08 00:25:51

56 ARTUR ZYSKOWSKI 01:29:25 00:14:40 00:51:50 00:22:55

57 MICHAŁ JASIŃSKI 01:29:52 00:10:11 00:54:17 00:25:24

58 MARCIN TUROWSKI 01:29:55 00:13:36 00:49:24 00:26:55

59 PRZEMYSŁAW SZULKOWSKI 01:30:00 00:11:40 00:51:20 00:27:00

60 KRYSTIAN FITAS 01:30:12 00:11:49 00:54:27 00:23:56

61 MACIEJ LIGOCKI NADLESNICTWO SPYCHOWO 01:30:22 00:12:35 00:50:22 00:27:25

62 MATEUSZ SIERPIŃSKI 01:30:54 00:12:16 00:57:01 00:21:37

63 GABRIEL ŁOMIAK 01:31:19 00:10:38 00:52:02 00:28:39

64 BARTOSZ REKOSZ 01:31:21 00:16:20 00:47:08 00:27:53

65 RAFAŁ GRUBSKI GARDENFLORA MTB TEAM 01:32:19 00:13:31 00:47:49 00:30:59

66 WERONIKA HODKOWSKA 01:32:23 00:10:10 00:54:31 00:27:42

67 KAMIL ADAMIEC 01:33:11 00:11:55 00:51:25 00:29:51

68 IZABELA DOBREK 01:33:19 00:11:46 00:52:23 00:29:10

69 JOANNA ORZOŁEK BISKUPIEC BIEGA THE BEST 01:33:24 00:12:21 00:55:51 00:25:12

70 PAULINA CZERWIŃSKA 01:33:26 00:11:59 00:55:26 00:26:01

71 EWELINA BRZOSTOWICZ WANDA PANFIL TEAM 01:34:14 00:11:52 00:54:39 00:27:43

72 PAWEŁ BURDYŃSKI 01:34:18 00:12:28 00:53:41 00:28:09

73 PRZEMYSŁAW PALKA 01:35:27 00:12:37 00:56:21 00:26:29

74 MARCIN WYSOCKI SLIMAK TEAM 01:36:11 00:14:37 00:54:05 00:27:29

75 PIOTR JAGIEŁŁO 01:36:20 00:12:25 00:52:07 00:31:48

76 MAREK TRZASKA 01:37:02 00:15:58 00:52:41 00:28:23

77 ROBERT ŁACHACZ WARMINSKO-MAZURSKIE DZIKI 01:37:06 00:16:27 00:53:05 00:27:34

78 WALDEMAR BARANOWSKI 01:37:28 00:12:43 00:54:13 00:30:32

79 RAFAŁ WOJTYŃSKI 01:38:45 00:12:15 00:56:35 00:29:55

80 MARCIN ANDRZEJCZAK 01:39:44 00:15:10 00:56:13 00:28:21

81 ADAM STRZAŁKOWSKI #PODARUJODDECHKAROLINIE 01:39:48 00:18:01 00:54:53 00:26:54

82 GRZEGORZ RUSOWICZ 01:39:50 00:12:24 00:51:27 00:35:59

83 SEBASTIAN KOŁODZIEJ 01:40:02 00:14:26 00:53:54 00:31:42

84 JOANNA ORBIK 01:41:07 00:14:43 00:53:27 00:32:57

85 ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI   01:41:35 00:11:16 00:58:56 00:31:23

86 ROBERT KRAWCZYK 01:41:47 00:14:18 01:01:25 00:26:04

87 MONIKA JASIŃSKA 01:42:30 00:12:49 00:59:14 00:30:27

88 MONIKA GORNIAK 01:43:30 00:17:43 00:56:21 00:29:26

89 MIROSŁAW DEC 01:46:12 00:12:47 00:57:06 00:36:19

90 MONIKA MICHTA 01:48:09 00:14:51 01:00:25 00:32:53

91 MARCIN DOBEK 01:48:33 00:14:33 01:02:53 00:31:07

92 EMILIA KOWALCZYK-DOBEK 01:54:56 00:15:01 01:07:08 00:32:47

93 KATARZYNA PIKORA-ANDRZEJCZAK 01:59:06 00:13:41 01:07:18 00:38:07

94 JUDYTA ZESZCZUK 02:03:50 00:24:41 01:02:54 00:36:15

Mundurowi

1 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 01:08:50

2 PIOTR WITKOWSKI 01:09:54

3 RAFAŁ MILEWSKI 15 MAZURSKI BATALION SAPER 01:16:55

4 MARCIN ZAPADKA 01:17:16

5 ROMAN KOŁECKI 01:22:51

6 JACEK SUDOŁ IPA BYDGOSZCZ 01:23:21

Mieszkańcy Szczytna

Mężczyźni

1 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 01:08:50

2 ŁUKASZ ZAWROTNY 01:13:36

3 WIKTOR DĄBROWSKI 01:21:51

Kobiety

1 WERONIKA HODKOWSKA 01:32:23

2 MONIKA GORNIAK 01:43:30

3 EMILIA KOWALCZYK-DOBEK 01:54:56

Dystans Superkrótki ( 1/16 ) – 13.485

1 PIOTR BRONAKOWSKI KS ANUNNAKI/NO-TAX.OLSZTYN.PL 00:29:44 00:03:49 00:19:39 00:06:16

2 SZYMON DZIK 00:30:24 00:03:06 00:21:08 00:06:10

3 MARIUSZ WROTNY 00:36:03 00:04:42 00:24:06 00:07:15

4 TOMASZ ZANIEWSKI 00:37:44 00:04:26 00:25:09 00:08:09

5 ANDRZEJ RUDZIŃSKI JONKOWO BUEGA - TRINEGU 00:39:40 00:05:51 00:26:06 00:07:43

6 TOMASZ FILIPOWICZ 00:40:00 00:05:48 00:25:44 00:08:28

7 DOROTA WAKARECY TORUNSKI KLUB TRIATHLONOWY 00:40:15 00:05:27 00:26:35 00:08:13

8 ANNA ORZEŁ #RESET 00:41:13 00:06:09 00:26:23 00:08:41

9 MACIEJ HARTLIŃSKI 00:41:13 00:04:38 00:27:10 00:09:25

10 KAROLINA PIECHOWICZ 00:42:01 00:03:51 00:29:34 00:08:36

11 DIANA PŁUCIENNICZAK 00:43:05 00:05:27 00:28:52 00:08:46

12 RADOSŁAW KULESZA 00:43:08 00:06:27 00:28:55 00:07:46

13 PAWEŁ TOMASZEWICZ 8 BATALION RADIOTECHLICZNY 00:43:30 00:07:02 00:26:32 00:09:56

14 ADAM ŚLĘZAK OSP POGRODZIE 00:43:49 00:06:56 00:27:20 00:09:33

15 WIOLETTA PICHAL 00:44:31 00:04:50 00:29:05 00:10:36

16 JAROSŁAW MAJEWSKI 00:44:41 00:05:51 00:29:15 00:09:35

17 JAROSŁAW KORDEK 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 00:45:17 00:06:23 00:30:37 00:08:17

18 MICHAŁ SZYMAŃSKI 00:45:28 00:07:03 00:27:35 00:10:50

19 MARCIN CEGIELSKI MORSY SZCZYTNO#RESET 00:45:41 00:06:20 00:30:10 00:09:11

20 MONIKA MARUSZAK 00:46:39 00:06:58 00:30:24 00:09:17

21 MAGDALENA BOSZKO 00:46:45 00:04:52 00:32:51 00:09:02

22 ANDRZEJ KĘPROWSKI 00:47:01 00:06:25 00:30:31 00:10:05

23 JACEK BORKOWSKI 00:48:08 00:06:44 00:31:05 00:10:19

24 JAROSŁAW PACZKOWSKI 00:48:09 00:06:29 00:31:24 00:10:16

25 MICHAŁ OLSZEWSKI 00:48:16 00:09:32 00:29:23 00:09:21

26 PATRYCJA CHODKOWSKA 00:48:39 00:05:57 00:33:01 00:09:41

27 MATEUSZ PLONA 00:49:07 00:07:27 00:32:32 00:09:08

28 ANNA RODZIEWICZ 00:49:33 00:07:23 00:32:15 00:09:55

29 KAROL WAKARECY 00:49:50 00:06:01 00:33:08 00:10:41

30 IDA ANDRELCZYK 00:51:33 00:07:46 00:33:37 00:10:10

31 DAWID GLINKOWSKI 00:52:40 00:12:57 00:31:28 00:08:15

32 JULIA WOJCIECHOWSKA ZESPÓL SZKÓL NR 1 W SZCZYTNIE 00:52:46 00:08:22 00:35:34 00:08:50

33 AGATA LENKIEWICZ MORSY SZCZYTNO #RESET 00:52:47 00:10:23 00:31:45 00:10:39

34 ANDRZEJ SABAŁA MORSY SZCZYTNO # RESET 00:52:59 00:10:28 00:32:34 00:09:57

35 KAMILA MADEJSKA 00:53:53 00:11:39 00:30:48 00:11:26

36 WOJCIECH KOŹLICKI KB JURUND SZCZYTNO 00:54:12 00:07:28 00:35:30 00:11:14

37 EWA GRANACKA 00:55:59 00:10:39 00:33:28 00:11:52

38 MAGDA SABAŁA 00:59:45 00:07:44 00:40:31 00:11:30

Mundurowi

1 MARIUSZ WROTNY 8BRT 00:36:03

2 TOMASZ FILIPOWICZ 00:40:00

3 RADOSŁAW KULESZA 00:43:08

4 PAWEŁ TOMASZEWICZ 8 BATALION RADIOTECHLICZNY0 0:43:30

5 JAROSŁAW MAJEWSKI 00:44:41

6 JAROSŁAW KORDEK 8 BATALION RADIOTECHNICZNY 0:45:17

Mieszkańcy Szczytna

Mężczyźni

1 TOMASZ FILIPOWICZ 00:40:00

2 RADOSŁAW KULESZA 00:43:08

3 JAROSŁAW MAJEWSKI 00:44:41

Kobiety

2 ANNA ORZEŁ #RESET 00:41:13

3 KAROLINA PIECHOWICZ 00:42:01

5 WIOLETTA PICHAL 00:44:31

Sztafety

Dystans krótki

1 TRI-SZCZYTNO TEAM TRI-SZCZYTNO TEAM 01:08:12 00:07:45 00:42:43 00:17:44

2 CYMBALY SZATANA CYMBALY SZATANA 01:08:56 00:07:59 00:44:11 00:16:46

3 TEAM GIZEWO TEAM GIZEWO 01:17:36 00:09:21 00:50:07 00:18:08

4 DRUZYNA FUNDACJI AUTRIMPUS DRUZYNA FUNDACJI AUTRIMPUS 01:20:06 00:11:16 00:46:21 00:22:29

5 SUPER PARTIA SUPER PARTIA 01:23:36 00:14:38 00:44:36 00:24:22

6 DRUZYNA NR 1 MS#R DRUZYNA NR 1 MS#R 01:25:30 00:15:40 00:48:01 00:21:49

7 KOBIETY KOBIETY 01:26:25 00:13:55 00:48:52 00:23:38

8 MORSY SZCZYTNO # RESET MORSY SZCZYTNO # RESET 01:47:31 00:20:44 00:58:17 00:28:30

9 MORSY RESET SZCZYTNO 4 MORSY RESET SZCZYTNO 4 01:52:03 00:21:42 01:00:28 00:29:53

Dystans superkrótki

1 MORSY SZCZYTNO # RESET MORSY SZCZYTNO # RESET 00:38:18 00:05:22 00:23:43 00:09:13

2 OSP TRELKOWO/8 BRT OSP TRELKOWO/8 BRT 00:38:38 00:07:22 00:24:33 00:06:43

3 OSP LINOWO OSP LINOWO 00:40:50 00:06:27 00:27:33 00:06:50

4 OSP GMINA DZWIERZUTY OSP GMINA DZWIERZUTY 00:41:36 00:08:01 00:26:09 00:07:26

5 CIESIELESIE 3 CIESIELESIE 3 00:45:21 00:05:11 00:28:57 00:11:13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn